Pořadatel: SKP Judo Nový Bydžov
Ředitel soutěže: Jaroslav Hnát
Hlavní rozhodčí: Milan Němeček
Sportovní ředitel: Josef Musil
Asistent sport.ředitele: Břetislav Olexa
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný
Rozhodčí: Polák Jiří, Duchanová Michaela, Vodička Miroslav, Martinec Ivan, Černohorský Petr, Macháček Vojtěch, Doležal David, Majer Martin, Janouch Pavel, Filip Petr, Gregar Karel, Štrait František
Zdravotní dozor: paní Šustová
Soupis účasti oddílů
AC Sparta Praha Judo |
3 |
Akademie Šampión Hradec Králové |
22 |
Baník Karviná |
1 |
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. |
2 |
JC Sokol Hořovice |
3 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou |
30 |
Judo Academy Praha |
23 |
JUDO CLUB 7 Semily |
2 |
Judo Club Bohemia |
5 |
Judo club Broumov |
6 |
Judo Club Hradec Králové |
16 |
Judo club Orion z.s. |
7 |
Judo club sakura Liberec |
12 |
Judo DDM BLOVICE |
2 |
Judo DDM Hradec Králové |
5 |
Judo Dragons |
2 |
Judo ELITE Praha z.s. |
9 |
Judo Choceň |
8 |
Judo Kladno N62 z.s. |
1 |
Judo Klub DDM Mělník |
2 |
Judo klub Slaný |
1 |
JUDO Neratovice |
3 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou |
6 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav |
17 |
Judoclub Liberec |
1 |
Judoklub Pardubice |
21 |
LTC Zbraslav |
2 |
SKP Judo Jičín |
9 |
SKP Judo Náchod |
2 |
SKP Judo Nový Bydžov |
22 |
Sokol Heřmanův Městec |
7 |
Sokol Hradec Králové |
23 |
Sokol Žďár nad Sázavou |
3 |
Sport Kolín |
2 |
T.J. Sokol Jihlava |
9 |
TJ KRALUPY z.s. |
9 |
TJ Sokol Dačice Centropen |
3 |
TJ Sokol Žižkov II |
1 |
TJ Start Kolín |
10 |
TSC Turnov |
10 |
Univerzitní sportovní klub Praha |
7 |
Body oddilů
|
Oddíl |
body |
1 |
Judo Academy Praha |
33 |
2 |
Judo club sakura Liberec |
29 |
3 |
Sokol Hradec Králové |
29 |
4 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav |
26 |
5 |
Judoklub Pardubice |
24 |
6 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou |
23 |
7 |
Judo ELITE Praha z.s. |
22 |
8 |
SKP Judo Nový Bydžov |
20 |
9 |
Univerzitní sportovní klub Praha |
19 |
10 |
Akademie Šampión Hradec Králové |
18 |
11 |
Judo Club Hradec Králové |
17 |
12 |
SKP Judo Jičín |
17 |
13 |
TJ Start Kolín z.s. |
15 |
14 |
TSC Turnov |
14 |
15 |
T.J. Sokol Jihlava |
14 |
16 |
JC Sokol Hořovice |
12 |
17 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou |
11 |
18 |
Judo club Orion z.s. |
10 |
19 |
Judo DDM BLOVICE |
7 |
20 |
Judo Choceň |
6 |
21 |
TJ KRALUPY z.s. |
6 |
22 |
Judoclub Liberec |
5 |
23 |
Judo Club Bohemia |
5 |
24 |
Judo DDM Hradec Králové |
5 |
25 |
LTC Zbraslav |
4 |
26 |
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. |
4 |
27 |
Baník Karviná |
4 |
28 |
TJ Sokol Žižkov II |
4 |
29 |
Judo club Broumov |
3 |
30 |
Judo Dragons |
3 |
31 |
TJ Sokol Dačice Centropen |
2 |
32 |
SKP Judo Náchod |
2 |
33 |
Judo Kladno N62 z.s. |
1 |
34 |
Sokol Heřmanův Městec |
1 |
35 |
Judo klub Slaný |
1 |
36 |
JUDO CLUB 7 Semily |
0 |
37 |
AC Sparta Praha Judo |
0 |
38 |
Sokol Žďár nad Sázavou |
0 |
39 |
Sport Kolín z.s. |
0 |
40 |
Judo Klub DDM Mělník |
0 |
41 |
JUDO Neratovice |
0 |
Statistika
Celková účast: 329 závodníků (240 chlapců a 89 dívek) z 41 oddílů
Kategorie mláďata U9: Celkem 34 dětí z toho 26 chlapců a 8 dívek
Kategorie mláďata U11: Celkem 110 dětí z toho 87 chlapců a 23 dívek
Kategorie mladší žáci U13: Celkem 101 dětí z toho 71 chlapců a 30 dívek
Kategorie starší žáci U15: Celkem 84 dětí z toho 56 chlapců a 28 dívek
|
Mláďata U9: do 22,3kg (4 záv.) 1.místo Tomášek Dan - SKP Judo Nový Bydžov 2.místo Zámečník Michal - Sokol Heřmanův Městec 3.místo Hušek Adam - Akademie Šampión Hradec Králové 4.místo Kudrová Kateřina - Akademie Šampión Hradec Králové
do 22,9kg (3 záv.) 1.místo Homolková Emma - Judo Klub DDM Mělník 2.místo Šmíd Jáchym - Judo ZŠ Sadová Čáslav 3.místo Esterka David - TJ KRALUPY z.s.
do 24kg (4 záv.) 1.místo Moudřík Petr - Judo Klub DDM Mělník 2.místo Petřík Matyáš - T.J. Sokol Jihlava 3.místo Čekal Daniel - Judo Club Bohemia 4.místo Bolješik Eliáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 25,9kg (4 záv.) 1.místo Zavadil Jonáš - Akademie Šampión Hradec Králové 2.místo Krčmářová Amálie - Akademie Šampión Hradec Králové 3.místo Lánský Kryštof - SKP Judo Jičín 4.místo Jech Vladimír - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 28,2kg (4 záv.) 1.místo Fidranská Michaela - TJ KRALUPY z.s. 2.místo Hlaváč Boris - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 3.místo Kárník Lukáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 4.místo Bresto Matyáš - Judo Choceň
do 29,1kg (4 záv.) 1.místo Pázler David - Judo Club Hradec Králové 2.místo Morávek Ondřej - Judoklub Pardubice 3.místo Kuba Matěj - Sokol Žďár nad Sázavou 4.místo Procházka Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 31,3kg (3 záv.) 1.místo Klouda Libor - Akademie Šampión Hradec Králové 2.místo Hladký Jan - Judo Club Bohemia 3.místo Linhart Jakub - Sokol Heřmanův Městec
do 31,5kg (4 záv.) 1.místo Pancnerová Hana - Judo Academy Praha 2.místo Fiksová Sofie Elisabeth - Sokol Žďár nad Sázavou 3.místo Tlustá Tereza - TJ KRALUPY z.s. 4.místo Tomková Dorota - Akademie Šampión Hradec Králové
do 32,2kg (3 záv.) 1.místo Jelen Antonín - Akademie Šampión Hradec Králové 2.místo Tomek Vincent - Akademie Šampión Hradec Králové 3.místo Novotný Erik - Sokol Hradec Králové
do 40,7kg (1 záv.) 1.místo Vagenknecht Michael - Akademie Šampión Hradec Králové
Mláďata chlapci U11: do 24kg (1 záv.) 1.místo Parker Matthew - Sokol Heřmanův Městec
do 27kg (6 záv.) 1.místo Veselý Antonín - Judo Academy Praha 2.místo Petřík Daniel - T.J. Sokol Jihlava 3.místo Forgács Maxmilián - Judo Club Bohemia 3.místo Zástava marek - Akademie Šampión Hradec Králové
do 30kg (9 záv.) 1.místo Javůrek Jan - Judo DDM BLOVICE 2.místo Klouda Boris - Akademie Šampión Hradec Králové 3.místo Brožek Tobiáš - Judo club sakura Liberec 3.místo Ondráček Jan - SKP Judo Nový Bydžov
do 30kg (8 záv.) 1.místo Drahoš Alan - Sokol Hradec Králové 2.místo Šimek Martin - Judo Choceň 3.místo Vrecion Tomislav - Judo club Orion z.s. 3.místo Prošvic Josef - Akademie Šampión Hradec Králové
do 34kg (13 záv.) 1.místo Ortman Jiří - JC Sokol Hořovice 2.místo Kotouček Adam - Judo Club Hradec Králové 3.místo Jákl Marek - Univerzitní sportovní klub Praha 3.místo Pekar Nikolas - Judo ELITE Praha z.s.
do 34kg (13 záv.) 1.místo Pancner Marek - Judo Academy Praha 2.místo Libra Marek - Judo Academy Praha 3.místo Víšek Matěj - Judo Academy Praha 3.místo Krejčíř Pavel - Akademie Šampión Hradec Králové
do 38kg (13 záv.) 1.místo Dolanský Matěj - SKP Judo Jičín 2.místo Majerík Samuel - Baník Karviná 3.místo Rákos Michael - TJ KRALUPY z.s. 3.místo Kopeček David - Sokol Hradec Králové
do 42kg (13 záv.) 1.místo Vala Lukáš - Judo club sakura Liberec 2.místo Tomášek Ota - SKP Judo Nový Bydžov 3.místo Zach Ondřej - Judo Orel Žďár nad Sázavou 3.místo Procházka Jakub - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 46kg (5 záv.) 1.místo Jahl Lukáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 2.místo Hájek Matyáš - Judoklub Pardubice 3.místo Brožek Michal - TJ Start Kolín
do 50kg (1 záv.) 1.místo Opluštil Adam - TJ KRALUPY z.s.
do 55kg (2 záv.) 1.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 2.místo Čtvrtečka Matěj - SKP Judo Nový Bydžov
nad 55kg (3 záv.) 1.místo Karas Adam - Judo DDM BLOVICE 2.místo Vanický Michal - Judo klub Slaný 3.místo Černý Václav - TJ Start Kolín
Mláďata dívky U11: do 25kg (1 záv.) 1.místo Benová Ema - Sokol Heřmanův Městec
do 28kg (4 záv.) 1.místo Pokorná Luisa - Akademie Šampión Hradec Králové 2.místo Fujanová Marie - Judo Club Bohemia 3.místo Hynaisová Anna - Sokol Hradec Králové
do 36kg (12 záv.) 1.místo Čepeláková Lucie - Judo Academy Praha 2.místo Jirásková Darina - SKP Judo Jičín 3.místo Fikartová Kateřina - Sokol Hradec Králové 3.místo Helceletová Lilly Sofie - Judo club sakura Liberec
do 40kg (1 záv.) 1.místo Rosová Natálie - Judo club Broumov
do 44kg (1 záv.) 1.místo Havelková Magdaléna - T.J. Sokol Jihlava
do 48kg (3 záv.) 1.místo Vítková Tereza - Judo DDM Hradec Králové 2.místo Čekanová Denisa - Judo Academy Praha 3.místo Bělohoubková Kristýna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 52kg (1 záv.) 1.místo Karaffová Vanessa - JUDO Neratovice
Mladší žáci U13: do 30kg (4 záv.) 1.místo McGrath Vladislav - Sokol Hradec Králové 2.místo Zón Jan - Judo Academy Praha 3.místo Šolc David - Sokol Hradec Králové
do 34kg (7 záv.) 1.místo Radimský Václav - Judo club Orion z.s. 2.místo Ort Tomáš - SKP Judo Jičín 3.místo Kašuba Jan - Judoklub Pardubice 3.místo Křivánek Martin - Judo club sakura Liberec
do 38kg (14 záv.) 1.místo Paroulek Jakub - TJ Start Kolín 2.místo Včelař Ondřej - T.J. Sokol Jihlava 3.místo Huber Felipe - Judo ZŠ Sadová Čáslav 3.místo Široký Ondřej - Judo Club Hradec Králové
do 42kg (9 záv.) 1.místo Luxemburk Daniel - Univerzitní sportovní klub Praha 2.místo Fictum Martin - Univerzitní sportovní klub Praha 3.místo Žák Adam - JC Sokol Hořovice 3.místo Skřivánek Vít - Sokol Hradec Králové
do 42kg (8 záv.) 1.místo Stečínský Viktor - Univerzitní sportovní klub Praha 2.místo Němec Michal - T.J. Sokol Jihlava 3.místo Dobrý Štěpán - Judoklub Pardubice 3.místo Ježek Vojtěch - SKP Judo Jičín
do 46kg (7 záv.) 1.místo Maroušek Alex - Judo Academy Praha 2.místo Gabčan Jakub - SKP Judo Nový Bydžov 3.místo Rozsíval Vladimír - Judo Club Hradec Králové 3.místo Lojdl Josef - Judo club sakura Liberec
do 50kg (11 záv.) 1.místo Kučera Kristián - Judoclub Liberec 2.místo Praus Vítězslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav 3.místo Opluštil Tomáš - TJ KRALUPY z.s. 3.místo Jindřich Matyáš - Judo ELITE Praha z.s.
do 55kg (5 záv.) 1.místo Metelka Filip - Judo club sakura Liberec 2.místo Brožek Matěj - TJ Start Kolín 3.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 60kg (4 záv.) 1.místo Vilgoš Dominik - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 2.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav 3.místo Vagenknecht František - Akademie Šampión Hradec Králové
do 66kg (1 záv.) 1.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 66kg (1 záv.) 1.místo Kraus Teodor - Judo DDM Hradec Králové
Mladší žákyně U13: do 33kg (2 záv.) 1.místo Horká Apolena - Sokol Heřmanův Městec 2.místo Prokopová Eliška - JUDO Neratovice
do 36kg (2 záv.) 1.místo Sosnovcová Žofie - Judo ZŠ Sadová Čáslav 2.místo Vranova Ruth Mia - TJ Sokol Dačice Centropen
do 40kg (6 záv.) 1.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav 2.místo Marková Jana - Judoklub Pardubice 3.místo Sokolová Alexandra - Judoklub Pardubice 3.místo Vávrová Nicol - Judo Club Hradec Králové
do 44kg (6 záv.) 1.místo Drahošová Viktorie - Sokol Hradec Králové 2.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 3.místo Šelešovská Barbora - Judoklub Pardubice 3.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (6 záv.) 1.místo Charvátová Kateřina - JC Sokol Hořovice 2.místo Staňková Andrea - Judo club Broumov 3.místo Kratochvílová Kateřina - SKP Judo Jičín 3.místo Vodrážková Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 52kg (2 záv.) 1.místo Hubáčková Kristýna - Judoklub Pardubice 2.místo Pobudová Tereza - Judo Academy Praha
do 57kg (3 záv.) 1.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav 2.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 3.místo Zachariášová Lucie - Judo Club Hradec Králové
nad 57kg (3 záv.) 1.místo Berková Tereza - SKP Judo Nový Bydžov 2.místo Bílková Adéla - SKP Judo Nový Bydžov 3.místo Beranová Zuzana - Akademie Šampión Hradec Králové
Starší žáci U15: do 34kg (1 záv.) 1.místo Huber Oliver - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38kg (4 záv.) 1.místo Hyka Matěj - TSC Turnov 2.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava 3.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
do 42kg (5 záv.) 1.místo Kotan Jakub - TJ Sokol Žižkov II 2.místo Mitkov Petr - Univerzitní sportovní klub Praha 3.místo Jahoda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 46kg (7 záv.) 1.místo Vítek Daniel - TSC Turnov 2.místo Fikart Vojtěch - Sokol Hradec Králové 3.místo Truxa Roman - TSC Turnov 3.místo Havelka Martin - Sokol Hradec Králové
do 50kg (6 záv.) 1.místo Radimský Šimon - Judo club Orion z.s. 2.místo Pancner Martin - Judo Academy Praha 3.místo Myška Vítek - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 3.místo Micák Ondřej - Judo Club Hradec Králové
do 55kg (9 záv.) 1.místo Špačinský Rudolf - Judo ZŠ Sadová Čáslav 2.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín 3.místo Pobuda David - Judo Academy Praha 3.místo Hocke Ondřej - Sokol Hradec Králové
do 60kg (9 záv.) 1.místo Hájek Matyáš - Judo club sakura Liberec 2.místo Kopecký Vojtěch - Judoklub Pardubice 3.místo Ficnar Marek - Judo DDM Hradec Králové 3.místo Čapek Martin - Judo Academy Praha
do 66kg (8 záv.) 1.místo Blín Matěj - Judo Academy Praha 2.místo Bílý Richard - LTC Zbraslav 3.místo Dvořák David - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 3.místo Tuček Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 73kg (2 záv.) 1.místo Záleský Tomáš - Judo Choceň 2.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 73kg (5 záv.) 1.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov 2.místo Kocourek Šimon - Judo Club Hradec Králové 3.místo Sechovský Jakub - Judo club sakura Liberec
Starší žákyně U15: do 40kg (3 záv.) 1.místo Dobrevová Kateřina - Judo Academy Praha 2.místo Kabelková Karolína - Judo ELITE Praha z.s. 3.místo Kaletová Magdalena - Judo ELITE Praha z.s.
do 44kg (3 záv.) 1.místo Burešová Kateřina - TSC Turnov 2.místo Tůmová Karina - Judo ELITE Praha z.s. 3.místo Lazarová Lucie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (8 záv.) 1.místo Dolejšková Tereza - Judo ELITE Praha z.s. 2.místo Králová Eliška - Judoklub Pardubice 3.místo Bernkrautová Aneta - SKP Judo Nový Bydžov 3.místo Vranova Sára Anna - TJ Sokol Dačice Centropen
do 52kg (7 záv.) 1.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 2.místo Zedníková Eliška - Judo Dragons 3.místo Blažková Kateřina - Judo club sakura Liberec 3.místo Manhartová Kristýna - Judo Academy Praha
do 57kg (4 záv.) 1.místo Švecová Petra - JK DDM Chlumec nad Cidlinou 2.místo Gobernacová Sára - Judoklub Pardubice 3.místo Sládková Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 63kg (1 záv.) 1.místo Krejčí Karolína - AC Sparta Praha Judo
nad 63kg (2 záv.) 1.místo Javůrková Tereza - Sokol Hradec Králové 2.místo Zapadlová Daniela - Sokol Hradec Králové
|