Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2018

Polabska-liga-logo1
31. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

27 .1. 2018 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
7. 4. 2018 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
19. 5. 2018 - 3. kolo - Kolín (TJ Start Kolín z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)
8. 9. 2018 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
17. 11. 2018 - 5. kolo - Čáslav (U11 + U13 + U15)
+ doprovodný program pro U9 (není součástí PL)
15. 12. 2018 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

logo-sport-kolin-judo.png.tn.jpg

Partner OSJu, PL

logo-avendy2.jpg

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.



3.kolo PL - Kolín

Pořadatel:  TJ Start Kolín

Ředitel soutěže: Břetislav Olexa

Hlavní rozhodčí: Josef Musil

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný a Ondřej Šedivý

Rozhodčí: Karel Gregar st., Karel Gregar ml., Pavel Janouch, Jaroslav Wasserbauer, Michaela Duchanová, Michal Černý, Vojtěch Schejbal,Tobiáš Chaloupka,Ivan Martinec, Tomáš Rackovský, Jiří Polák, Pavel Zima, Brynych Jan

Zdravotní dozor: Dana Vokřálová

Soutěž proběhla na 4 tatami.

Začátek zápasů 10:05

Konec zápasů 14:15

Statistika

Oddílová ůčast

DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 7
DDM Třebechovice 5
JC Tatran Praha 1
JK DDM Chlumec nad Cidlinou 20
Judo Academy Praha 2
Judo Bivoj 2
Judo club Orion 3
Judo Česká Třebová 6
Judo Choceň 1
JUDO Neratovice 3
Judo SK Královo Pole Brno 3
Judo ZŠ Sadová Čáslav 32
Judo ZŠ Týnec nad Labem 11
Judoklub Pardubice 11
SK Judo Liberec 1
SKP Benešov 5
SKP Judo Nový Bydžov 10
Sokol Hradec Králové 7
Sport Kolín 6
T.J. Sokol Jihlava 9
Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou o.s. 2
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15
TJ Kralupy 3
TJ Spartak Vlašim z.s. 1
TJ Start Kolín 17
TSC Turnov 9
Univerzitní sportovní klub Praha 1

Body oddílů

  Oddíl body
1.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 27
2.místo T.J. Sokol Jihlava 25
3.místo JK DDM Chlumec nad Cidlinou 25
4.místo SKP Judo Nový Bydžov 17
5.místo TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16
6.-7.místo TSC Turnov 14
6.-7.místo TJ Start Kolín 14
8.místo Judo SK Královo Pole Brno 12
9.místo Sokol Hradec Králové 8
10.místo DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. 7
11.-14.místo Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou o.s. 5
11.-14.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem 5
11.-14.místo Judoklub Pardubice 5
11.-14.místo Judo Academy Praha 5
15..-19.místo SK Judo Liberec 4
15..-19.místo DDM Třebechovice 4
15..-19.místo Univerzitní sportovní klub Praha 4
15..-19.místo Judo Česká Třebová 4
15..-19.místo Sport Kolín 4
20.-22.místo JUDO Neratovice 2
20.-22.místo JC Tatran Praha 2
20.-22.místo SKP Benešov 2
23.-24.místo Judo Choceň 1
23.-24.místo TJ Spartak Vlašim z.s. 1
25.-27.místo TJ Kralupy 0
25.-27.místo Judo club Orion 0
25.-27.místo Judo Bivoj 0


Celková účast:
193 závodníků (139 chlapců a 54 dívek) z 27 oddílů

Kategorie mláďata U9:
Celkem 24 dětí
z toho 17 chlapců a 7 dívek

Kategorie mláďata U11:
Celkem 63 dětí
z toho 46 chlapců a 17 dívek

Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 66 dětí
z toho 47 chlapců a 19 dívek

Kategorie starší žáci U15:
Celkem 40 dětí
z toho 29 chlapců a 11 dívek

Mláďata U9: 
do 21,0kg (4 záv.)
1.místo Círek Erik  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Bukáček Lukáš  - Judo Bivoj
3.místo Krimová Elen  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Faiferová Eliška  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 23,8kg (3 záv.)
1.místo Šimek Jan  - Judo club Orion
2.místo Nováková Petra  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Samec Lukáš   - Judo Bivoj

do 25,0kg (3 záv.)
1.místo Šafránek Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šimek Matěj  - Judo club Orion
3.místo Holaň Metoděj  - Judo club Orion

do 26,1kg (4 záv.)
1.místo Tucauerová Anna  - Judoklub Pardubice
2.místo Fikartová Kateřina  - DDM Třebechovice
3.místo Prášilová Viktorie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Kopencová Kateřina  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 27,0kg (4 záv.)
1.místo Malík Tadeáš  - TJ Kralupy
2.místo Masopust Jan  - Sport Kolín
3.místo Plesl Nikolas  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
4.místo Drugda Jakub  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 33,2kg (3 záv.)
1.místo Jahl Lukáš  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
2.místo Slanina Jakub  - SKP Benešov
3.místo Ševčíková Viktorie  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 36,6kg (3 záv.)
1.místo Opluštil Adam  - TJ Kralupy
2.místo Bělík Petr  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Slanina Ondřej  - SKP Benešov

Mláďata chlapci U11: 
do 24kg (1 záv.), list.č: 7
1.místo McGrath Ladislav  - Sokol Hradec Králové

do 27kg (8 záv.), list.č: 8
1.místo Šipan Matěj  - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Huber Felipe  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kucharčík Vojtěch  - JC Tatran Praha
3.místo Carska Patrik  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 30kg (7 záv.), list.č: 9
1.místo Szatmári Milan  - Sokol Hradec Králové
2.místo Živnůstka Otakar  - TJ Start Kolín
3.místo Dusil Petr  - Sport Kolín
3.místo Hanik Maxim  - Judo Česká Třebová

do 34kg (14 záv.), list.č: 10
1.místo Koudelka Václav  - Judo Academy Praha
2.místo Němec Michal  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Metelka Filip  - Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou o.s.
3.místo Adámek Matěj  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 38kg (7 záv.), list.č: 11
1.místo Kučera Kristián  - SK Judo Liberec
2.místo Douša Matyáš  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Křepel Matěj  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pavlásek Albert  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 42kg (5 záv.), list.č: 12
1.místo Praus Vítězslav  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Brožek Matěj  - TJ Start Kolín
3.místo Hrdina Jáchym  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.

do 46kg (1 záv.), list.č: 13
1.místo Chudomel Lukáš  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 50kg (2 záv.), list.č: 14
1.místo Rez Martin  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Váňa Jakub  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

nad 55kg (1 záv.), list.č: 15
1.místo Petrák Stanislav  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

Mláďata dívky U11: 
do 28kg (3 záv.), list.č: 1
1.místo Prokopová Eliška  - JUDO Neratovice
2.místo Sosnovcová Žofie  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Patočková Nela  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 32kg (7 záv.), list.č: 2
1.místo Švábová Tereza  - Judo SK Královo Pole Brno
2.místo Frýdová Leontýna  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Česká Jitka  - Tělovýchovná jednota LIAZ Jablonec nad Nisou o.s.
3.místo Rydvalová Karolína   - SKP Benešov

do 36kg (4 záv.), list.č: 3
1.místo Sejkorová Nikol  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Černá Kateřina  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Sluková Anna  - Sport Kolín

do 40kg (1 záv.), list.č: 4
1.místo Mazancová Anna  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 44kg (1 záv.), list.č: 5
1.místo Bílková Adéla  - SKP Judo Nový Bydžov

do 48kg (1 záv.), list.č: 6
1.místo Zrucká Anna  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

Mladší žáci U13: 
do 30kg (8 záv.), list.č: 22
1.místo Huber Oliver  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Binar Ondřej  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Nikodým Matouš  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Hyka Matěj  - TSC Turnov

do 34kg (7 záv.), list.č: 23
1.místo Kopecký Matěj  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Jahoda Vojtěch  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Jahl Matěj  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Fikart Vojtěch  - DDM Třebechovice

do 38kg (7 záv.), list.č: 24
1.místo Steiner Daniel  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Myška Vítek  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Studený Petr  - Judo Česká Třebová
3.místo Kučeva Jakub  - TJ Start Kolín

do 42kg (8 záv.), list.č: 25
1.místo Janda Jakub  - Sokol Hradec Králové
2.místo Čása Petr  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Havelka Martin  - DDM Třebechovice
3.místo Rachmetov Vít  - TSC Turnov

do 46kg (7 záv.), list.č: 26
1.místo Jaroš Kryštof  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Provazník Timon  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Karbaš Jan  - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Špačinský Rudolf  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 50kg (3 záv.), list.č: 27
1.místo Martinec Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tuček Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Mistoler Václav  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 55kg (3 záv.), list.č: 28
1.místo Kárník Tomáš  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Janouch Lukáš  - Judo Choceň
3.místo Adamec Marek  - TJ Start Kolín

do 60kg (2 záv.), list.č: 29
1.místo Bronec Daniel  - TJ Spartak Vlašim z.s.
2.místo Cenker Matyáš  - Judo ZŠ Týnec nad Labem

nad 60kg (2 záv.), list.č: 30
1.místo Morávek Martin  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Dlouhý Milan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

Mladší žákyně U13: 
do 32kg (6 záv.), list.č: 16
1.místo Lazarová Lenka  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Burešová Kateřina  - TSC Turnov
3.místo Lazarová Lucie  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Arientová Adéla  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 36kg (1 záv.), list.č: 17
1.místo Králová Eliška  - Judoklub Pardubice

do 40kg (5 záv.), list.č: 18
1.místo Přichystalová Zuzana  - Judo SK Královo Pole Brno
2.místo Hrdinová Tereza  - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s.
3.místo Biolková Brigita  - Judoklub Pardubice

do 44kg (5 záv.), list.č: 19
1.místo Švábová Klára  - Judo SK Královo Pole Brno
2.místo Švecová Petra  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Doležalová Eliška  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 48kg (1 záv.), list.č: 20
1.místo Ubrýová Terezie  - Judoklub Pardubice

do 52kg (1 záv.), list.č: 21
1.místo Štumpfová Anna  - Judoklub Pardubice

Starší žáci U15: 
do 38kg (4 záv.), list.č: 38
1.místo Hotovec Ctibor  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Cerman David  - TSC Turnov
3.místo Bílek Jakub  - TJ Start Kolín

do 42kg (4 záv.), list.č: 39
1.místo Poula Patrik  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Chlupáč Michal  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Reiniš Petr  - TSC Turnov

do 46kg (3 záv.), list.č: 40
1.místo Šlejtr Jan  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Borseník Jan  - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Boháč Jan  - Sokol Hradec Králové

do 50kg (5 záv.), list.č: 41
1.místo Borůvka Ondřej  - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Feikl Jakub  - TSC Turnov
3.místo Brejša Jiří  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 55kg (8 záv.), list.č: 42
1.místo Tobiška Jan  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Ramašeuski Jakub  - Judoklub Pardubice
3.místo Bartoš Jan  - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Ludra Lukáš  - TJ Start Kolín

do 60kg (3 záv.), list.č: 43
1.místo Nováček Jiří  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Tobiška Jaroslav  - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Ježek Jan  - SKP Judo Nový Bydžov

do 66kg (1 záv.), list.č: 44
1.místo Gerišer Jan  - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 73kg (1 záv.), list.č: 45
1.místo Baťka Jan  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

Starší žákyně U15: 
do 36kg (2 záv.), list.č: 31
1.místo Bucharová Linda  - TJ Start Kolín
2.místo Šebková Tereza  - TJ Kralupy

do 40kg (1 záv.), list.č: 32
1.místo Prausová Andrea  - Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 48kg (4 záv.), list.č: 33
1.místo Lošková Michaela  - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Svobodová Tereza  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hrdličková Kateřina  - TSC Turnov

do 52kg (2 záv.), list.č: 34
1.místo Benešová Nela  - TJ Start Kolín
2.místo Koudelková Terezie  - Judo Academy Praha

do 63kg (1 záv.), list.č: 35
1.místo Janouchová Natálie  - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

nad 63kg (1 záv.), list.č: 36
1.místo Táborská Aneta  - TSC Turnov

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů