Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2020

Polabska-liga-logo1
33. ročník Polabské ligy OSJu Kolín
Pandemie omezila soutěž - COVID 19

8. - 9.2. 2020 (2 dny) -1. kolo - Kolín (TJ Start Kolín)
4. 4. 2020 - 2. kolo - NEKONALO SE !
Chlumec nad Cidlinou

17. 5. 2020 (neděle) - 3. kolo - NEKONALO SE !
Čáslav

13. 6. 2020 - 4. kolo - NEKONALO SE !
Kolín 

5. 9. 2020 - 5. kolo - Králíky  - Nový Bydžov 
5. 12. 2020 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) 

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PL



5.kolo Nový Bydžov

Statistika


Celková účast:
236 závodníků (185 chlapců a 51 dívek) z 43 oddílů

Kategorie mláďata U9:
Celkem 33 dětí
z toho 26 chlapců a 7 dívek

Kategorie mláďata U11:
Celkem 87 dětí
z toho 72 chlapců a 15 dívek

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 116 dětí
z toho 87 chlapců a 29 dívek

Kategorie mladší žáci U15:
Celkem 111 dětí
z toho 82 chlapců a 29 dívek

Soupis účasti oddílů

15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s. 3
Akademie Šampión Hradec Králové 16
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 9
JC Litokan Litoměřice 6
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 23
Judo Academy Praha 30
Judo Club Bohemia 1
Judo club sakura Liberec 9
Judo DDM BLOVICE 4
Judo DDM Hradec Králové 6
Judo Dragons 5
Judo Dragons II 3
Judo Klub DDM Mělník 8
JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s. 10
Judo klub Slaný 1
Judo Orel Žďár nad Sázavou 2
Judo SK Královo Pole Brno 2
Judo SKP Most 1
Judo Vysočina 1
Judo ZŠ Sadová Čáslav 3
Judo ZŠ Týnec nad Labem 6
JUDO4FUN 2
Judoclub Plzeň 14
Judoklub Pardubice 18
Junior Judo Brno 2
Oddíl Judo Ketkovice 2
PRO SPORT Teplice 14
SK JUDO Poběžovice 3
SK Kaplice 1
SK Yawara Prague 25
SKP Judo Jičín 4
SKP Judo Náchod 2
SKP Judo Nový Bydžov 21
Sokol Heřmanův Městec 1
Sokol Hradec Králové 19
Sokol Tábor 1
Sokol Žďár nad Sázavou 2
Sport Kolín 2
Sportovní klub policie Benešov 3
T.J. Sokol Buštěhrad 3
T.J. Sokol Jihlava 1
TATAMI STRZEGOM Polsko 3
Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s. 8
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s. 9
TJ KRALUPY z.s. 4
TJ Sokol Žižkov II 1
TJ Spartak Třebíč - spolek 7
   
TJ START KOLÍN z.s. 19
Tori Judo Brno 4
Univerzitní sportovní klub Praha 3

Výsledky:

Mláďata U9:
do 22,8kg (4 záv.)
1.místo Štědronský Filip  - SK Yawara Prague
2.místo Lerchová Veronika  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Glushkov Timofei  - SK Yawara Prague
4.místo Šmerák Vilém  - TJ KRALUPY z.s.

do 25,1kg (4 záv.)
1.místo Esterka David  - TJ KRALUPY z.s.
2.místo Veselý Petr  - Judo Academy Praha
3.místo Ulrich Ondřej  - T.J. Sokol Buštěhrad
4.místo Hušek Adam  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 26,0kg (4 záv.)
1.místo Kudrová Kateřina  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Tomášek Dan  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Maškova Anastazie  - SK Yawara Prague
4.místo Šarochová Anna  - JUDO4FUN

do 27kg (4 záv.)
1.místo Janata Filip  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Rosůlek Vojta  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Oplt Štěpán  - SKP Judo Nový Bydžov
4.místo Vízner Sebastian  - SK Yawara Prague

do 29,5kg (4 záv.)
1.místo Moudřík Petr  - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Brouček Felix  - Sokol Hradec Králové
3.místo Tejkal Roman  - TJ Spartak Třebíč - spolek
4.místo Karel Matyáš   - Akademie Šampión Hradec Králové

do 31,0kg (4 záv.)
1.místo Jelínek Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Petrák Denis  - Judo club sakura Liberec
3.místo Čekan Lukáš  - Judo Academy Praha
4.místo Müller Lukáš  - Judo club sakura Liberec

do 31,4kg (3 záv.)
1.místo Dvornáková Natálie  - SK Yawara Prague
2.místo Černohorská Denisa  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kalincová Nela  - TJ START KOLÍN z.s.

do 34,5kg (4 záv.)
1.místo Obyt Tobiáš  - T.J. Sokol Buštěhrad
2.místo Bednář Jakub  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
3.místo Jenčík Pavel  - SKP Judo Nový Bydžov
4.místo Košnar Albert  - SK Kaplice

do 52kg (2 záv.)
1.místo Schaab Štěpán   - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
2.místo Truhlář Marek František   - Tori Judo Brno

Mláďata chlapci U11:
do 27kg (2 záv.), list.č: 25
1.místo Kubica Daniel  - Judo Academy Praha
2.místo Mach Radek  - TJ START KOLÍN z.s.

do 30kg (11 záv.), list.č: 26
1.místo Veselý Antonín  - Judo Academy Praha
2.místo Beníšek Oskar  - SK JUDO Poběžovice
3.místo Protiva Tomáš  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Derenin Peter  - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.

do 34kg (10 záv.), list.č: 27
1.místo Javůrek Jan  - Judo DDM BLOVICE
2.místo Klouda Boris  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Daněk Viktor  - Judo Academy Praha
3.místo Legat Jakub  - Judo Academy Praha

do 34kg (10 záv.), list.č: 28
1.místo Chudoba Jan   - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Zajíc David  - SKP Judo Náchod
3.místo Paveza Jan  - Judo Dragons II
3.místo Prošvic Josef  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 38kg (16 záv.), list.č: 29
1.místo Krejčíř Pavel  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Víšek Matěj  - Judo Academy Praha
3.místo Šaroch Adam  - JUDO4FUN
3.místo Květenský Maxim  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 42kg (10 záv.), list.č: 30
1.místo Stečínský Dominik  - Univerzitní sportovní klub Praha
1.místo Drugda Jakub  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Rez Vladimír  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Koval Maxim  - SK Yawara Prague
3.místo Padrul Maxim  - SK Yawara Prague

do 46kg (3 záv.), list.č: 31
1.místo Rule Tobias  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Kratochvíl Miroslav  - SKP Judo Jičín
3.místo Rovný Antonín  - TJ START KOLÍN z.s.

do 50kg (3 záv.), list.č: 32
1.místo Blažek Matyáš  - SK JUDO Poběžovice
2.místo Filippi Max  - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Frýda Tobiáš  - SKP Judo Nový Bydžov

do 55kg (1 záv.), list.č: 33
1.místo Triner Filip  - Sportovní klub policie Benešov

nad 55kg (6 záv.), list.č: 34
1.místo Karas Adam  - Judo DDM BLOVICE
2.místo Vanický Michal  - Judo klub Slaný
3.místo Darnadi Matěj   - Judo Dragons II
3.místo Brunner Jan  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.

Mláďata dívky U11:
do 28kg (3 záv.), list.č: 20
1.místo Homolková Emma  - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Gračova Dominika  - SK Yawara Prague
3.místo Trávníčková Anděla  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 32kg (7 záv.), list.č: 21
1.místo Pokorná Luisa   - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Hynaisová Anna  - Sokol Hradec Králové
3.místo Kröglerová Nella  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Roučková Karolína  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.

do 36kg (3 záv.), list.č: 22
1.místo Fiksová Sofie Elisabeth  - Sokol Žďár nad Sázavou
2.místo Pancnerová Hana  - Judo Academy Praha
3.místo Ondrášková Kateřina  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.

do 40kg (1 záv.), list.č: 23
1.místo Novoselova Anna  - SK Yawara Prague

do 44kg (1 záv.), list.č: 24
1.místo Sýkorová Barbora  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.

Mladší žáci U13:
do 30kg (4 záv.), list.č: 9
1.místo Novoselov Pavel  - SK Yawara Prague
2.místo Zástava marek  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Šmerák Jiří  - TJ KRALUPY z.s.

do 34kg (14 záv.), list.č: 10
1.místo Jelínek Karel  - PRO SPORT Teplice
2.místo Valjent Matyáš  - PRO SPORT Teplice
3.místo Březina David  - PRO SPORT Teplice
3.místo Pistovčák Andrej  - PRO SPORT Teplice

do 38kg (9 záv.), list.č: 11
1.místo Osička Tadeáš  - Oddíl Judo Ketkovice
2.místo Pancner Marek  - Judo Academy Praha
3.místo Housa Daniel  - Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s.
3.místo Kašuba Jan  - Judoklub Pardubice

do 38kg (8 záv.), list.č: 12
1.místo Sladkovský Radek  - PRO SPORT Teplice
2.místo Křivánek Martin  - Judo club sakura Liberec
3.místo Jandura Lukáš  - Sokol Hradec Králové
3.místo Ort Tomáš  - SKP Judo Jičín

do 42kg (14 záv.), list.č: 13
1.místo Klimša Jan  - PRO SPORT Teplice
2.místo Richter Tomáš  - PRO SPORT Teplice
3.místo Voříšek Petr  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Nesnídal Jan  - Judoclub Plzeň

do 46kg (16 záv.), list.č: 14
1.místo Blažek Martin  - PRO SPORT Teplice
2.místo Růžička Josef  - Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s.
3.místo Dokulil Tomáš  - TJ Spartak Třebíč - spolek
3.místo Plesl Nikolas  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 50kg (11 záv.), list.č: 15
1.místo Vala Lukáš  - Judo club sakura Liberec
2.místo Tomášek Ota  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Slavětínský Ondřej  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
3.místo Kebrdle David  - Judo Academy Praha

do 55kg (3 záv.), list.č: 16
1.místo Hradecký Maxim  - Judoklub Pardubice
2.místo Hájek Matyáš  - Judoklub Pardubice
3.místo Svoboda Antonín  - SKP Judo Nový Bydžov

do 60kg (2 záv.), list.č: 17
1.místo Šarboch Adam  - JC Litokan Litoměřice
2.místo Schaab Eduard  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.

do 66kg (2 záv.), list.č: 18
1.místo Richter Mikuláš  - Tori Judo Brno
2.místo Murka Petr  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.

nad 66kg (4 záv.), list.č: 19
1.místo Rez Martin  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Pokorný Viktor  - Oddíl Judo Ketkovice
3.místo Truhlář Martin  - Tori Judo Brno

Mladší žákyně U13:
do 33kg (2 záv.), list.č: 1
1.místo Švarcová Patricie  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
2.místo Borovičková Anna  - PRO SPORT Teplice

do 36kg (3 záv.), list.č: 2
1.místo Horká Apolena  - Sokol Heřmanův Městec
2.místo Šafránková Nikola  - Judo Club Bohemia
3.místo Merzová Andrea  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 40kg (4 záv.), list.č: 3
1.místo Tucauerová Anna  - Judoklub Pardubice
2.místo Fikartová Kateřina  - Sokol Hradec Králové
3.místo Pospíšilová Barbora  - SKP Judo Nový Bydžov

do 44kg (2 záv.), list.č: 4
1.místo Hembalová Jasmína  - Sokol Hradec Králové
2.místo Vaňková Liliana  - PRO SPORT Teplice

do 48kg (2 záv.), list.č: 5
1.místo Kočí Justýna  - Judo Academy Praha
2.místo Prášilová Viktorie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 52kg (6 záv.), list.č: 6
1.místo Marková Jana  - Judoklub Pardubice
2.místo Šuhajová Veronika  - TJ Spartak Třebíč - spolek
3.místo Suková Marie  - JC Litokan Litoměřice
3.místo Ratsyn Iryna  - Judo Academy Praha

do 57kg (5 záv.), list.č: 7
1.místo Pobudová Tereza  - Judo Academy Praha
2.místo Šafařovská Aneta  - PRO SPORT Teplice
3.místo Vítková Tereza  - Judo DDM Hradec Králové

nad 57kg (5 záv.), list.č: 8
1.místo Berková Tereza   - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Bílková Adéla  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Valešová Justýna  - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.

Starší žáci U15:
do 38kg (1 záv.), list.č: 50

do 42kg (11 záv.), list.č: 51
1.místo Hyka Matěj  - Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s.
2.místo Paroulek Jakub  - TJ START KOLÍN z.s.
3.místo Huber Oliver  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Rampas Štěpán  - Judo Klub DDM Mělník

do 46kg (8 záv.), list.č: 52
1.místo Stečínský Viktor  - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Luxemburk Daniel  - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Szatmári Milan  - Sokol Hradec Králové
3.místo Šiman Florián  - Judo Academy Praha

do 50kg (16 záv.), list.č: 53
1.místo Nechvátal Radek  - TJ Spartak Třebíč - spolek
2.místo Bulena Lukáš  - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Homolka Josef   - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Fanta Patrik  - Judoclub Plzeň

do 55kg (13 záv.), list.č: 54
1.místo Maroušek Alex  - Judo Academy Praha
2.místo Prokipchyn Adam  - SK Yawara Prague
3.místo Vítek Daniel  - Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s.
3.místo Gabčan Jakub  - SKP Judo Nový Bydžov

do 60kg (9 záv.), list.č: 55
1.místo Praus Vítězslav  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Špejtek Filip  - Judo Vysočina
3.místo Špačinský Rudolf  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Douša Matyáš  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.

do 66kg (10 záv.), list.č: 56
1.místo Urban Michael  - Judo Dragons
2.místo Ficnar Marek  - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Brandýs Lukáš  - Tělovýchovně sportovní club Turnov z.s.
3.místo Hocke Ondřej  - Sokol Hradec Králové

do 73kg (8 záv.), list.č: 57
1.místo Šarboch Vít  - JC Litokan Litoměřice
2.místo Rosenthal Daniel  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Javůrek Šimon  - Judo DDM BLOVICE
3.místo Fales Ruslan  - SK Yawara Prague

nad 73kg (6 záv.), list.č: 58
1.místo Jevdokymov David  - SK Yawara Prague
2.místo Hrabák Bronislav  - JC Litokan Litoměřice
3.místo Novák Pravoslav  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Martinec Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

Starší žákyně U15:
do 44kg (3 záv.), list.č: 44
1.místo Lazarová Lucie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Černá Kateřina  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Řeháková Veronika  - Junior Judo Brno

do 48kg (6 záv.), list.č: 45
1.místo Dobrevová Kateřina  - Judo Academy Praha
2.místo Lazarová Lenka  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Sokolová Alexandra  - Judoklub Pardubice
3.místo Frýdová Leontýna  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 52kg (5 záv.), list.č: 46
1.místo Szromková Klára  - JC Litokan Litoměřice
2.místo Králová Eliška  - Judoklub Pardubice
3.místo Sejkorová Nikol  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 57kg (4 záv.), list.č: 47
1.místo Hubáčková Kristýna  - Judoklub Pardubice
2.místo Černá Lucie  - Judo club sakura Liberec
3.místo Sluková Anna  - Sport Kolín

do 63kg (9 záv.), list.č: 48
1.místo Ubrýová Terezie  - Judoklub Pardubice
2.místo Sládková Tereza  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Havlová Lucie  - Judoclub Plzeň
3.místo Rybová Rozálie  - JC Litokan Litoměřice

nad 63kg (2 záv.), list.č: 49
1.místo Zapadlová Daniela  - Sokol Hradec Králové
2.místo Krátká Klára  - SKP Judo Náchod

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů