Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2020

Polabska-liga-logo1
33. ročník Polabské ligy OSJu Kolín
Pandemie omezila soutěž - COVID 19

8. - 9.2. 2020 (2 dny) -1. kolo - Kolín (TJ Start Kolín)
4. 4. 2020 - 2. kolo - NEKONALO SE !
Chlumec nad Cidlinou

17. 5. 2020 (neděle) - 3. kolo - NEKONALO SE !
Čáslav

13. 6. 2020 - 4. kolo - NEKONALO SE !
Kolín 

5. 9. 2020 - 5. kolo - Králíky  - Nový Bydžov 
5. 12. 2020 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) 

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PL



1.kolo - Kolín

Pořadatel: TJ Start Kolín z.s.

Ředitel soutěže: Břetislav Olexa

Hlavní rozhodčí: Ivan Martinec

Sportovní ředitel: Josef Musil

Asistent sportovního ředitele: Jiří Polák

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný

 Rozhodčí: Jaroslav Hnát, Karel Gregar ml., Zuzana Gregarová, Michaela Duchanová, Jan Truhlář, Petr Filip, Dobřenský Jakub, Novák Marek, Novák Petr, Pokorný Václav, Krátký Jiří, Macháček Jan, Zima Pavel, Vodička Miroslav, Karel Gregar st., Holečková Zdeňka, Zvěřina Ondřej, Petr Černohorský, Macháček Vojtěch, Brynych Jan, Florian Jiří

Zdravotní dozor: Duchanová Jindra

Počet tatami: 4

Sobota 8.2.2020

Začátek zápasů: 10:00 hod

Konec zápasů:  13:30 hod

Neděle 9.2.2020

Začátek zápasů: 10:00 hod

Konec zápasů: 16:44 hod

Celková účast:
487 závodníků (366 chlapců a 121 dívek) z 54 oddílů
Sobota 8.2.2020
Kategorie mláďata U9
Celkem 29 dětí
z toho 23 chlapců a 6 dívek

Kategorie mláďata U11
Celkem 137 dětí
z toho 108 chlapců a 29 dívek


Neděle 9.2.2020

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 190 dětí
z toho 138 chlapců a 52 dívek

Kategorie starší žáci U15:
Celkem 131 dětí
z toho 97 chlapců a 34 dívek

 

Soupis účasti oddílů  
15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s. 12
AC Sparta Praha Judo 5
Cobra club Rakovník 1
DAITÓ RYU – Pardubice 14
Dům dětí a mládeže Mělník 17
JC Litokan Litoměřice 6
JC Sokol Hořovice 6
JC Tatran Praha 8
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 17
Judo Academy Praha 29
Judo Club Bohemia 4
Judo Club Hradec Králové 17
Judo club Orion z.s. 5
Judo club sakura Liberec 7
Judo Česká Třebová 13
Judo Davle-Štěchovice 5
Judo DDM BLOVICE 6
Judo DDM Hradec Králové 3
Judo Dragons 2
Judo Dragons II 6
Judo ELITE Praha z.s. 5
Judo Kladno N62 z.s. 8
JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s. 6
Judo klub Slaný 4
JUDO Neratovice 8
Judo Orel Žďár nad Sázavou 4
Judo ZŠ Sadová Čáslav 29
Judo ZŠ Týnec nad Labem 14
Judoclub Plzeň 1
Judoklub Pardubice 13
LTC Zbraslav 1
SK Judo Liberec 4
SKP Judo Jičín 3
SKP Judo Náchod 2
SKP Judo Nový Bydžov 28
SKPŠ Praha 5
Slavoj Polná 11
Sokol Heřmanův Městec 7
Sokol Hradec Králové 18
Sokol Žďár nad Sázavou 3
Sport Kolín 10
Sportovní klub Judo Kladno 3
Sportovní klub policie Benešov 8
T.J. Sokol Buštěhrad 6
T.J. Sokol Jihlava 13
Tělovýchovně sportovní club Turnov 9
TJ DDM Stod z.s. 2
TJ KRALUPY z.s. 12
TJ Sokol Dačice Centropen 7
TJ Sokol Praha Vršovice 30
TJ Sokol Žižkov II 1
TJ Start Kolín 20
TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. 5
Univerzitní sportovní klub Praha 3

 

Pořadí oddílů

  Oddíl body
1.místo TJ Sokol Praha Vršovice 43
2.místo Judo Academy Praha 42
3.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 28
4.místo JK DDM Chlumec nad Cidlinou 28
5.-6.místo Dům dětí a mládeže Mělník 25
5.-6.místo Slavoj Polná 25
7.-9.místo TSC Turnov 20
7.-9.místo Judo club sakura Liberec 20
7.-9.místo SKP Judo Nový Bydžov 20
10.místo Judoklub Pardubice 19
11.-13.místo Judo ELITE Praha z.s. 18
11.-13.místo TJ Sokol Dačice Centropen 18
11.-13.místo T.J. Sokol Jihlava 18
14.-15.místo TJ Start Kolín z.s. 17
14.-15.místo JUDO Neratovice 17
16.místo Judo Club Hradec Králové 16
17.místo Sokol Hradec Králové 15
18.-21.místo Judo Kladno N62 z.s. 14
18.-21.místo 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s. 14
18.-21.místo JC Litokan Litoměřice 14
18.-21.místo Judo Česká Třebová 14
22.místo SKP Benešov 13
23.-24.místo DAITÓ RYU – Pardubice 12
23.-24.místo TJ VTŽ CHOMUTOV z.s. 12
25.-28.místo AC Sparta Praha Judo 11
25.-28.místo SKP Judo Jičín 11
25.-28.místo Judo DDM BLOVICE 11
25.-28.místo Univerzitní sportovní klub Praha 11
29.místo Sport Kolín z.s. 10
30.-31.místo Judo Davle-Štěchovice 9
30.-31.místo JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s. 9
32.-34.místo TJ KRALUPY z.s. 8
32.-34.místo JC Sokol Hořovice 8
32.-34.místo Sportovní klub Judo Kladno 8
35.-36.místo SK Judo Liberec 7
35.-36.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem 7
37.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou 6
38.-41.místo TJ DDM Stod z.s. 5
38.-41.místo Judoclub Plzeň 5
38.-41.místo JC Tatran Praha 5
38.-41.místo SKP Judo Náchod 5
42.-45.místo Judo klub Slaný 4
42.-45.místo Judo Club Bohemia 4
42.-45.místo Judo Dragons II 4
42.-45.místo Judo Dragons 4
46.-49.místo T.J. Sokol Buštěhrad 3
46.-49.místo LTC Zbraslav 3
46.-49.místo Sokol Žďár nad Sázavou 3
46.-49.místo TJ Sokol Žižkov II 3
50.místo Judo club Orion z.s. 2
51.-52.místo Judo DDM Hradec Králové 1
51.-52.místo SKPŠ Praha 1
53.-54.místo Cobra club Rakovník 0
53.-54.místo Sokol Heřmanův Městec 0

Výsledky kategorii

Mláďata U9:
do 23,2kg (4 záv.)
1.místo Kynčl Tomáš - Judo club Orion z.s.
2.místo Veselý Petr - Judo Academy Praha
3.místo Kraus Pavel - T.J. Sokol Buštěhrad
4.místo Krška Jan - Judo Česká Třebová

do 24,0kg (4 záv.)
1.místo Oplt Štěpán - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Tomášek Dan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Šír Jakub - Sokol Žďár nad Sázavou
4.místo Kadlecová Sára - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 24,7kg (4 záv.)
1.místo Čekal Daniel - AC Sparta Praha Judo
2.místo Šmíd Jáchym - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Petřík Matyáš - T.J. Sokol Jihlava
4.místo Kratochvíl Jindřich - JC Sokol Hořovice

do 26,4kg (4 záv.)
1.místo Černohorská Denisa - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Radosta Josef - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Kopečková Gabriela - Sokol Hradec Králové
4.místo Jenčík Pavel - SKP Judo Nový Bydžov

do 26,9kg (4 záv.)
1.místo Dušek Antonín - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Fujan Martin - AC Sparta Praha Judo
3.místo Čekan Lukáš - Judo Academy Praha
4.místo Svobodová Barbora - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 29,5kg (4 záv.)
1.místo Procházka Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Kopeček Ondřej - Sokol Hradec Králové
3.místo Jelínek Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Kalincová Nela - TJ Start Kolín

do 35,0kg (4 záv.)
1.místo Obyt Tobiáš - T.J. Sokol Buštěhrad
2.místo Fryš Vojtěch - JC Tatran Praha
3.místo Macháček Mikuláš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
4.místo Černý Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov

do 41,6kg (1 záv.)
1.místo Jozefy Megan - Judo ZŠ Sadová Čáslav

 

Mláďata chlapci U11:
do 24kg (4 záv.)
1.místo Kubica Daniel - Judo Academy Praha
2.místo Ulrich Kryštof - T.J. Sokol Buštěhrad
3.místo Hrubý Richard - Judo klub Slaný

do 27kg (16 záv.)
1.místo Šubrt Petr - JUDO Neratovice
2.místo Eriksen Alexander Jo - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Mošna Kristián - AC Sparta Praha Judo
3.místo Šalda Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 30kg (16 záv.)
1.místo Veselý Antonín - Judo Academy Praha
2.místo Bukáček Lukáš - AC Sparta Praha Judo
3.místo Kaleta Adam - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Legat Jakub - Judo Academy Praha

do 30kg (16 záv.)
1.místo Daněk Viktor - Judo Academy Praha
2.místo Lipert Tomáš - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.
3.místo Jandura Dominik - Sokol Hradec Králové
3.místo Vobr Kristián - TJ Sokol Praha Vršovice

do 34kg (11 záv.)
1.místo Javůrek Jan - Judo DDM BLOVICE
2.místo Plocek Stanislav - TJ Sokol Dačice Centropen
3.místo Chudoba Jan - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Valášek Vítězslav - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 34kg (11 záv.)
1.místo Sýkora Robin - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Zajíc David - SKP Judo Náchod
3.místo Měřínský Antonín - Judo Academy Praha
3.místo Ctibor Vojtěch - LTC Zbraslav

do 38kg (15 záv.)
1.místo Lajčak Ondřej - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Víšek Matěj - Judo Academy Praha
3.místo Zacha Daniel - Slavoj Polná
3.místo Šešina Vojtěch - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.

do 42kg (4 záv.)
1.místo Adamec Maxmilián To - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Vrana Benjamin - TJ Sokol Dačice Centropen
3.místo Švec Jan - Judo Kladno N62 z.s.

do 46kg (6 záv.)
1.místo Charous František - Sport Kolín
2.místo Kiška Tomáš - TJ DDM Stod z.s.
3.místo Vaněk Kvido - JC Tatran Praha
3.místo Lacko Ladislav - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.

do 50kg (1 záv.)
1.místo Rabas Martin - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.

do 55kg (3 záv.)
1.místo Triner Filip - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Darnadi Matěj - Judo Dragons II
3.místo Hlaváč Petr Sebasti - Judo Kladno N62 z.s.

nad 55kg (5 záv.)
1.místo Karas Adam - Judo DDM BLOVICE
2.místo Vanický Michal - Judo klub Slaný
3.místo Rohla Matěj - TJ Start Kolín

Mláďata dívky U11:
do 25kg (5 záv.)
1.místo Šubrtová Tereza - JUDO Neratovice
2.místo AUSOBSKÁ Viktorie - Judo Davle-Štěchovice
3.místo Dvořáková Jana - T.J. Sokol Jihlava

do 28kg (6 záv.)
1.místo Slivanská Kateřina - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Dvořáková Magdalena - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Švábová Michala - TJ DDM Stod z.s.
3.místo Šamšová Valerie - JUDO Neratovice

do 32kg (7 záv.)
1.místo Fujanová Marie - AC Sparta Praha Judo
2.místo Hynaisová Anna - Sokol Hradec Králové
3.místo Šípková Aneta - TJ Start Kolín
3.místo Myslivečková Ema - JUDO Neratovice

do 36kg (4 záv.)
1.místo Fiksová Sofie Elisab - Sokol Žďár nad Sázavou
2.místo Nakládalová Lucie - Judo Club Hradec Králové
3.místo Krejčí Anna Otta - SKP Judo Nový Bydžov

do 40kg (5 záv.)
1.místo Durecová Anna - Judo Kladno N62 z.s.
2.místo Cejnková Tereza - Slavoj Polná
3.místo Felcmanová Ema - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 44kg (1 záv.)
1.místo Böttcherová Klára - Judo Dragons II

do 48kg (1 záv.)
1.místo Jeřábková Veronika - TJ Sokol Praha Vršovice

 Mladší žáci U13:
do 30kg (7 záv.)
1.místo Ondráček Jan - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Šlesinger Jaroslav - Judo Česká Třebová
3.místo Hamouz Šimon - TJ Start Kolín
3.místo Šikula Miroslav - Judo Česká Třebová

do 34kg (12 záv.)
1.místo Brožek Tobiáš - Judo club sakura Liberec
2.místo Zón Jan - Judo Academy Praha
3.místo Prášek Matěj - Judo Club Bohemia
3.místo Bulis David - TJ Sokol Praha Vršovice

do 34kg (11 záv.)
1.místo Váňa David - Judo ELITE Praha z.s.
2.místo Libra Marek - Judo ELITE Praha z.s.
3.místo Křivánek Martin - Judo club sakura Liberec
3.místo Masopust Jan - Sport Kolín

do 38kg (10 záv.)
1.místo Pancner Marek - Judo Academy Praha
2.místo Voříšek Petr - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Prokop Václav - JUDO Neratovice
3.místo Ort Tomáš - SKP Judo Jičín

do 38kg (12 záv.)
1.místo Egrt Jan - SKP Judo Jičín
2.místo Hurt Miroslav - Judo Česká Třebová
3.místo Dvořák Jakub - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Housa Daniel - Tělovýchovně sportovní club Turnov

do 38kg (12 záv.)
1.místo Nesnídal Jan - Judoclub Plzeň
2.místo Rachač Jan - TJ VTŽ CHOMUTOV z.s.
3.místo Dohnal Václav - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Rákos Jindřich - TJ KRALUPY z.s.

do 42kg (12 záv.)
1.místo Včelař Ondřej - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Skřivánek Vít - Sokol Hradec Králové
3.místo Kubů Petr - Judo Academy Praha
3.místo Odvárka Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 42kg (11 záv.)
1.místo Žák Adam - JC Sokol Hořovice
2.místo Daněk Oskar - Judo Academy Praha
3.místo Vala Lukáš - Judo club sakura Liberec
3.místo Pávek Matteo - Judo ELITE Praha z.s.

do 46kg (10 záv.)
1.místo Fictum Martin - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Slavětínský Ondřej - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
3.místo Huber Felipe - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Doupovec Filip - Slavoj Polná

do 46kg (9 záv.)
1.místo Kebrdle David - Judo Academy Praha
2.místo Matějček Jakub - TJ VTŽ CHOMUTOV z.s.
3.místo Tomášek Ota - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Jahl Lukáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 50kg (8 záv.)
1.místo Šarboch Adam - JC Litokan Litoměřice
2.místo KLIMEŠ Vojtěch - Judo Academy Praha
3.místo Lojdl Josef - Judo club sakura Liberec
3.místo Řezníček Jáchym - Judo Club Hradec Králové

do 55kg (11 záv.)
1.místo Hradecký Maxim - Judoklub Pardubice
2.místo Bogdanov Platon - TJ VTŽ CHOMUTOV z.s.
3.místo Svoboda Antonín - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 60kg (7 záv.)
1.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Vilgoš Dominik - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kříž Michal - Judo Kladno N62 z.s.
3.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 66kg (5 záv.)
1.místo Rus Vojtěch - Judo Kladno N62 z.s.
2.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pauzar Marek - Judo Academy Praha

nad 66kg (1 záv.)
1.místo Drahý Pavel - SKP Judo Nový Bydžov

Mladší žákyně U13:
do 30kg (1 záv.)
1.místo Švarcová Patricie - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.

do 33kg (6 záv.)
1.místo Vondráková Lada - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Smejkalová Anička - Slavoj Polná
3.místo Horská Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vobořilová Kateřina - Judo Academy Praha

do 36kg (11 záv.)
1.místo Čepeláková Lucie - Judo ELITE Praha z.s.
2.místo Potočková Zuzana - 15.ZŠ Most - oddíl Judo z.s.
3.místo Vrbská Ella - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Vranova Ruth Mia - TJ Sokol Dačice Centropen

do 40kg (7 záv.)
1.místo Sadílková Zuzana - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Vávrová Nicol - Judo Club Hradec Králové
3.místo Kubáňová Petra - Judo DDM BLOVICE
3.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 44kg (7 záv.)
1.místo Kočí Justýna - Judo Academy Praha
2.místo Pelclová Kristýna - TJ Sokol Žižkov II
3.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Richterová Anna - Judo Davle-Štěchovice

do 48kg (6 záv.)
1.místo Šišková Stela - Sportovní klub Judo Kladno
2.místo Marková Jana - Judoklub Pardubice
3.místo Chybová Adéla - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín

do 52kg (5 záv.)
1.místo Valešová Justýna - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
2.místo Vynšová Anna - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Balcarová Ludmila - Judo Kladno N62 z.s.

do 57kg (7 záv.)
1.místo Šittová Ornella - Sportovní klub Judo Kladno
2.místo Zemková Zuzana - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Zachariášová Lucie - Judo Club Hradec Králové
3.místo Pobudová Tereza - Judo Academy Praha

nad 57kg (2 záv.)
1.místo Berková Tereza - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Bílková Adéla - SKP Judo Nový Bydžov

 

Starší žáci U15:
do 34kg (2 záv.)
1.místo Škarohlíd Marek - SK Judo Liberec
2.místo Vaňáč Ondřej - SKPŠ Praha

do 38kg (8 záv.)
1.místo Resutík Adam - Dům dětí a mládeže Mělník
2.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Rampas Štěpán - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Smejkal Štěpán - Slavoj Polná

do 42kg (14 záv.)
1.místo Koudelka Václav - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Ševčík Oskar - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Paroulek Jakub - TJ Start Kolín
3.místo Zacha Viktor - Slavoj Polná

do 46kg (9 záv.)
1.místo Kašák Hubert - Tělovýchovně sportovní club Turnov
2.místo Veselý Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vrabec Jiří - TJ Start Kolín
3.místo Ježek Vojtěch - SKP Judo Jičín

do 46kg (9 záv.)
1.místo Bartoloměj Adam - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Homolka Josef - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Rozsíval Vladimír - Judo Club Hradec Králové
3.místo Ježek Ondřej - Judo Dragons II

do 50kg (10 záv.)
1.místo Martinka Josef - SK Judo Liberec
2.místo Vítek Daniel - Tělovýchovně sportovní club Turnov
3.místo Truxa Roman - Tělovýchovně sportovní club Turnov
3.místo Šefrhans Přemysl - TJ Sokol Praha Vršovice

do 55kg (9 záv.)
1.místo Radosta Martin - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Puchner Matyáš - TJ Sokol Dačice Centropen
3.místo Metelka Filip - Judo club sakura Liberec
3.místo Myška Vítek - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 55kg (8 záv.)
1.místo Svoboda Jakub - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Jelínek Adam - Slavoj Polná
3.místo Urbančok Vojtěch - JC Tatran Praha
3.místo Micák Ondřej - Judo Club Hradec Králové

do 60kg (9 záv.)
1.místo Špačinský Rudolf - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Prokeš Daniel - Dům dětí a mládeže Mělník
3.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kučeva Jakub - TJ Start Kolín

do 66kg (10 záv.)
1.místo Šarboch Vít - JC Litokan Litoměřice
2.místo Urban Michael - Judo Dragons
3.místo Brandýs Lukáš - Tělovýchovně sportovní club Turnov
3.místo Krejčí Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov

do 73kg (7 záv.)
1.místo Pacal Lukáš - Slavoj Polná
2.místo Hrabák Bronislav - JC Litokan Litoměřice
3.místo Stejskal Matěj - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Protiva Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem

nad 73kg (2 záv.)
1.místo Dlouhý Milan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Princ Jonáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

Starší žákyně U15:
do 36kg (1 záv.)
1.místo Mertlová Andrea - TJ Sokol Praha Vršovice

do 40kg (1 záv.)
1.místo Bednářová Hana - Judo Club Hradec Králové

do 44kg (3 záv.)
1.místo Mošnová Stefanie - TJ KRALUPY z.s.
2.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šelešovská Barbora - Judoklub Pardubice

do 48kg (8 záv.)
1.místo Vranova Sára Anna - TJ Sokol Dačice Centropen
2.místo MATOUŠKOVÁ Klára - Judo Davle-Štěchovice
3.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Košťáková Kristýna - Dům dětí a mládeže Mělník

do 52kg (6 záv.)
1.místo Florianova Karolína - Judoklub Pardubice
2.místo Biolková Brigita - Judoklub Pardubice
3.místo Sluková Anna - Sport Kolín
3.místo Szromková Klára - JC Litokan Litoměřice

do 57kg (10 záv.)
1.místo Sládková Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Blažková Kateřina - Judo club sakura Liberec
3.místo Daňková Barbora - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 63kg (4 záv.)
1.místo Kroužková Anna - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kovářová Kateřina - Judo Česká Třebová

nad 63kg (1 záv.)
1.místo Hlavatá Anežka - SKPŠ Praha

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů