Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2018

Polabska-liga-logo1
31. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

27 .1. 2018 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
7. 4. 2018 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
19. 5. 2018 - 3. kolo - Kolín (TJ Start Kolín z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)
8. 9. 2018 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
17. 11. 2018 - 5. kolo - Čáslav (U11 + U13 + U15)
+ doprovodný program pro U9 (není součástí PL)
15. 12. 2018 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

logo-sport-kolin-judo.png.tn.jpg

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.



1.kolo - Velim

Pořadatel: Judo Sokol Velim

Ředitel soutěže: Štěpán Jakl

Hlavní rozhodčí: Josef Musil

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný

Rozhodčí: Palán Vít, Truhlář Jan, Polák Jiří, Zima Pavel, Nováková Nikola, Černohorský Petr, Duchanová Michaela, Matějka Petr, Martinec Ivan

Zdravotní dozor: Slabý Josef

Účast v kategorii:

Celková účast:
164 závodníků (111 chlapců a 53 dívek) z 27 oddílů

Kategorie mláďata U11:
Celkem 78 dětí
z toho 54 chlapců a 24 dívek

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 86 dětí
z toho 57 chlapců a 29 dívek

Účast oddílů:

AC Sparta Praha Judo 2
Akademie Šampión Hradec Králové 5
Cobra club Rakovník 2
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 9
DDM Třebechovice 4
JC Litokan Litoměřice 1
JC Sokol Hořovice 1
JC Tatran Praha 1
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 12
Judo Academy Praha 1
Judo club Orion 1
Judo Česká Třebová 9
Judo Kladno 2
Judo Sokol Velim 1
Judo ZŠ Sadová Čáslav 18
Judo ZŠ Týnec nad Labem 4
Judoklub Pardubice 18
SKP Judo Nový Bydžov 12
Sokol Hradec Králové 4
Sport Kolín 14
Sportovní klub policie Benešov 3
T.J. Sokol Jihlava 10
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 5
TJ Start Kolín 15
TJ Tatran Prachatice 4
TSC Turnov 5
Univerzitní sportovní klub Praha 1

Body oddílů:

  Oddíl body
1 Judo ZŠ Sadová Čáslav 30
2 Judoklub Pardubice 30
3 T.J. Sokol Jihlava 27
4 JK DDM Chlumec nad Cidlinou 26
5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15
6 TJ Start Kolín z.s. 11
7 DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 10
8 DDM Třebechovice 10
9 Judo Česká Třebová 8
10 Sport Kolín z.s. 8
11 SKP Benešov 7
12 Akademie Šampión Hradec Králové 7
13 Judo ZŠ Týnec nad Labem 6
14 SKP Judo Nový Bydžov 6
15 TSC Turnov 5
16 AC Sparta Praha Judo 4
17 TJ Tatran Prachatice 4
18 Univerzitní sportovní klub Praha 3
19 Judo Academy Praha 2
20 JC Litokan Litoměřice 2
21 Sokol Hradec Králové 2
22 JC Sokol Hořovice 1
23 Cobra club Rakovník 1
24 Judo Kladno 1
25 JC Tatran Praha 0
26 Judo Sokol Velim 0
27 Judo club Orion 0

Mláďata chlapci U11:
do 24kg (2 záv.)
1.místo Zástava marek  - Sokol Hradec Králové
2.místo Bičiště Jiří  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 27kg (4 záv.)
1.místo Masopust Jan  - Sport Kolín
2.místo Voříšek Petr  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Drahoš Alan  - DDM Třebechovice

do 30kg (9 záv.)
1.místo Dohnal Václav  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Michale Daniel  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Černý Jakub  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Pikola Matyáš  - Akademie Šampión Hradec Králové

do 34kg (15 záv.)
1.místo Jičínský Radim  - Judoklub Pardubice
2.místo Huber Felipe  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Dvořák Jakub  - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Berka Šimon Jan  - Univerzitní sportovní klub Praha

do 38kg (12 záv.)
1.místo Jahl Lukáš  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
2.místo Hradecký Maxim  - Judoklub Pardubice
3.místo Trpka Jan  - TJ Tatran Prachatice
3.místo Kudrna Kryštof  - T.J. Sokol Jihlava

do 42kg (4 záv.)
1.místo Bělík Petr  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Mencl Vojtěch  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Brožek Michal  - TJ Start Kolín

do 46kg (3 záv.)
1.místo Gorog Štěpán  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Kadaník Petr  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Malina Michal  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 55kg (4 záv.)
1.místo Rez Martin  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Váňa Jakub  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Macháček Matyáš  - TJ Start Kolín

nad 55kg (1 záv.)
1.místo Vagenknecht František  - Akademie Šampión Hradec Králové

Mláďata dívky U11:
do 22kg (1 záv.)
1.místo Faiferová Eliška  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 25kg (3 záv.)
1.místo Huříková Dorothea  - Judo Academy Praha
2.místo Truongová Nicola  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Nováková Petra  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 28kg (4 záv.)
1.místo Králová Anežka  - Judoklub Pardubice
2.místo Mourová Kateřina  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Kudláčková Eliška  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 32kg (8 záv.)
1.místo Rydvalová Karolína   - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Fikartová Kateřina  - DDM Třebechovice
3.místo Patočková Nela  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Baráková Ester  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 36kg (2 záv.)
1.místo Šišková Stela  - Judo Kladno
2.místo Hynková Karolína  - Judoklub Pardubice

do 40kg (5 záv.)
1.místo Marková Jana  - Judoklub Pardubice
2.místo Hermanová Karolína  - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Suková Marie  - JC Litokan Litoměřice

do 52kg (1 záv.)
1.místo Lonská Vendula  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

Mladší žáci U13:
do 30kg (5 záv.)
1.místo Huber Oliver  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Nikodým Matouš  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Šír Daniel  - Judoklub Pardubice

do 34kg (13 záv.)
1.místo Hyka Matěj  - TSC Turnov
2.místo Krátký Adam  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Paroulek Jakub  - TJ Start Kolín
3.místo Martinec David  - Judo Česká Třebová

do 38kg (16 záv.)
1.místo Kopecký Matěj  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Jahoda Vojtěch  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Fikart Vojtěch  - DDM Třebechovice
3.místo Pohořalý Jiří  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 42kg (9 záv.)
1.místo Hruška Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Steiner Daniel  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Matzke Marek  - AC Sparta Praha Judo
3.místo Studený Petr  - Judo Česká Třebová

do 46kg (6 záv.)
1.místo Špačinský Rudolf  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Špejtek Filip  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kučeva Jakub  - TJ Start Kolín
3.místo Brožek Matěj  - TJ Start Kolín

do 50kg (6 záv.)
1.místo Bauer Jan  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Bělík Ladislav  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Jamečný Daniel  - TJ Start Kolín
3.místo Chudomel Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 55kg (2 záv.)
1.místo Herčík Matěj  - Cobra club Rakovník
2.místo Procházka Šimon  - Sport Kolín

Mladší žákyně U13:
do 32kg (4 záv.)
1.místo Rychnovská Anna   - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Němečková Sabina  - Sport Kolín
3.místo Sosnovcová Žofie  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 36kg (10 záv.)
1.místo Doležalová Emilie  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Sejkorová Nikol  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Drahošová Viktorie  - DDM Třebechovice
3.místo Černá Kateřina  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 40kg (7 záv.)
1.místo Králová Eliška  - Judoklub Pardubice
2.místo Florianova Karolína  - Judoklub Pardubice
3.místo Lazarová Lenka  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hubáčková Kristýna  - Judoklub Pardubice

do 44kg (1 záv.)
1.místo Pátková Markéta  - SKP Judo Nový Bydžov

do 48kg (4 záv.)
1.místo Ubrýová Terezie  - Judoklub Pardubice
2.místo Zrucká Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vavřínková Klára  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 52kg (1 záv.)
1.místo Sládková Tereza  - SKP Judo Nový Bydžov

nad 57kg (2 záv.)
1.místo Zapadlová Daniela  - Sokol Hradec Králové
2.místo Beranová Zuzana   - Akademie Šampión Hradec Králové

Zahájení soutěže: 10:10 hod

Konec zápasů kat.U11: 13:10 hod

Konec zápasů kat.U13: 16:03 hod

Konec soutěže: 16:20 hod

Soutěž proběhla na 2 tatami

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů