6.kolo PL - Kolín
Pořadatel: Sport Kolín, z.s.
Ředitelka soutěže: Šedivá Kateřina
Hlavní rozhodčí: Josef Musil
Asistent rozhodčího: Břetislav Olexa, Petr Černohorský
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný , Ondřej Šedivý
Zdravotní dozor: Dana Vokřálová
Rozhodčí: Tereza Havelková, Ivan Martinec, Jiří Polák, Karel Gregar st., Rudolf Rybka, Michaela Duchanová, Tomáš Radcovský, Pavel Zima, Robin Musil, Matěj Kopecký, Karel Gregar ml., Jakub Bohdálek
Oddílová účast:
DAITÓ RYU - sbu Pardubice | 17 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 29 |
Judo club Kidsport | 1 |
Judo Česká Třebová | 18 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou | 8 |
Judo Sokol Velim | 2 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 42 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 6 |
Judoklub Pardubice | 17 |
SKP Judo Náchod | 10 |
SKP Judo Nový Bydžov | 16 |
Slavoj Polná | 9 |
Sokol Hradec Králové | 1 |
Spartak Třebíč | 1 |
Sport Kolín z.s. | 6 |
T.J. Sokol Jihlava | 26 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 16 |
TJ Start Kolín z.s. | 20 |
Výsledky jednotlivých oddílů:
1.místo | JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 31 |
2.místo | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 31 |
3.místo | T.J. Sokol Jihlava | 29 |
4.misto | Judo Česká Třebová | 21 |
5.místo | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 20 |
6.-7.místo | Slavoj Polná | 18 |
6.-7.místo | SKP Judo Nový Bydžov | 18 |
8.místo | DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. | 16 |
9.místo | Judoklub Pardubice | 15 |
10.místo | TJ Start Kolín z.s. | 9 |
11.-12.místo | Judo Orel Žďár nad Sázavou | 6 |
11.-12.místo | SKP Judo Náchod | 6 |
13.místo | Spartak Třebíč | 4 |
14.místo | Judo ZŠ Týnec nad Labem | 3 |
15.-16.místo | Sport Kolín z.s. | 2 |
15.-16.místo | Judo club Kidsport | 2 |
17.-18. místo | Judo Sokol Velim | 0 |
17.-18. místo | Sokol Hradec Králové | 0 |
Celková účast:
245 závodníků (172 chlapců a 73 dívek) z 18 oddílů
Kategorie mláďata U9:
Celkem 56 dětí
z toho 42 chlapců a 14 dívek
Kategorie mláďata U11:
Celkem 94 dětí
z toho 61 chlapců a 33 dívek
Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 62 dětí
z toho 42 chlapců a 20 dívek
Kategorie starší žáci U15:
Celkem 33 dětí
z toho 27 chlapců a 6 dívek
Výsledky:
Mláďata U9:
do 23,5kg (3 záv.)
1.místo Prášilová Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Nováková Petra - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Renská Adéla - SKP Judo Náchod
do 24,1kg (3 záv.)
1.místo Masopust Jan - Sport Kolín z.s.
2.místo Čížek Charlie - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Vlček Vilém - SKP Judo Náchod
do 25,9kg (3 záv.)
1.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Kočí Marie - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Karbašová Eliška - T.J. Sokol Jihlava
do 26,2kg (4 záv.)
1.místo Huber Felipe - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Černý Jakub - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Přibyl Lukáš - Slavoj Polná
4.místo Hejzlar Hugo - Judoklub Pardubice
do 26,8kg (4 záv.)
1.místo Zach Ondřej - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Zmek Jan - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Třebeška Adam - Judoklub Pardubice
4.místo Ježek Jiří - Judoklub Pardubice
do 27,9kg (4 záv.)
1.místo Jakubecz Jan - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Jemon Adam - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Teichmann Filip - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Renský Matěj - SKP Judo Náchod
do 28,3kg (4 záv.)
1.místo Baloh Adrian - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Němec Dominik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Jičínský Radim - Judoklub Pardubice
4.místo Hrubeš David - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 28,7kg (2 záv.)
1.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Pinterová Natálie - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 30,0kg (4 záv.)
1.místo Kopecký Jakub - Slavoj Polná
2.místo Odvárka Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Bajer Matouš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Vlček Hubert - SKP Judo Náchod
do 30,9kg (3 záv.)
1.místo Fialová Jaroslava - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Bělohoubková Kristýna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 31,0kg (4 záv.)
1.místo Votroubek Josef - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Havlíček Jan - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Kříž Ondřej - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 33,8kg (4 záv.)
1.místo Jahl Lukáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Křepel Matěj - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Vavřín David - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Klemák Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 35,5kg (4 záv.)
1.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Hradecký Maxim - Judoklub Pardubice
do 37,8kg (4 záv.)
1.místo Hrdina Jáchym - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Sechovec Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Malina Michal - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Jirků Kryštof - T.J. Sokol Jihlava
do 38,6kg (2 záv.)
1.místo Bílková Adéla - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Marková Jana - Judoklub Pardubice
do 46,1kg (3 záv.)
1.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Lonská Vendula - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 51kg (1 záv.)
1.místo Černák Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mláďata chlapci U11:
do 27kg (4 záv.), list.č: 1
1.místo Zacha Viktor - Slavoj Polná
2.místo Huber Oliver - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
do 30kg (8 záv.), list.č: 2
1.místo Nechvátal Radek - Spartak Třebíč
2.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Smejkal Štěpán - Slavoj Polná
3.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
do 34kg (15 záv.), list.č: 3
1.místo Zářecký Matyáš - Judo Česká Třebová
2.místo Horáček Jakub - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Pohořalý Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Adámek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38kg (9 záv.), list.č: 4
1.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Douša Matyáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 42kg (10 záv.), list.č: 5
1.místo Jelínek Adam - Slavoj Polná
2.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Egert Jiří - Slavoj Polná
3.místo Lahoda Jan - Slavoj Polná
do 46kg (6 záv.), list.č: 7
1.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Protiva Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Sluka Aleš - Sport Kolín z.s.
3.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (2 záv.), list.č: 6
1.místo Meca Josef - Slavoj Polná
2.místo Kropáček Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55kg (4 záv.), list.č: 8
1.místo Betka Vojtěch - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Juda Václav - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Meca Štěpán - Slavoj Polná
nad 55kg (3 záv.), list.č: 9
1.místo Burian Vojtěch - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Mencl Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Petrák Stanislav - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Mláďata dívky U11:
do 28kg (2 záv.), list.č: 10
1.místo Rychnovská Anna - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Šelešovská Barbora - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 32kg (11 záv.), list.č: 11
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Lazarová Lucie - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Lazarová Lenka - SKP Judo Nový Bydžov
do 36kg (6 záv.), list.č: 12
1.místo Králová Eliška - Judoklub Pardubice
2.místo Macáková Elena - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Dvořáková Veronika - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Hubáčková Kristýna - Judoklub Pardubice
do 40kg (3 záv.), list.č: 13
1.místo Bartošová Adriana - SKP Judo Náchod
2.místo Hrdinová Tereza - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Hrstková Anna - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 44kg (5 záv.), list.č: 14
1.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Moravcová Victorie - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Turková Emma - T.J. Sokol Jihlava
do 48kg (2 záv.), list.č: 15
1.místo Šlechtová Štěpánka - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
do 52kg (2 záv.), list.č: 16
1.místo Kočí Ema - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Jechová Lucie - TJ Start Kolín z.s.
nad 52kg (2 záv.), list.č: 17
1.místo Krátká Klára - SKP Judo Náchod
2.místo Grigelová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Mladší žáci U13:
do 27kg (2 záv.), list.č: 45
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Teichmann Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 30kg (1 záv.), list.č: 46
1.místo Binar Ondřej - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 34kg (3 záv.), list.č: 47
1.místo Sasín Matyáš - Judo club Kidsport
2.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Ringel Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 38kg (7 záv.), list.č: 48
1.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Černý Jonáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Sechovec Karel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Lahoda Jindřich - TJ Start Kolín z.s.
do 42kg (8 záv.), list.č: 49
1.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Karbaš Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kopecký Vojtěch - Judoklub Pardubice
do 46kg (7 záv.), list.č: 50
1.místo Borůvka Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Bartoš Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Vančura Dušan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (7 záv.), list.č: 51
1.místo Synek Vladimír - Judo Česká Třebová
2.místo Tuček Filip - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Růžek Jakub - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Rybka Tomáš - Judo Česká Třebová
do 55kg (3 záv.), list.č: 52
1.místo Řezníček Matěj - Judo Česká Třebová
2.místo Ludra Lukáš - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Lanc Matyáš - Judo Sokol Velim
do 60kg (3 záv.), list.č: 53
1.místo Verner Jakub - Judo Česká Třebová
2.místo Ježek Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
nad 60kg (1 záv.), list.č: 54
1.místo Bereščák Michal - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Mladší žákyně U13:
do 32kg (3 záv.), list.č: 35
1.místo Karastojanová Petra - Judo Česká Třebová
2.místo Paarová Martina - Judo Česká Třebová
3.místo Hronová Adéla - SKP Judo Náchod
do 36kg (6 záv.), list.č: 36
1.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Bucharová Linda - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Lošková Kristýna - T.J. Sokol Jihlava
do 40kg (1 záv.), list.č: 37
1.místo Borovičková Adéla - Judo Česká Třebová
do 44kg (5 záv.), list.č: 38
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Švecová Petra - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (1 záv.), list.č: 39
1.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
do 52kg (3 záv.), list.č: 40
1.místo Svobodová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Dědicová Martina - Judoklub Pardubice
3.místo Štumpfová Anna - Judoklub Pardubice
nad 57kg (1 záv.), list.č: 41
1.místo Zemánková Zora - Judo Česká Třebová
Starší žáci U15:
do 42kg (2 záv.), list.č: 55
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
do 50kg (6 záv.), list.č: 56
1.místo Kopecký Jakub - Judoklub Pardubice
2.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Plaček Jiří - SKP Judo Náchod
3.místo Sabó Kristián - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 55kg (7 záv.), list.č: 57
1.místo Procházka Martin - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Nováček Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Ramašeuski Jakub - Judoklub Pardubice
3.místo Tobiška Jaroslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 60kg (4 záv.), list.č: 58
1.místo Minařík Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Sejkora Adam - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 66kg (3 záv.), list.č: 59
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Roušavý Nikola - TJ Start Kolín z.s.
do 73kg (4 záv.), list.č: 60
1.místo Pohořalý Jakub - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Vágner Ondřej - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Homolka Jan - SKP Judo Náchod
nad 73kg (1 záv.), list.č: 61
1.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Starší žákyně U15:
do 48kg (2 záv.), list.č: 42
1.místo Svobodová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Uxová Andrea - TJ Start Kolín z.s.
do 52kg (3 záv.), list.č: 43
1.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Slováková Barbora - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Zmatlíková Natálie - Judoklub Pardubice
nad 63kg (1 záv.), list.č: 44
1.místo Ryglová Michaela - SKP Judo Nový Bydžov
Propozice: Kolin_161210