5.kolo PL - Čáslav
Pořadatel: Judo ZŠ Sadová Čáslav
Ředitel soutěže: Martin Horský
Hlavní rozhodčí: Břetislav Olexa
Sportovní ředitel: Josef Musil Pavel – TJ Start Kolín
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný
Rozhodčí: Vít Palán, Luděk Včeliš, Nikola Nováková, Tomáš Kubánek, Lukáš Radimský, Michaela Duchanová, Karel Gregar ml., Martin Procházka, Petr Matějka, Jiří Polák, Zuzana Gregarová Zuzana - Judo Česká Třebová, Petr Filip
Zdravotní dozor: Martina Procházková
Soupis účasti oddílů
AC Sparta Praha Judo | 6 |
Akademie Šampión Hradec Králové | 6 |
JC Litokan Litoměřice | 5 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 20 |
Judo Academy Praha | 2 |
Judo Bivoj | 1 |
Judo club Orion | 5 |
Judo club sakura Liberec | 2 |
Judo Česká Třebová | 18 |
Judo DDM Hradec Králové | 2 |
Judo Dragons | 1 |
Judo Choceň | 12 |
Judo Kladno N62 z.s. | 3 |
Judo Klub DDM Mělník | 13 |
Judo klub Slaný | 3 |
Judo víc než sport | 1 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 29 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 4 |
Judoklub Pardubice | 23 |
SKP Judo Jičín | 1 |
SKP Judo Nový Bydžov | 11 |
Sokol Heřmanův Městec | 3 |
Sokol JC Česká Skalice | 5 |
Sport Kolín | 7 |
Sportovní klub policie Benešov | 8 |
T.J. Sokol Jihlava | 11 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s. | 11 |
TJ Kralupy z.s. | 10 |
TJ Sokol Praha Vršovice | 1 |
TJ Spartak Vlašim z.s. | 3 |
TJ Start Kolín | 16 |
TSC Turnov | 3 |
Oddíl | body | |
1 | Judoklub Pardubice | 32 |
2 | Judo Klub DDM Mělník | 27 |
3 | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 27 |
4 | TJ Kralupy z.s. | 24 |
5 | JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 24 |
6 | Judo Česká Třebová | 19 |
7 | TJ Start Kolín z.s. | 17 |
8 | T.J. Sokol Jihlava | 16 |
9 | JC Litokan Litoměřice | 14 |
10 | Judo Choceň | 13 |
11 | Akademie Šampión Hradec Králové | 12 |
12 | Sport Kolín z.s. | 10 |
13 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 10 |
14 | SKP Judo Nový Bydžov | 9 |
15 | Judo club Orion | 9 |
16 | Judo Kladno N62 z.s. | 8 |
17 | SKP Benešov | 8 |
18 | Judo club sakura Liberec | 7 |
19 | Sokol JC Česká Skalice | 7 |
20 | TSC Turnov | 6 |
21 | AC Sparta Praha Judo | 6 |
22 | Judo Dragons | 4 |
23 | Judo DDM Hradec Králové | 4 |
24 | TJ Sokol Praha Vršovice | 4 |
25 | Judo Academy Praha | 4 |
26 | SKP Judo Jičín | 3 |
27 | Judo ZŠ Týnec nad Labem | 3 |
28 | Judo klub Slaný | 0 |
29 | Sokol Heřmanův Městec | 0 |
30 | TJ Spartak Vlašim z.s. | 0 |
31 | Judo Bivoj | 0 |
32 | Judo víc než sport | 0 |
Mláďata chlapci U11:
do 24kg (2 záv.)
1.místo Trávníček Kvído - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Kolátor Adam - AC Sparta Praha Judo
do 27kg (2 záv.)
1.místo Lupínek Ondřej - TJ Kralupy z.s.
2.místo Vodička Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
do 30kg (10 záv.)
1.místo Masopust Jan - Sport Kolín
2.místo Dvořák Jan - Judo Dragons
3.místo Šimek Martin - Judo Choceň
3.místo Šimek Jan - Judo club Orion
do 34kg (16 záv.)
1.místo Radimský Václav - Judo club Orion
2.místo Honzák Adam - Judo club sakura Liberec
3.místo Marhold Jan - Judo Choceň
3.místo Jičínský Radim - Judoklub Pardubice
do 38kg (13 záv.)
1.místo Šaroch Matěj - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Huber Felipe - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Janouch Martin - Judo Choceň
3.místo Vala Lukáš - Judo club sakura Liberec
do 42kg (10 záv.)
1.místo Krejčí Jan - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Nosek Dalibor - Akademie Šampión Hradec Králové
3.místo Vaněk Michal - Sokol JC Česká Skalice
3.místo Říha Matěj - Sokol JC Česká Skalice
do 42kg (10 záv.)
1.místo Hradecký Maxim - Judoklub Pardubice
2.místo Adam Antonín - Sport Kolín
3.místo Bolmhagen Alex - TJ Kralupy z.s.
3.místo Němeček Šimon - Judo Kladno N62 z.s.
do 46kg (7 záv.)
1.místo Opluštil Adam - TJ Kralupy z.s.
2.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Beránek Šimon - TJ Kralupy z.s.
3.místo Sechovec Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (5 záv.)
1.místo Havlát Josef - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Malina Michal - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Najman Jakub - Judo Česká Třebová
do 55kg (3 záv.)
1.místo Hrdina Jáchym - Judoklub Pardubice
2.místo Vilgoš Dominik - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Provazník Ctibor - Judo ZŠ Sadová Čáslav
nad 55kg (3 záv.)
1.místo Vagenknecht František - Akademie Šampión Hradec Králové
2.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Macháček Matyáš - TJ Start Kolín
Mláďata dívky U11:
do 25kg (1 záv.)
1.místo Perlíková Johana - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
do 28kg (3 záv.)
1.místo Čuříková Daniela - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Pošmurná Laura - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
3.místo Langerová Tereza - Judo Choceň
do 32kg (8 záv.)
1.místo Vrbská Ella - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Horská Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Králová Anežka - Judoklub Pardubice
3.místo Prášilová Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 36kg (4 záv.)
1.místo Rydvalová Karolína - Sportovní klub policie Benešov
2.místo Vrbská Nikol - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín
do 40kg (4 záv.)
1.místo Marková Jana - Judoklub Pardubice
2.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Havelková Magdaléna - T.J. Sokol Jihlava
do 44kg (2 záv.)
1.místo Vodrážková Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Bělohoubková Kristýna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 48kg (1 záv.)
1.místo Hlavičková Adéla - TJ Start Kolín
do 52kg (1 záv.)
1.místo Rabiňáková Adéla - Sportovní klub policie Benešov
nad 52kg (2 záv.)
1.místo Bílková Adéla - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Lonská Vendula - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mladší žáci U13:
do 30kg (2 záv.)
1.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Branda Marek - T.J. Sokol Jihlava
do 34kg (9 záv.)
1.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
2.místo Hyka Matěj - TSC Turnov
3.místo Resutík Adam - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Huber Oliver - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38kg (15 záv.)
1.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
2.místo Paroulek Jakub - TJ Start Kolín
3.místo Pohořalý Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Martinec David - Judo Česká Třebová
do 42kg (9 záv.)
1.místo Němec Michal - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Myška Vítek - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Vejdělek Tomáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Ježek Vojtěch - SKP Judo Jičín
do 46kg (7 záv.)
1.místo Špačinský Rudolf - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Opluštil Tomáš - TJ Kralupy z.s.
3.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Praus Vítězslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (4 záv.)
1.místo Jindřich Matyáš - Judo Academy Praha
2.místo Prokeš Daniel - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Krsička Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55kg (9 záv.)
1.místo Kučeva Jakub - TJ Start Kolín
2.místo Štěpánek Karel - Judo Kladno N62 z.s.
3.místo Janouch Lukáš - Judo Choceň
3.místo Ficnar Marek - Judo DDM Hradec Králové
do 60kg (1 záv.)
1.místo Protiva Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem
nad 60kg (5 záv.)
1.místo Slezák Tomáš - JC Litokan Litoměřice
2.místo Bolmhagen Max - TJ Kralupy z.s.
3.místo Dlouhý Milan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mladší žákyně U13:
do 32kg (1 záv.)
1.místo Sosnovcová Žofie - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 36kg (4 záv.)
1.místo Rychnovská Anna - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Frýdová Leontýna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Kristenová Andrea - Judo Česká Třebová
do 40kg (4 záv.)
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Holečková Lucie - TJ Start Kolín
do 44kg (7 záv.)
1.místo Králová Eliška - Judoklub Pardubice
2.místo Čuříková Michaela - Sportovní klub policie Benešov
3.místo Lazarová Lenka - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pátková Markéta - SKP Judo Nový Bydžov
do 48kg (5 záv.)
1.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
2.místo Szromková Klára - JC Litokan Litoměřice
3.místo Matzkeová Barbora - JC Litokan Litoměřice
do 52kg (3 záv.)
1.místo Hrdinová Tereza - Judoklub Pardubice
2.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Hofericová Denisa - Sport Kolín
do 57kg (1 záv.)
1.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 57kg (1 záv.)
1.místo Beranová Zuzana - Akademie Šampión Hradec Králové
Starší žáci U15:
do 34kg (2 záv.)
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Poustecký Matouš - TJ Spartak Vlašim z.s.
do 38kg (1 záv.)
1.místo Kučera Martin - Judo klub Slaný
do 46kg (2 záv.)
1.místo Radimský Šimon - Judo club Orion
2.místo Sechovec Karel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (4 záv.)
1.místo Resutík Josef - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Pataki Alexandr - Judo Česká Třebová
3.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín
do 55kg (8 záv.)
1.místo Kopecký Vojtěch - Judoklub Pardubice
2.místo Smělý Jan - TJ Kralupy z.s.
3.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Chlupáč Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
do 60kg (5 záv.)
1.místo Cejpek Oldřich - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Košťák Matyáš - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Ludra Lukáš - TJ Start Kolín
do 66kg (5 záv.)
1.místo Rybka Tomáš - Judo Česká Třebová
2.místo Kamarýt Ondřej - AC Sparta Praha Judo
3.místo Cimburek Filip - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 73kg (6 záv.)
1.místo Pokorný Václav - TJ Kralupy z.s.
2.místo Hložek Michal - AC Sparta Praha Judo
3.místo Ježek Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Zákoucký Bohuslav - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav z.s.
nad 73kg (2 záv.)
1.místo Hanel Jan - Sokol JC Česká Skalice
2.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
Starší žákyně U15:
do 40kg (1 záv.)
1.místo Burešová Kateřina - TSC Turnov
do 44kg (2 záv.)
1.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Karastojanová Petra - Judo Česká Třebová
do 48kg (2 záv.)
1.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 52kg (6 záv.)
1.místo Pekárková Veronika - JC Litokan Litoměřice
2.místo Šírová Linda - Judoklub Pardubice
3.místo Chalupková Adriana - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Hrdličková Kateřina - TSC Turnov
do 57kg (4 záv.)
1.místo Benešová Nela - TJ Start Kolín
2.místo Švecová Petra - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 63kg (1 záv.)
1.místo Krejčí Karolína - AC Sparta Praha Judo
nad 63kg (1 záv.)
1.místo Boháčková Tereza - Judoklub Pardubice
Začátek soutěže: 10:05
Konec soutěže: 15:45
Počet tatami: 3