Hledat

Fotogalerie

Menu


Polabská liga 2024

Polabska-liga-logo1
37. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

3.2. 2024  -1. kolo - Kolín - TJ Start Kolín
23.3. 2024 - 2. kolo Hlušíce  - Nový Bydžov
25.5. 2024 - 3. kolo - Kolín - Sport Kolín
21.9. 2024 - 4. kolo - Králíky - Nový Bydžov 
14.12. 2024 - 5. kolo - Kolín - TJ Start Kolín 

Partnerství PL

int(1)

Novinky

Termíny soutěží 2024

18.12.2023

Terminy-pl-2024

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu

Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
olexa@judokolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Ivan Martinec - předseda
mobil: 603 163 951
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PL



1.kolo Kolín

  KOLÍN 1.KOLO 2024   BODY
1.místo Judo Academy JUAP 40
2.místo Start Kolín STKO 32
3.místo Judoklub Mělník, z.s. JKME 27
4. Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice SOVP 26
5. Tělocvičná jednota Sokol Jihlava SOJI 25
6. TSC Turnov TSCT 24
7.-9. Sportovní klub YAWARA BOHEMIA p.s. SKYB 18
7.-9. Sportovní klub Jihlava JUJI 18
7.-9. TJ Sokol Hradec Králové SOHK 18
10.-11. JUDO Česká Třebová z.s. JUCT 17
10.-11. DDM JK Chlumec nad Cidlinou JKCH 17
12. TJ Kralupy KRAL 16
13. Sportovní klub police Benešov SKPB 14
14. SKP Judo Nový Bydžov JUNB 12
15. JUDO Příbram, z.s. PRIB 10
16.-20. PSV Kamenz Germany KAME 9
16.-20. Judo club Broumov JCBR 9
16.-20. Judo Kladno N 62 z.s. JKKL 9
16.-20. Judo Pardubice JKPA 9
16.-20. Judo ELITE Praha z. s. JUEL 9
21.-22. Sport Kolín SPKO 8
21.-22. Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav ZSSC 8
23. Judo Davle-Štěchovice JDST 7
24. Judo Club Hradec Králové JCHK 5
25.-28. Judo Přelouč JPRE 4
25.-28. SKP JUDO Jičín SKPJ 4
25.-28. Tělocvičná jednota Sokol Hořovice SOHO 4
28.-37. AC Sparta Praha Judo SPAR 3
28.-37. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav ASMB 3
28.-37. Judo club Bohemia BOHE 3
28.-37. Cobra club Rakovník, z.s. COBR 3
28.-37. Sportovní klub JUDO DDM Blovice DDMB 3
28.-37. Judo Club Tatran Praha JCTP 3
28.-37. JUDO Valašsko JUVA 3
28.-37. SKP Náchod SKPN 3
28.-37. TJ Sokol Dačice-Centropen SODC 3
28.-37. Sportovní klub YAWARA PRAGUE z.s. YAWA 3
38.-40. Judo club Orlová JUOR 2
38.-40. Sportovní centrum Luna spolek LUNA 2
38.-40. Sportovní klub Judo Kladno SKJK 2
41. Sakura Liberec JCSL 1
42. Judo Závišice JUZA 0

Výsledkový portál ze soutěže na novotny.eu/judo

Na portále si můžete prohlédnout a tisknout vyplněné tabulky.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů