Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2020

Polabska-liga-logo1
33. ročník Polabské ligy OSJu Kolín
Pandemie omezila soutěž - COVID 19

8. - 9.2. 2020 (2 dny) -1. kolo - Kolín (TJ Start Kolín)
4. 4. 2020 - 2. kolo - NEKONALO SE !
Chlumec nad Cidlinou

17. 5. 2020 (neděle) - 3. kolo - NEKONALO SE !
Čáslav

13. 6. 2020 - 4. kolo - NEKONALO SE !
Kolín 

5. 9. 2020 - 5. kolo - Králíky  - Nový Bydžov 
5. 12. 2020 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) 

Partnerství PL

int(1)

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

OdkazyPartner OSJu a PL

 Logo

Partner OSJu a PL

Logo-kolin

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.

Síň slávy

Čestné členství v OSJu - PLPředaná ocenění

OSJu Kolín nezapomíná na své činnovníky
Od roku 2012 dochází k cílenému oceňování těch nejlepších dobrovolníků v OSJu Kolín.
Lidé, kteří odvádějí pro druhé nezištně nejlepší práci, nejenom pro OSJu Kolín ale i pro Polabskou ligu, mohou býti oceneni až 3 stupni základního ocenění. Nejnižším oceněním je bronzová plaketa OSJu Kolín, středním je střbrná plaketa a nejvyšším oceněním zlatá.
V roce 2012 došlo k vyjímečnému ocenění zlatou a stříbrnou plaketou. To bylo dáno skutečností, že lidé, kteří je obdrželi, již pracuji pro rozvoj OSJu a PL velmi dlouhou dobu. Někteří dokonce stáli u zrodu OSJu Kolín (1988) a Polabské ligy (1988).
Od letošního roku se začíná udělovat již řádně od bronzové plakety. Ta je předávána jen těm nejpracovitějším dobrovolníkům, kteří se osvědčili v práci pro OSJu a PL minimálně nad 5 let. Návrhy mohou podávat členské oddíly a VV OSJu Kolín. O udělení rozhoduje výhradně VV OSJu Kolín. Aby nedocházelo k pochybnému rozhodnutí, o udělení by mělo být rozhodnuto vždy jednomyslně.
Ocenění může býti odejmuto osobám, které se později dopustí závažného úmyslného trestného činu nebo závažným způsobem poruší pravidla chování v rámci lexikonu juda. O odejmutí ocenění rozhoduje VV OSJu Kolín.
Těm osobám, kterým bylo vyjimečně předáno vyšší ocenění, mohou v budoucnosti za své zásluhy obdržet i plakety nižšího stupně.
Oceněným děkujeme za dlouhodobě odváděnou výbornou práci a blahopřejeme.

Mimořádná ocenění pro ostatní osoby
Oceněné mohou být i jiné osoby za zásluhy nebo za zvlášť ocenění hodné postoje - činy k OSJu, PL apod. I o těchto ocenění rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů