Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2019

Polabska-liga-logo1
32. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

9.2. 2019 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
6. 4. 2019 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
12. 5. 2019 - 3. kolo - Čáslav (U9 + U11 + U13 + U15)
1. 6. 2019 - Pardubice - vyrovnávací soutěž Polabské ligy - U15 (za Velim) - dopočítá se do průběžného pořadí!!! dle klíče VV OSJu Kolín
7. 9. 2019 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
16. 11. 2019 - 5. kolo - Kolín (TJ Start Kolín, z.s.)(U9 + U11 + U13 + U15)
7. 12. 2019 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PL



4.kolo - Nový Bydžov

Pořadatel: SKP Judo Nový Bydžov

Ředitel soutěže: Jaroslav Hnát

Hlavní rozhodčí: Milan Němeček

Sportovní ředitel: Josef Musil

Asistent sport.ředitele: Břetislav Olexa

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný

Rozhodčí: Polák Jiří, Duchanová Michaela, Vodička Miroslav, Martinec Ivan, Černohorský Petr, Macháček Vojtěch, Doležal David, Majer Martin, Janouch Pavel, Filip Petr, Gregar Karel, Štrait František

Zdravotní dozor: paní Šustová

Soupis účasti oddílů

AC Sparta Praha Judo 3
Akademie Šampión Hradec Králové 22
Baník Karviná 1
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 2
JC Sokol Hořovice 3
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 30
Judo Academy Praha 23
JUDO CLUB 7 Semily 2
Judo Club Bohemia 5
Judo club Broumov 6
Judo Club Hradec Králové 16
Judo club Orion z.s. 7
Judo club sakura Liberec 12
Judo DDM BLOVICE 2
Judo DDM Hradec Králové 5
Judo Dragons 2
Judo ELITE Praha z.s. 9
Judo Choceň 8
Judo Kladno N62 z.s. 1
Judo Klub DDM Mělník 2
Judo klub Slaný 1
JUDO Neratovice 3
Judo Orel Žďár nad Sázavou 6
Judo ZŠ Sadová Čáslav 17
Judoclub Liberec 1
Judoklub Pardubice 21
LTC Zbraslav 2
SKP Judo Jičín 9
SKP Judo Náchod 2
SKP Judo Nový Bydžov 22
Sokol Heřmanův Městec 7
Sokol Hradec Králové 23
Sokol Žďár nad Sázavou 3
Sport Kolín 2
T.J. Sokol Jihlava 9
TJ KRALUPY z.s. 9
TJ Sokol Dačice Centropen 3
TJ Sokol Žižkov II 1
TJ Start Kolín 10
TSC Turnov 10
Univerzitní sportovní klub Praha 7

Body oddilů

  Oddíl body
1 Judo Academy Praha 33
2 Judo club sakura Liberec 29
3 Sokol Hradec Králové 29
4 Judo ZŠ Sadová Čáslav 26
5 Judoklub Pardubice 24
6 JK DDM Chlumec nad Cidlinou 23
7 Judo ELITE Praha z.s. 22
8 SKP Judo Nový Bydžov 20
9 Univerzitní sportovní klub Praha 19
10 Akademie Šampión Hradec Králové 18
11 Judo Club Hradec Králové 17
12 SKP Judo Jičín 17
13 TJ Start Kolín z.s. 15
14 TSC Turnov 14
15 T.J. Sokol Jihlava 14
16 JC Sokol Hořovice 12
17 Judo Orel Žďár nad Sázavou 11
18 Judo club Orion z.s. 10
19 Judo DDM BLOVICE 7
20 Judo Choceň 6
21 TJ KRALUPY z.s. 6
22 Judoclub Liberec 5
23 Judo Club Bohemia 5
24 Judo DDM Hradec Králové 5
25 LTC Zbraslav 4
26 DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 4
27 Baník Karviná 4
28 TJ Sokol Žižkov II 4
29 Judo club Broumov 3
30 Judo Dragons 3
31 TJ Sokol Dačice Centropen 2
32 SKP Judo Náchod 2
33 Judo Kladno N62 z.s. 1
34 Sokol Heřmanův Městec 1
35 Judo klub Slaný 1
36 JUDO CLUB 7 Semily 0
37 AC Sparta Praha Judo 0
38 Sokol Žďár nad Sázavou 0
39 Sport Kolín z.s. 0
40 Judo Klub DDM Mělník 0
41 JUDO Neratovice 0

Statistika


Celková účast:
329 závodníků (240 chlapců a 89 dívek) z 41 oddílů

Kategorie mláďata U9:
Celkem 34 dětí
z toho 26 chlapců a 8 dívek

Kategorie mláďata U11:
Celkem 110 dětí
z toho 87 chlapců a 23 dívek

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 101 dětí
z toho 71 chlapců a 30 dívek

Kategorie starší žáci U15:
Celkem 84 dětí
z toho 56 chlapců a 28 dívek

Mláďata U9:
do 22,3kg (4 záv.)
1.místo Tomášek Dan  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Zámečník Michal   - Sokol Heřmanův Městec
3.místo Hušek Adam  - Akademie Šampión Hradec Králové
4.místo Kudrová Kateřina  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 22,9kg (3 záv.)
1.místo Homolková Emma  - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Šmíd Jáchym  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Esterka David  - TJ KRALUPY z.s.

do 24kg (4 záv.)
1.místo Moudřík Petr  - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Petřík Matyáš  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Čekal Daniel  - Judo Club Bohemia
4.místo Bolješik Eliáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 25,9kg (4 záv.)
1.místo Zavadil Jonáš  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Krčmářová Amálie  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Lánský Kryštof  - SKP Judo Jičín
4.místo Jech Vladimír  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 28,2kg (4 záv.)
1.místo Fidranská Michaela  - TJ KRALUPY z.s.
2.místo Hlaváč Boris  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kárník Lukáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Bresto Matyáš  - Judo Choceň

do 29,1kg (4 záv.)
1.místo Pázler David  - Judo Club Hradec Králové
2.místo Morávek Ondřej  - Judoklub Pardubice
3.místo Kuba Matěj  - Sokol Žďár nad Sázavou
4.místo Procházka Vojtěch  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 31,3kg (3 záv.)
1.místo Klouda Libor  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Hladký Jan  - Judo Club Bohemia
3.místo Linhart Jakub  - Sokol Heřmanův Městec

do 31,5kg (4 záv.)
1.místo Pancnerová Hana  - Judo Academy Praha
2.místo Fiksová Sofie Elisabeth  - Sokol Žďár nad Sázavou
3.místo Tlustá Tereza  - TJ KRALUPY z.s.
4.místo Tomková Dorota  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 32,2kg (3 záv.)
1.místo Jelen Antonín  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Tomek Vincent  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Novotný Erik  - Sokol Hradec Králové

do 40,7kg (1 záv.)
1.místo Vagenknecht Michael  - Akademie Šampión Hradec Králové

Mláďata chlapci U11:
do 24kg (1 záv.)
1.místo Parker Matthew   - Sokol Heřmanův Městec

do 27kg (6 záv.)
1.místo Veselý Antonín  - Judo Academy Praha
2.místo Petřík Daniel  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Forgács Maxmilián  - Judo Club Bohemia
3.místo Zástava marek  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 30kg (9 záv.)
1.místo Javůrek Jan  - Judo DDM BLOVICE
2.místo Klouda Boris  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Brožek Tobiáš  - Judo club sakura Liberec
3.místo Ondráček Jan  - SKP Judo Nový Bydžov

do 30kg (8 záv.)
1.místo Drahoš Alan  - Sokol Hradec Králové
2.místo Šimek Martin  - Judo Choceň
3.místo Vrecion Tomislav  - Judo club Orion z.s.
3.místo Prošvic Josef  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 34kg (13 záv.)
1.místo Ortman Jiří  - JC Sokol Hořovice
2.místo Kotouček Adam  - Judo Club Hradec Králové
3.místo Jákl Marek  - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Pekar Nikolas  - Judo ELITE Praha z.s.

do 34kg (13 záv.)
1.místo Pancner Marek  - Judo Academy Praha
2.místo Libra Marek  - Judo Academy Praha
3.místo Víšek Matěj  - Judo Academy Praha
3.místo Krejčíř Pavel  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 38kg (13 záv.)
1.místo Dolanský Matěj  - SKP Judo Jičín
2.místo Majerík  Samuel - Baník Karviná
3.místo Rákos Michael  - TJ KRALUPY z.s.
3.místo Kopeček David  - Sokol Hradec Králové

do 42kg (13 záv.)
1.místo Vala Lukáš  - Judo club sakura Liberec
2.místo Tomášek Ota  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Zach Ondřej  - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Procházka Jakub  - Judo Orel Žďár nad Sázavou

do 46kg (5 záv.)
1.místo Jahl Lukáš  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
2.místo Hájek Matyáš  - Judoklub Pardubice
3.místo Brožek Michal  - TJ Start Kolín

do 50kg (1 záv.)
1.místo Opluštil Adam  - TJ KRALUPY z.s.

do 55kg (2 záv.)
1.místo Bělík Petr  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Čtvrtečka Matěj   - SKP Judo Nový Bydžov

nad 55kg (3 záv.)
1.místo Karas Adam  - Judo DDM BLOVICE
2.místo Vanický Michal  - Judo klub Slaný
3.místo Černý Václav  - TJ Start Kolín

Mláďata dívky U11:
do 25kg (1 záv.)
1.místo Benová Ema  - Sokol Heřmanův Městec

do 28kg (4 záv.)
1.místo Pokorná Luisa   - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Fujanová Marie  - Judo Club Bohemia
3.místo Hynaisová Anna  - Sokol Hradec Králové

do 36kg (12 záv.)
1.místo Čepeláková Lucie  - Judo Academy Praha
2.místo Jirásková Darina  - SKP Judo Jičín
3.místo Fikartová Kateřina  - Sokol Hradec Králové
3.místo Helceletová Lilly Sofie  - Judo club sakura Liberec

do 40kg (1 záv.)
1.místo Rosová Natálie  - Judo club Broumov

do 44kg (1 záv.)
1.místo Havelková Magdaléna  - T.J. Sokol Jihlava

do 48kg (3 záv.)
1.místo Vítková Tereza  - Judo DDM Hradec Králové
2.místo Čekanová Denisa  - Judo Academy Praha
3.místo Bělohoubková Kristýna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 52kg (1 záv.)
1.místo Karaffová Vanessa  - JUDO Neratovice

Mladší žáci U13:
do 30kg (4 záv.)
1.místo McGrath Vladislav  - Sokol Hradec Králové
2.místo Zón Jan  - Judo Academy Praha
3.místo Šolc David  - Sokol Hradec Králové

do 34kg (7 záv.)
1.místo Radimský Václav  - Judo club Orion z.s.
2.místo Ort Tomáš  - SKP Judo Jičín
3.místo Kašuba Jan  - Judoklub Pardubice
3.místo Křivánek Martin  - Judo club sakura Liberec

do 38kg (14 záv.)
1.místo Paroulek Jakub  - TJ Start Kolín
2.místo Včelař Ondřej  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Huber Felipe  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Široký Ondřej  - Judo Club Hradec Králové

do 42kg (9 záv.)
1.místo Luxemburk Daniel  - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Fictum Martin  - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Žák Adam  - JC Sokol Hořovice
3.místo Skřivánek Vít  - Sokol Hradec Králové

do 42kg (8 záv.)
1.místo Stečínský Viktor  - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Němec Michal  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Dobrý Štěpán  - Judoklub Pardubice
3.místo Ježek Vojtěch  - SKP Judo Jičín

do 46kg (7 záv.)
1.místo Maroušek Alex  - Judo Academy Praha
2.místo Gabčan Jakub  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Rozsíval Vladimír  - Judo Club Hradec Králové
3.místo Lojdl Josef  - Judo club sakura Liberec

do 50kg (11 záv.)
1.místo Kučera Kristián  - Judoclub Liberec
2.místo Praus Vítězslav  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Opluštil Tomáš  - TJ KRALUPY z.s.
3.místo Jindřich Matyáš  - Judo ELITE Praha z.s.

do 55kg (5 záv.)
1.místo Metelka Filip  - Judo club sakura Liberec
2.místo Brožek Matěj  - TJ Start Kolín
3.místo Juda Jan  - Judo Orel Žďár nad Sázavou

do 60kg (4 záv.)
1.místo Vilgoš Dominik  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chudomel Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vagenknecht František  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 66kg (1 záv.)
1.místo Rez Martin  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

nad 66kg (1 záv.)
1.místo Kraus Teodor  - Judo DDM Hradec Králové

Mladší žákyně U13:
do 33kg (2 záv.)
1.místo Horká Apolena  - Sokol Heřmanův Městec
2.místo Prokopová Eliška  - JUDO Neratovice

do 36kg (2 záv.)
1.místo Sosnovcová Žofie  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vranova Ruth Mia  - TJ Sokol Dačice Centropen

do 40kg (6 záv.)
1.místo Pilcová Johana  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Marková Jana  - Judoklub Pardubice
3.místo Sokolová Alexandra  - Judoklub Pardubice
3.místo Vávrová Nicol  - Judo Club Hradec Králové

do 44kg (6 záv.)
1.místo Drahošová Viktorie  - Sokol Hradec Králové
2.místo Sejkorová Nikol  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šelešovská Barbora  - Judoklub Pardubice
3.místo Černá Kateřina  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 48kg (6 záv.)
1.místo Charvátová Kateřina  - JC Sokol Hořovice
2.místo Staňková Andrea  - Judo club Broumov
3.místo Kratochvílová Kateřina  - SKP Judo Jičín
3.místo Vodrážková Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 52kg (2 záv.)
1.místo Hubáčková Kristýna  - Judoklub Pardubice
2.místo Pobudová Tereza  - Judo Academy Praha

do 57kg (3 záv.)
1.místo Zrucká Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vavřínková Klára  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Zachariášová Lucie  - Judo Club Hradec Králové

nad 57kg (3 záv.)
1.místo Berková Tereza   - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Bílková Adéla  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Beranová Zuzana   - Akademie Šampión Hradec Králové

Starší žáci U15:
do 34kg (1 záv.)
1.místo Huber Oliver  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 38kg (4 záv.)
1.místo Hyka Matěj  - TSC Turnov
2.místo Rychnovský Adam  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Nikodým Matouš  - T.J. Sokol Jihlava

do 42kg (5 záv.)
1.místo Kotan Jakub  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Mitkov Petr  - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Jahoda Vojtěch  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 46kg (7 záv.)
1.místo Vítek Daniel  - TSC Turnov
2.místo Fikart Vojtěch  - Sokol Hradec Králové
3.místo Truxa Roman  - TSC Turnov
3.místo Havelka Martin  - Sokol Hradec Králové

do 50kg (6 záv.)
1.místo Radimský Šimon  - Judo club Orion z.s.
2.místo Pancner Martin  - Judo Academy Praha
3.místo Myška Vítek  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Micák Ondřej  - Judo Club Hradec Králové

do 55kg (9 záv.)
1.místo Špačinský Rudolf  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Masopust Matěj  - TJ Start Kolín
3.místo Pobuda David  - Judo Academy Praha
3.místo Hocke Ondřej  - Sokol Hradec Králové

do 60kg (9 záv.)
1.místo Hájek Matyáš  - Judo club sakura Liberec
2.místo Kopecký Vojtěch  - Judoklub Pardubice
3.místo Ficnar Marek  - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Čapek Martin  - Judo Academy Praha

do 66kg (8 záv.)
1.místo Blín Matěj  - Judo Academy Praha
2.místo Bílý Richard  - LTC Zbraslav
3.místo Dvořák David  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Tuček Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 73kg (2 záv.)
1.místo Záleský Tomáš  - Judo Choceň
2.místo Martinec Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

nad 73kg (5 záv.)
1.místo Morávek Martin  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Kocourek Šimon  - Judo Club Hradec Králové
3.místo Sechovský Jakub  - Judo club sakura Liberec

Starší žákyně U15:
do 40kg (3 záv.)
1.místo Dobrevová Kateřina  - Judo Academy Praha
2.místo Kabelková Karolína  - Judo ELITE Praha z.s.
3.místo Kaletová Magdalena  - Judo ELITE Praha z.s.

do 44kg (3 záv.)
1.místo Burešová Kateřina  - TSC Turnov
2.místo Tůmová Karina  - Judo ELITE Praha z.s.
3.místo Lazarová Lucie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 48kg (8 záv.)
1.místo Dolejšková Tereza  - Judo ELITE Praha z.s.
2.místo Králová Eliška  - Judoklub Pardubice
3.místo Bernkrautová Aneta  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Vranova Sára Anna  - TJ Sokol Dačice Centropen

do 52kg (7 záv.)
1.místo Doležalová Eliška  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zedníková Eliška  - Judo Dragons
3.místo Blažková Kateřina  - Judo club sakura Liberec
3.místo Manhartová Kristýna  - Judo Academy Praha

do 57kg (4 záv.)
1.místo Švecová Petra  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Gobernacová Sára  - Judoklub Pardubice
3.místo Sládková Tereza  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 63kg (1 záv.)
1.místo Krejčí Karolína  - AC Sparta Praha Judo

nad 63kg (2 záv.)
1.místo Javůrková Tereza  - Sokol Hradec Králové
2.místo Zapadlová Daniela  - Sokol Hradec Králové

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů