Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2019

Polabska-liga-logo1
32. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

9.2. 2019 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
6. 4. 2019 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
12. 5. 2019 - 3. kolo - Čáslav (U9 + U11 + U13 + U15)
1. 6. 2019 - Pardubice - vyrovnávací soutěž Polabské ligy - U15 (za Velim) - dopočítá se do průběžného pořadí!!! dle klíče VV OSJu Kolín
7. 9. 2019 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
16. 11. 2019 - 5. kolo - Kolín (TJ Start Kolín, z.s.)(U9 + U11 + U13 + U15)
7. 12. 2019 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PL



2.kolo - Chlumec nad Cidlinou

 

Pořadatel: DDM JK DDM JK Chlumec nad Cidlinou

Ředitel soutěže: Petr Černohorský

Hlavní rozhodčí: Ivan Martinec

Sportovní ředitel: Josef Musil

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný

Rozhodčí: Pavel Zima, Jakub Filip, Karel Gregar, Zuzana Gregarová, Jan Truhlář, Michaela Duchanová, Vojtěch Schejbal, Matěj Štrait, Martin Majer, Jan Macháček, Dominika Ježková, Jan Černý, Jiří Polák.

Zdravotní dozor: Kateřina Kárníková, Lenka Mulerová

Statistika


Celková účast:
378 závodníků (282 chlapců a 96 dívek) z 36 oddílů

Kategorie mláďata U9:
Celkem 32 dětí
z toho 26 chlapců a 6 dívek

Kategorie mláďata U11:
Celkem 127 dětí
z toho 94 chlapců a 33 dívek

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 132 dětí
z toho 96 chlapců a 36 dívek

Kategorie starší žáci U15:
Celkem 87 dětí
z toho 66 chlapců a 21 dívek


Soupis účasti oddílů

Akademie Šampión Hradec Králové 23
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 18
JC Sokol Hořovice 4
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 32
Judo Academy Praha 1
Judo Club Bohemia 3
Judo Club Hradec Králové 19
Judo club Orion 1
Judo club Orion z.s. 7
Judo club sakura Liberec 1
Judo Česká Třebová 21
Judo Davle-Štěchovice 1
Judo DDM Hradec Králové 5
Judo klub Slaný 4
JUDO Neratovice 1
Judo Orel Žďár nad Sázavou 6
Judo Vysočina 1
Judo ZŠ Sadová Čáslav 21
Judo ZŠ Týnec nad Labem 7
Judoklub Pardubice 29
SKP Judo Jičín 8
SKP Judo Náchod 4
SKP Judo Nový Bydžov 26
Slavoj Polná 5
Sokol Heřmanův Městec 3
Sokol Hradec Králové 32
Sokol Žďár nad Sázavou 2
Sport Kolín 18
Sportovní klub policie Benešov 17
T.J. Sokol Jihlava 9
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s. 3
TJ KRALUPY z.s. 5
TJ Lokomotiva Trutnov z.s. 3
TJ Sokol Žižkov II 27
TJ Start Kolín 5
TSC Turnov 6

  Oddíl body
1.místo Sokol Hradec Králové 38
2.místo JK DDM Chlumec nad Cidlinou 37
3.místo Judoklub Pardubice 34
4.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 32
5.-6.místo TJ Sokol Žižkov II 29
5.-6.místo Akademie Šampión Hradec Králové 29
7.místo Judo Club Hradec Králové 22
8.místo SKP Benešov 21
9.-11.místo Judo club Orion z.s. 19
9.-11.místo DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 19
9.-11.místo Judo Česká Třebová 19
12.místo T.J. Sokol Jihlava 18
13.místo SKP Judo Jičín 16
14.místo SKP Judo Nový Bydžov 14
15.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou 11
16.místo TJ KRALUPY z.s. 10
17-18.místo TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s. 9
17-18.místo Judo Club Bohemia 9
19.-20.místo TJ Start Kolín z.s. 8
19.-20.místo JC Sokol Hořovice 8
21.-23.místo Judo DDM Hradec Králové 7
21.-23.místo SKP Judo Náchod 7
21.-23.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem 7
24.-25.místo Slavoj Polná 6
24.-25.místo Sport Kolín z.s. 6
26.-28.místo TJ Lokomotiva Trutnov z.s. 5
26.-28.místo Judo club sakura Liberec 5
26.-28.místo TSC Turnov 5
29..místo Judo Davle-Štěchovice 2
30.-32.místo Judo klub Slaný 1
30.-32.místo Sokol Heřmanův Městec 1
30.-32.místo Judo Vysočina 1
33.-35..místo Judo Academy Praha 0
33.-35..místo Sokol Žďár nad Sázavou 0
33.-35..místo JUDO Neratovice 0


Mláďata U9:
do 23,9kg (4 záv.)
1.místo Zavadil Jonáš  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Trávníčková Anděla  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Petřík Matyáš  - T.J. Sokol Jihlava
4.místo Tomášek Dan  - SKP Judo Nový Bydžov

do 25,3kg (4 záv.)
1.místo Nekut Vilém  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Tůma Vojtěch  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Bednář Vojtěch  - Judo Club Hradec Králové
4.místo Jelínek Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 25,9kg (4 záv.)
1.místo Novotný Petr  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Rázek Vítězslav  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Dvořák Michal  - Sportovní klub policie Benešov
4.místo Šusta Miroslav  - Sportovní klub policie Benešov

do 26,1kg (2 záv.)
1.místo Fučíková Apolena  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Krčmářová Amálie  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 27,2kg (4 záv.)
1.místo Rishko Vladislav  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Hlaváč Boris  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Shejbal Filip  - Judoklub Pardubice
4.místo Kárník Lukáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 27,6kg (4 záv.)
1.místo Gubanec Jan  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Morávek Ondřej  - Judoklub Pardubice
3.místo Pázler David  - Judo Club Hradec Králové
4.místo Hembalová Apolena  - Sokol Hradec Králové

do 29,7kg (4 záv.)
1.místo Zirnsák Jakub  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
2.místo Machoň Oskar  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Tomková Dorota  - Akademie Šampión Hradec Králové
4.místo Nakládalová Lucie  - Judo Club Hradec Králové

do 31,4kg (4 záv.)
1.místo Tomek Vincent  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Novotný Erik  - Sokol Hradec Králové
3.místo Klouda Libor  - Akademie Šampión Hradec Králové
4.místo Ortman Jiří  - JC Sokol Hořovice

do 38,0kg (2 záv.)
1.místo Hošek Adam  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Vagenknecht Michael  - Akademie Šampión Hradec Králové

Mláďata chlapci U11:
do 24kg (2 záv.)
1.místo Petřík Daniel  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Bumba Vojtěch   - TJ Sokol Žižkov II

do 27kg (8 záv.)
1.místo Trávníček Kvído  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Filip Šimon  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Zástava marek  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Kupka Matyáš  - TJ Sokol Žižkov II

do 30kg (9 záv.)
1.místo Prášek Matěj  - Judo Club Bohemia
2.místo Klouda Boris  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Odvárka Martin  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Jandura Dominik  - Sokol Hradec Králové

do 30kg (8 záv.)
1.místo Zajíc David  - SKP Judo Náchod
2.místo Šimek Jan  - Judo club Orion z.s.
3.místo Květenský Maxim  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Krčál Jakub   - Slavoj Polná

do 34kg (14 záv.)
1.místo Kotouček Adam  - Judo Club Hradec Králové
2.místo Valko Dominik  - Sokol Hradec Králové
3.místo Masopust Jan  - Sport Kolín
3.místo Hlavatý Tomáš  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 34kg (14 záv.)
1.místo Dolanský Matěj  - SKP Judo Jičín
2.místo Dohnal Václav  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kratochvíl Miroslav  - SKP Judo Jičín
3.místo Malík Tadeáš  - TJ KRALUPY z.s.

do 38kg (13 záv.)
1.místo Rule Tobias  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Kopeček David  - Sokol Hradec Králové
3.místo Zavadil Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Třebeška Adam  - Judoklub Pardubice

do 42kg (11 záv.)
1.místo Vala Lukáš  - Judo club sakura Liberec
2.místo Hájek Matyáš  - Judoklub Pardubice
3.místo Filippi Max  - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Tomášek Ota  - SKP Judo Nový Bydžov

do 46kg (7 záv.)
1.místo Baloh Adrian  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Opluštil Adam  - TJ KRALUPY z.s.
3.místo Triner Filip  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Jahl Lukáš  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 50kg (5 záv.)
1.místo Bělík Petr  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Truhlář Jan  - TJ Start Kolín
3.místo Mencl Vojtěch  - SKP Judo Nový Bydžov

do 55kg (3 záv.)
1.místo Najman Jakub  - Judo Česká Třebová
2.místo Vanický Michal  - Judo klub Slaný
3.místo Ježek Jakub  - Judo Česká Třebová

Mláďata dívky U11:
do 25kg (2 záv.)
1.místo Slivanská Kateřina  - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Ramašeuská Tamara  - Judoklub Pardubice

do 28kg (7 záv.)
1.místo Pokorná Luisa   - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Čuříková Daniela  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Hynaisová Anna  - Sokol Hradec Králové
3.místo Doležalová Eliška  - Judoklub Pardubice

do 32kg (9 záv.)
1.místo Fikartová Kateřina  - Sokol Hradec Králové
2.místo Krčmářová Barbora  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Králová Anežka  - Judoklub Pardubice
3.místo Prášilová Viktorie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 36kg (5 záv.)
1.místo Šafránková Nikola  - Judo Club Bohemia
2.místo Hanušová Ellen  - SKP Judo Náchod
3.místo Pospíšilová Barbora  - SKP Judo Nový Bydžov

do 40kg (3 záv.)
1.místo Pinterová Natálie  - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Šílená Alena  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Havrdová Anna  - TJ Sokol Žižkov II

do 44kg (5 záv.)
1.místo Vítková Tereza  - Judo DDM Hradec Králové
2.místo Hynková Karolína  - Judoklub Pardubice
3.místo Havelková Magdaléna  - T.J. Sokol Jihlava

do 48kg (1 záv.)
1.místo Čekanová Denisa  - Judo Academy Praha

do 52kg (1 záv.)
1.místo Karaffová Vanessa  - JUDO Neratovice

Mladší žáci U13:
do 30kg (9 záv.)
1.místo Voříšek Petr  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
2.místo McGrath Vladislav  - Sokol Hradec Králové
3.místo Jiroušek Marek  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Jelínek Marek  - SKP Judo Jičín

do 34kg (12 záv.)
1.místo Šír Daniel  - Judoklub Pardubice
1.místo Radimský Václav  - Judo club Orion z.s.
3.místo Hynais Vojtěch  - Sokol Hradec Králové
3.místo Dvořák Jakub  - Sportovní klub policie Benešov

do 38kg A (12 záv.)
1.místo Široký Ondřej  - Judo Club Hradec Králové
2.místo Szatmári Milan  - Sokol Hradec Králové
3.místo Janíček Adam  - Judo Česká Třebová
3.místo Kopecký Jakub  - Slavoj Polná

do 38kg B (12 záv.)
1.místo Žák Adam  - JC Sokol Hořovice
2.místo Paroulek Jakub  - TJ Start Kolín
3.místo Dobrý Štěpán  - Judoklub Pardubice
3.místo Švaříček Kryštof  - TJ Sokol Žižkov II

do 42kg A(9 záv.)
1.místo Němec Michal  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Veselý Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Ježek Ondřej  - Judoklub Pardubice
3.místo Klubal Matyáš   - TJ Sokol Žižkov II

do 42kg B (9 záv.)
1.místo Pohořalý Jiří  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Rozsíval Vladimír  - Judo Club Hradec Králové
3.místo Vonc Filip  - Judo club Orion z.s.
3.místo Ježek Vojtěch  - SKP Judo Jičín

do 46kg (14 záv.)
1.místo Douša Matyáš  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
2.místo Bureš Richard  - TJ Lokomotiva Trutnov z.s.
3.místo Opluštil Tomáš  - TJ KRALUPY z.s.
3.místo Sedláček Jindřich  - TJ Sokol Žižkov II

do 50kg (3 záv.)
1.místo Praus Vítězslav  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Gorog Štěpán  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
3.místo Bayer Tobias  - TJ KRALUPY z.s.

do 55kg (8 záv.)
1.místo Vilgoš Dominik  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chudomel Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo PAUZAR Marek  - Judo Davle-Štěchovice
3.místo Hrdina Jáchym  - Judoklub Pardubice

do 60kg (1 záv.)
1.místo Macháček Matyáš  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 66kg (3 záv.)
1.místo Rez Martin  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Váňa Jakub  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Velehradský Kristián  - Judoklub Pardubice

nad 66kg (4 záv.)
1.místo Novák Pravoslav  - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Kraus Teodor  - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Bendák František  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

Mladší žákyně U13:
do 30kg (1 záv.)
1.místo Horká Apolena  - Sokol Heřmanův Městec

do 33kg (1 záv.)
1.místo Rychlá Nikola  - Slavoj Polná

do 36kg (8 záv.)
1.místo Vávrová Nicol  - Judo Club Hradec Králové
2.místo Sosnovcová Žofie  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Hembalová Jasmína  - Sokol Hradec Králové
3.místo Rydvalová Karolína   - Sportovní klub policie Benešov

do 40kg (9 záv.)
1.místo Pilcová Johana  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Marková Jana  - Judoklub Pardubice
3.místo Špačková Veronika  - Judoklub Pardubice
3.místo Sokolová Alexandra  - Judoklub Pardubice

do 44kg (7 záv.)
1.místo Drahošová Viktorie  - Sokol Hradec Králové
2.místo Sejkorová Nikol  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Charvátová Kateřina  - JC Sokol Hořovice
3.místo Kratochvílová Kateřina  - SKP Judo Jičín

do 48kg (3 záv.)
1.místo Hermanová Karolína  - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Zemánková Beáta  - Judo Česká Třebová
3.místo Vodrážková Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 52kg (2 záv.)
1.místo Hubáčková Kristýna  - Judoklub Pardubice
2.místo Hodaničová Jana  - Judo Club Bohemia

do 57kg (2 záv.)
1.místo Zrucká Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

nad 57kg (3 záv.)
1.místo Vavřínková Klára  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Berková Tereza   - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Bílková Adéla  - SKP Judo Nový Bydžov

Starší žáci U15:
do 34kg (4 záv.)
1.místo Rychnovský Adam  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Nikodým Matouš  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Huber Oliver  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 38kg (4 záv.)
1.místo Hyka Matěj  - TSC Turnov
2.místo Martinec David  - Judo Česká Třebová
3.místo Kubíček Michal  - Sokol Hradec Králové

do 42kg (11 záv.)
1.místo Kotan Jakub  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Jahoda Vojtěch  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Fikart Vojtěch  - Sokol Hradec Králové
3.místo Vejdělek Tomáš  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 46kg (8 záv.)
1.místo Vaníček Vojtěch  - Sokol Hradec Králové
2.místo Steiner Daniel  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Myška Vítek  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Novotný Marek  - Judo Club Hradec Králové

do 50kg (12 záv.)
1.místo Radimský Šimon  - Judo club Orion
2.místo Pataki Alexandr  - Judo Česká Třebová
3.místo Hruška Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Král Lukáš  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.

do 55kg (8 záv.)
1.místo Zach Jiří  - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Rosenthal Daniel  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Ficnar Marek  - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Filip Adam  - Sportovní klub policie Benešov

do 60kg (4 záv.)
1.místo Macek Lukáš  - TJ Sokol Žižkov II
2.místo Umachanov Chamzat  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Sluka Aleš  - Sport Kolín

do 66kg (9 záv.)
1.místo Dvořák David  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Výborný Vojtěch  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Cimburek Filip  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tuček Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 73kg (3 záv.)
1.místo Šaroun Michal  - Judo Club Hradec Králové
2.místo Brar Ethan Singh  - TJ Lokomotiva Trutnov z.s.
3.místo Žilka Michal  - TJ Lokomotiva Trutnov z.s.

nad 73kg (3 záv.)
1.místo Morávek Martin  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Mouzaev Mogamed  - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Dlouhý Milan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

Starší žákyně U15:
do 40kg (1 záv.)
1.místo Lazarová Lucie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 44kg (3 záv.)
1.místo Burešová Kateřina  - TSC Turnov
2.místo Lazarová Lenka  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kučerová Zora  - Judo klub Slaný

do 48kg (7 záv.)
1.místo Králová Eliška  - Judoklub Pardubice
2.místo Karastojanová Petra  - Judo Česká Třebová
3.místo Florianova Karolína  - Judoklub Pardubice
3.místo Bernkrautová Aneta  - SKP Judo Nový Bydžov

do 52kg (4 záv.)
1.místo Svobodová Anna Marie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Ubrýová Terezie  - Judoklub Pardubice
3.místo Hrdinová Tereza  - Judoklub Pardubice

do 57kg (3 záv.)
1.místo Doležalová Eliška  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Sládková Tereza  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hofericová Denisa  - Sport Kolín

do 63kg (2 záv.)
1.místo Pinterová Michaela  - Judo Orel Žďár nad Sázavou

nad 63kg (1 záv.)
1.místo Zapadlová Daniela  - Sokol Hradec Králové

Začátek zápasů: 10:10

Konec zápasů: 17:25

Počet tatami: 4

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů