Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2020

Polabska-liga-logo1
33. ročník Polabské ligy OSJu Kolín
Pandemie omezila soutěž - COVID 19

8. - 9.2. 2020 (2 dny) -1. kolo - Kolín (TJ Start Kolín)
4. 4. 2020 - 2. kolo - NEKONALO SE !
Chlumec nad Cidlinou

17. 5. 2020 (neděle) - 3. kolo - NEKONALO SE !
Čáslav

13. 6. 2020 - 4. kolo - NEKONALO SE !
Kolín 

5. 9. 2020 - 5. kolo - Králíky  - Nový Bydžov 
5. 12. 2020 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) 

Partnerství PL

int(1)

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

OdkazyPartner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PLCena Fair Play

     Tato unikátní cena je předávána teprve od roku 2014. K jejímu zisku je nutné obdržet nejprve podložený návrh, řádné projednání návrhu a samozřejmě 100% podporu členů VV OSJu Kolín na její členské schůzi.

Obdržená ocenění: 

25. 10. 2014 (5. kolo PL Čáslav) - Natálie Janouchová
    ilustrační obrázek Její, historicky první, držitelkou je Natálie Janouchová z oddílu juda Chlumce nad Cidlinou, která si cenu zasloužila za velmi sportovní chování při letošním druhém kole PL. Svým jednáním dokázala, že je jí čestnost přednější nad vlastním prospěchem. Při unikátním udílení ceny si vysloužila aplauz nejenom členů mateřského oddílu, ale i široké veřejnosti. Což potvrdilo správnost udělení této ceny.
     Je to významné ocenění nejenom vlastní závodnice, rodičů, ale i chlumeckého oddílu juda, DDM a vlastně i celého města Chlumce nad Cidlinou.
     Svým čestným a sportovním postojem se stala vzorem pro ostatní účastníky Polabské ligy a soutěž samotnou. Přejeme jí hodně úspěchů a ještě jednou blahopřejeme. Za VV OSJu Kolín Josef Musil  

Dne 13.12.2014 bylo uděleno:
Cena Fair Play panu Petru Černohorskému, trenérovi oddílu z Chlumce nad Cidlinou a dlouholetému členu VV OSJu Kolín za dosavadní vzorný a čestný přístup k PL.

Dále byla stejná cena udělena panu ing. Karlovi Strnadovi za jeho celoživotní postoj nejenom k PL a OSJu Kolín, ale i k činnosti ve své mateřské jednotě a v obci. Pan Strnad se stal, pro mnohé z nás, velikým vzorem slušného, skromného, pracovitého a poctivého člověka. 
Jelikož se pan Strnad nemohl ze zdravotních důvodů zúčastnit předání, bude mu cena předána ve Velimi na 1. kole PL 2015. Pokud se to ani v tento termín nezdaří, předá cenu předseda OSJu Kolín společně s předsedou velimského oddílu, panu Strnadovi u něj doma.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů