6.kolo - Kolín
Výsledky 6.kola Polabské ligy :
Pořadatel: Sportovní klub sambo Kolín
Ředitel soutěže: Václava Musilová – SK sambo Kolín
Sportovní ředitel : Josef Musil – SK sambo Kolín
Hlavní rozhodčí: Břetislav Olexa – TJ Start Kolín,
Asistent hl.rozhodčího: Petr Černohorský – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – TJ Start Kolín
Příprava soutěže, nalosování přes PC program - osobně autor programu - Ondřej Šedivý
Organizační tým - Jana Vrbová, Kateřina Šedivá, Jitka Papcunová, Jitka Olexová
Rozhodčí: Rybka Jan – Judo Česká Třebová , Chaloupka Jan - T.J. Sokol T.J. Sokol Jihlava, Kopecký Matěj – TJ Start Kolín, Polák Antonín – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Janouch Pavel - Judo Choceń, Musil Robin – Judo ZŠ Sadová Judo ZŠ Sadová Čáslav, Zima Pavel – DDM JK Chlumec nad Cidlinou, Gregar Karel ml. - Judo Česká Třebová , Polák Jiří – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Prägerová Andrea – T.J. Sokol Jihlava, Holečková Zdeňka – Lokomotiva Beroun, Duchanová Michaela – TJ Start Kolín , Gregar Karel st. - Judo Česká Třebová , Martinec Ivan – DDM JK Chlumec nad Cidlinou , Radimský Lukáš – Judo club Orion
Zdravotní dozor: Dana Vokřálová
Statistické ohlédnutí:
Celková účast:
268 závodníků (196 chlapců a 72 dívek) z 32 oddílů
Kategorie mláďata U9:
Celkem 54 dětí
z toho 37 chlapců a 17 dívek
Kategorie mláďata U11:
Celkem 93 dětí
z toho 72 chlapců a 21 dívek
Kategorie mláďata U13:
Celkem 67 dětí
z toho 45 chlapců a 22 dívek
Kategorie mláďata U15:
Celkem 54 dětí
z toho 42 chlapců a 12 dívek
Konečné pořadí oddílů 6.kola
1.místo | JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 28 |
2.místo | T.J. Sokol Jihlava | 27 |
3.místo | Judo Česká Třebová | 26 |
4.místo | Judo ZŠ Sadová Čáslav | 24 |
5.místo | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 21 |
6.místo | SKP Judo Nový Bydžov | 19 |
7.místo | Univerzitní sportovní klub Praha | 17 |
8.místo | Judo Orel Žďár nad Sázavou | 15 |
9.místo | DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. | 13 |
10.-11.místo | Savada Polná | 10 |
10.-11.místo | TJ Start Kolín | 10 |
12.místo | Kodokan Judo Sokol Telč | 9 |
13.-14.místo | TSC Turnov | 6 |
13.-14.místo | Judo ZŠ Týnec nad Labem | 6 |
15.-18.místo | Junior Judo Brno | 5 |
15.-18.místo | Judoklub Pardubice | 5 |
15.-18.místo | AC Sparta Praha Judo | 5 |
15.-18.místo | TJ Kralupy o.s. | 5 |
19.-23.místo | Judo club Kidsport | 4 |
19.-23.místo | SKP Judo Náchod | 4 |
19.-23.místo | JC Sokol Hořovice | 4 |
19.-23.místo | Judo Klub DDM Mělník | 4 |
19.-23.místo | TJ Sokol Praha Vršovice | 4 |
24.místo | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3 |
25.místo | Judo Choceň z.s. | 2 |
26.místo | Judo club Broumov | 1 |
27.-31.místo | Judo DDM Hradec Králové | 0 |
27.-31.místo | Sportovní klub sambo Kolín | 0 |
27.-31.místo | Judo víc než sport | 0 |
27.-31.místo | Judo Sokol Velim | 0 |
27.-31.místo | TJ Spartak Vlašim - oddíl Judo | 0 |
Mláďata U9:
do 22.4kg (4 záv.)
1.místo Šipan Matěj - Judo club Kidsport
2.místo Horká Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Čížek Charlie - Judo Orel Žďár nad Sázavou
4.místo Repka Marek - TJ Kralupy o.s.
do 24,6kg (4 záv.)
1.místo Šebková Veronika - TJ Kralupy o.s.
2.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Šelešovská Barbora - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
4.místo Ondráčková Nella - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 24.5kg (4 záv.)
1.místo Radimský Václav - Judo club Kidsport
2.místo Dobrý Štěpán - Judoklub Pardubice
3.místo Jeřábek Pavel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Teichmann Filip - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 25.8kg (4 záv.)
1.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
2.místo Jičínský Radim - Judoklub Pardubice
3.místo Kopecký Jakub - Savada Polná
4.místo Krejčíř Bořek - T.J. Sokol Jihlava
do 26,5kg (4 záv.)
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Rychnovská Anna - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Němečková Sabina - Sportovní klub sambo Kolín
4.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 26.4kg (4 záv.)
1.místo Hanik Maxim - Judo Česká Třebová
2.místo Janouch Martin - Judo Choceň z.s.
3.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Dusil Petr - Sportovní klub sambo Kolín
do 27.9kg (4 záv.)
1.místo Veselý Vojtěch - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Gabčan Jakub - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Holeček Adam - Judo víc než sport
4.místo Křepel Matěj - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 28.0kg (3 záv.)
1.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Frýdová Leontýna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín
do 28.6kg (4 záv.)
1.místo Němec Michal - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Pohořalý Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Paroulek Jakub - TJ Start Kolín
4.místo Ligmajer Jan - T.J. Sokol Jihlava
do 30.0kg (4 záv.)
1.místo Adámek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Hubáčková Kristýna - Judoklub Pardubice
3.místo Kopecký Kryštof - TJ Kralupy o.s.
4.místo Pirkl Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 32.0kg (3 záv.)
1.místo Opluštil Tomáš - TJ Kralupy o.s.
2.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Zemánková Beáta - Judo Česká Třebová
do 34,1kg (4 záv.)
1.místo Brožek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Praus Vítězslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Bartošová Adriana - SKP Judo Náchod
4.místo Beneš Maxim - SKP Judo Náchod
do 37.7kg (4 záv.)
1.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Lonská Vendula - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38.6kg (2 záv.)
1.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Wágner Filip - TJ Spartak Vlašim - oddíl Judo
do 44.0kg (2 záv.)
1.místo Chmelař Štěpán - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mláďata chlapci U11:
do 24kg (2 záv.)
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Teichmann Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 27kg (6 záv.)
1.místo Zita Ondřej - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Zacha Viktor - Savada Polná
3.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kotal Matěj - Judoklub Pardubice
do 30kg (7 záv.)
1.místo Jahoda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zářecký Matyáš - Judo Česká Třebová
3.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín
3.místo Studený Petr - Judo Česká Třebová
do 34kg A(11 záv.)
1.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Hartingl Jan - JC Sokol Hořovice
3.místo Sechovec Karel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 34kg B(11 záv.)
1.místo Dědek Dominik - AC Sparta Praha Judo
2.místo Sušický Štefan - Judo club Kidsport
3.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Vejdělek Tomáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 38kg (13 záv.)
1.místo Krčál Adam - Junior Judo Brno
2.místo Král Lukáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Jelínek Adam - Savada Polná
do 42kg (7 záv.)
1.místo Čermák Jakub Michael - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Karbaš Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Dvořák David - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 46kg (5 záv.)
1.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Kolouch Lukáš - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Kárník Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 50kg (8 záv.)
1.místo Maxa Petr - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Betka Vojtěch - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Vaněk Michal - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Cenker Matyáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 55kg (2 záv.)
1.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Princ Jonáš - Judoklub Pardubice
Mláďata dívky U11:
do 28kg (6 záv.)
1.místo Karastojanová Petra - Judo Česká Třebová
2.místo Lazarová Lenka - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Arientová Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Hronová Adéla - SKP Judo Náchod
do 32kg (2 záv.)
1.místo Paarová Martina - Judo Česká Třebová
2.místo Kopecká Alexandra - TJ Kralupy o.s.
do 36kg (6 záv.)
1.místo Brychtová Luciana - Kodokan Judo Sokol Telč
2.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Turková Emma - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Dvořáková Veronika - T.J. Sokol Jihlava
do 40kg (2 záv.)
1.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Šedová Zuzana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 44kg (2 záv.)
1.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
2.místo Šlechtová Štěpánka - TJ Start Kolín
do 52kg (3 záv.)
1.místo Svobodová Anna Marie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Schovánková Adéla - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Mrňáková Monika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Mladší žáci U13:
do 30kg (1 záv.)
1.místo Hrnčíř Kevin - SKP Judo Náchod
do 34kg (7 záv.)
1.místo Resutík Josef - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
3.místo Chlupáč Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
do 38kg (8 záv.)
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Vávra Kristián - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Votroubek David - TJ Start Kolín
3.místo Borůvka Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
do 42kg (6 záv.)
1.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Bartoš Jan - SKP Judo Náchod
3.místo Tobiška Jaroslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 46kg (8 záv.)
1.místo Sejkora Adam - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Nováček Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vrba Viktor - TJ Start Kolín
3.místo Berger Tomáš - TJ Lokomotiva Beroun o.s.
do 50kg (6 záv.)
1.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Řezníček Matěj - Judo Česká Třebová
3.místo Synek Vladimír - Judo Česká Třebová
3.místo Pohanka Jaroslav - Kodokan Judo Sokol Telč
do 55kg (4 záv.)
1.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Imrich Pavel - Judo Česká Třebová
3.místo Verner Jakub - Judo Česká Třebová
do 60kg (2 záv.)
1.místo Bereščák Michal - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Gerišer Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
nad 60kg (3 záv.)
1.místo Jahoda Petr - Kodokan Judo Sokol Telč
2.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
3.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13:
do 28kg (1 záv.)
1.místo Dvořáková Karolína - T.J. Sokol Jihlava
do 32kg (5 záv.)
1.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zitová Sára - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 36kg (3 záv.)
1.místo Šipanová Kateřina - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Hozáková Renée Elizabeth - Judo Choceň z.s.
3.místo Bucharová Lucie - TJ Start Kolín
do 40kg (2 záv.)
1.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Šlechtová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 44kg (3 záv.)
1.místo Svobodová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Myšková Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Benešová Nela - TJ Start Kolín
do 48kg (2 záv.)
1.místo Zárybnická Lucie - TSC Turnov
2.místo Kučerová Helena - Kodokan Judo Sokol Telč
do 52kg (2 záv.)
1.místo Zárybnická Julie - TSC Turnov
2.místo Zemánková Zora - Judo Česká Třebová
do 57kg (3 záv.)
1.místo Vážková Petra - Judo Česká Třebová
2.místo Janouchová Natálie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šedová Alena - Judo Orel Žďár nad Sázavou
nad 57kg (1 záv.)
1.místo Ulrichová Klára - SKP Judo Náchod
Starší žáci U15:
do 42kg (1 záv.)
1.místo Židů Matyáš - TSC Turnov
do 46kg (6 záv.)
1.místo Filip Petr - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Janíček Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Řehák Dominik - Judo Česká Třebová
3.místo Kotyk Jan - TJ Start Kolín
do 50kg (7 záv.)
1.místo Mimra Martin - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Procházka Martin - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Zeiner Lukáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Minařík Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55kg (7 záv.)
1.místo Musil Radomír - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Flossmann Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Krpata Radim - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava
do 60kg (8 záv.)
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Bojanovský Cyril - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Linhart Ladislav - Judoklub Pardubice
3.místo Novák Petr - TJ Kralupy o.s.
do 66kg (4 záv.)
1.místo Krátký Jiří - TJ Kralupy o.s.
2.místo Tuček Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Feikl Ondřej - TSC Turnov
do 73kg (6 záv.)
1.místo Vlček Zbyněk - Savada Polná
2.místo Hornof Hynek - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Pavlata Tomáš - TSC Turnov
3.místo Pazdera Roman - TJ Start Kolín
nad 73kg (3 záv.)
1.místo Svoboda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Málek Ondřej - Judo Česká Třebová
3.místo Nápravník Tomáš - T.J. Sokol Jihlava
Starší žákyně U15:
do 44kg (2 záv.)
1.místo Čížková Alexandra - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Uxová Andrea - TJ Start Kolín
do 48kg (2 záv.)
1.místo Holečková Adéla - TJ Lokomotiva Beroun o.s.
2.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 52kg (2 záv.)
1.místo Freiwaldová Anna - Judo club Broumov
2.místo Gregarová Zuzana - Judo Česká Třebová
do 57kg (2 záv.)
1.místo Fišerová Barbora - Kodokan Judo Sokol Telč
2.místo Buňatová Bára - TJ Start Kolín
do 63kg (2 záv.)
1.místo Volfová Klára - TSC Turnov
2.místo Holečková Katka - Judo DDM Hradec Králové
nad 63kg (2 záv.)
1.místo Voříšková Radka - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Halvová Lenka - SKP Judo Náchod
propozice: Kolin_pl_6-kolo_151219