5.kolo - Čáslav
Konečné výsledky 5.kola Polabské ligy :
Pořadatel: Judo ZŠ Sadová Čáslav
Ředitel soutěže: Martin Horský - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Hlavní rozhodčí: Josef Musil – SK Sambo Kolín
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – TJ Start Kolín
Asistent hl.rozhodčího: Petr Černohorský - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Rozhodčí: Nikola Straková - SKP SKP Benešov, Jan Chaloupka - T.J. Sokol Jihlava, Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Jiří Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Karel Gregar - Judo Česká Třebová, Pavel Janouch - Judo Choceń , Michaela Duchanová – TJ Start Kolín, Havelková Tereza – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Žejdlík Martin – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Kolembář Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Rackovský Tomáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Musil Robin – BeF Home Blansko, Rybka Rudolf - Judo Česká Třebová, Černý Michal - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Zdravotní dozor: Monika Černá
Statistické ohlédnutí:
Celková účast :
291 dětí ( 211 chlapců a 80 dívek) z 29 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
411 zápasů , z toho 310 chlapci a 101 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 73 dětí ( 84 zápasů)
z toho 52 chlapců ( 60 zápasů) a 21 dívek (24 zápasů)
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 83 dětí ( 131 zápasů)
z toho 59 chlapců ( 99 zápasů) a 24 dívek (32 zápasů)
Kategorie mladší žactvo U13 :
Celkem 86 dětí ( 137 zápasů)
z toho 62 chlapců (109 zápasů) a 24 dívek (28 zápasů)
Kategorie starší žactvo U15 :
Celkem 49 dětí (51 zápasů)
z toho 38 chlapců (40 zápasů) a 11 dívek (11 zápasů)
Pořadí oddílů 5.kola
Oddíl |
body |
1.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav |
30 |
2.místo JK DDM Chlumec nad Cidlinou |
30 |
3.místo T.J. Sokol Jihlava |
28 |
4.místo Judo Česká Třebová |
21 |
5.-6.místo TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
18 |
5.-6.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou |
18 |
7.místo SK YAWARA Prague |
15 |
8.místo SKP Judo Nový Bydžov |
14 |
9.místo DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. |
12 |
10.-11.místo TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s. |
11 |
10.-11.místoTJ Start Kolín |
11 |
12.místo Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč |
10 |
13.místo Judo Dragons |
9 |
14.-16.místo Vyhlídka Ústí nad Labem |
8 |
14.-16.místo TSC Turnov |
8 |
14.-16.místo AC Sparta Praha Judo |
8 |
17.místo SKP Benešov |
7 |
18.-20.místo TJ Kralupy o.s. |
6 |
18.-20.místo Judo Choceň o.s. |
6 |
18.-20.místo Lokomotiva Beroun |
6 |
21.-22.místo Judo Klub DDM Mělník |
4 |
21.-22.místo Judoklub Pardubice |
4 |
23.-24.místo Judo SK Královo Pole Brno |
3 |
23.-24.místo SKP Judo Náchod |
3 |
25.-26.místo Judo club Broumov |
2 |
25.-26.místo Judo DDM Hradec Králové |
2 |
27.místo SK Sambo Kolín |
1 |
Judo Sokol Velim |
0 |
Samuraj Praha |
0 |
Mláďata U9
Váha do 27,9 kg 4zav.
1.místo Bajer Matouš – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Culek Dan – Judoklub Pardubice
3.místo Močiliak David - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Kokoška Vojtěch – Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 27,3 kg 4zav.
1.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Carska Patrik - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Křepel Matěj – JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Klimeš Vojtěch – Judo Club Slavoj Davle
Váha do 28,8 kg 4zav.
1.místo Knespl Lukáš – TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
2.místo Paroulek Jakub – TJ Start Kolín
3.místo Ligmajer Jan - T.J. Sokol Jihlava
4.místo Pirkl Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 29,4 kg 4zav.
1.místo Adámek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Schlichter David – Lokomotiva Beroun
3.místo Kříž Filip - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
4.místo Doležal Adam – SKP Benešov
Váha do 30,9 kg 4zav.
1.místo Ježek Ondra – Judo Dragons
2.místo Juda Jan – Judo Orel Žďár na Sázavou
3.místo Gözög Štěpán - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Wirth Tobiáš - Judo Orel Žďár na Sázavou
Váha do 33 kg 4zav.
1.místo Douša Matyáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Praus Vitězslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Brožek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Váha do 35 kg 4zav.
1.místo Širvanov Imran - SK YAWARA Prague
2.místo Kohlíček Jan - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
3.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Benoni matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 40 kg 3 zav.
1.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Benoni Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 44 kg 3 zav.
1.místo Dvořák Michal - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
2.místo Chmelař Štěpán - Judo Orel Žďár na Sázavou
3.místo Záleská Lucie - Judo Choceň o.s.
Váha do 22,8 kg 4zav.
1.místo Jeřábek Pavel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Černý Jakub - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Svoboda Michal - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Baranec Ondřej - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 26,7 kg 4zav.
1.místo Holeček Adam - Lokomotiva Beroun
2.místo Ďásek Jakub - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Kopřiva Vojtěch - SKP Benešov
Váha do 25,8 kg 4zav.
1.místo Resutík Adam - Judoklub DDM Mělník
2.místo Janouch Martin - Judo Choceň o.s.
3.místo Dospěl Jakub - Judoklub Pardubice
4.místo Motyčák Václav - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Váha do 25,1 kg 3zav.
1.místo Hegr Pavel – TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
2.místo Brož Vojtěch – Vyhlídka Ústí nad Labem
3.místo Dusil Petr -SK Sambo Kolín
Váha do 24,3 kg 4zav.
1.místo Dobrý Štěpán - Judoklub Pardubice
2.místo Jičínský Radim - Judoklub Pardubice
3.místo Odvárka Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Teichmann Filip – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Váha do 23,8 kg 3zav.
1.místo Fiedlerová Ester – Judoklub DDM Mělník
2.místo Horká Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Ondráčková Nella – Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do 26,6 kg 4zav.
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chybová Adéla - Judoklub DDM Mělník
3.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Pilcová Johanka - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Váha do kg 25,3 4zav.
1.místo Němečková Sabina – SK Sambo Kolín
2.místo Kučerová Jana - Judo Choceň o.s.
3.místo Šebková Veronika – TJ Kralupy o.s.
4.místo Rychnovská Anna - T.J. Sokol Jihlava
Váha do 31,1 kg 3zav.
1.místo Hubáčková Kristýna – Judoklub Pardubice
2.místo Koudelková Agáta – SK YAWARA Prague
3.místo Hubáčková Veronika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Váha do 35,3 kg 3zav.
1.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Bartošová Adriana – SKP Judo Náchod
3.místo Reková Monika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Váha do 37,7 kg 3zav.
1.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Lonská Vendula - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Peroutková Daniela – Judo Choceň o.s.
Mláďata chlapci U11:
do 24kg (3 záv.)
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Teichmann Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 27kg (4 záv.)
1.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Huber Oliver - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kotal Matěj - Judoklub Pardubice
do 30kg (10 záv.)
1.místo Dědek Dominik - AC Sparta Praha Judo
2.místo Pulo Tomáš - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
3.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Moravík Jiří - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
do 34kg A (10 záv.)
1.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Candaurov Alexandr – SK YAWARA Prague
3.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Medek Denis - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 34kg B (7 záv.)
1.místo Pataki Alexandr - Judo Česká Třebová
2.místo Sechovec Karel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kvetsko Artur - SK YAWARA Prague
3.místo Abraham Jan - Judo Choceň o.s.
do 38kg (7 záv.)
1.místo Král Lukáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Duba Adam - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Tuček Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 42kg (9 záv.)
1.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Dvořák David - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Beneš Ondřej - Judo Choceň o.s.
do 46kg (4 záv.)
1.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Kárník Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Juda Václav - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 50kg (4 záv.)
1.místo Habermann Matyáš - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
2.místo Vaněk Michal - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Mencl Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
nad 55kg (1 záv.)
1.místo Torijev Deni - SK YAWARA Prague
Mláďata dívky U11:
do 25kg (2 záv.)
1.místo Mudrochová Veronika - Judo Dragons
2.místo Kloučková Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 28kg (3 záv.)
1.místo Schlichterová Alžběta - Lokomotiva Beroun
2.místo Lazarová Lucie - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Arientová Adélka - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 32kg (4 záv.)
1.místo Paarová Martina - Judo Česká Třebová
2.místo Tučková Kristýna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Dvořáková Veronika - T.J. Sokol Jihlava
do 36kg (7 záv.)
1.místo Zedníková Eliška - Judo Dragons
2.místo Krejčí Karolína - Judo Dragons
3.místo Moravcová Victorie - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 40kg (3 záv.)
1.místo Koudelková Lucie - SK YAWARA Prague
2.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Šantrochová Ema - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 44kg (1 záv.)
1.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
do 52kg (4 záv.)
1.místo Svobodová Anna Marie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Mrňáková Monika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Schovánková Adéla - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
Mladší žáci U13:
do 30kg (1 záv.)
1.místo Medek Vojtěch - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 34kg (13 záv.)
1.místo Cerman David - TSC Turnov
2.místo Moravík Jan - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
3.místo Chlupáč Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
do 38kg (7 záv.)
1.místo Novák Marek - TJ Kralupy o.s.
2.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Borůvka Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Sabó Kristián - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 42kg (13 záv.)
1.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Sláma Marek - Judo SK Královo Pole Brno
3.místo Ramašewszki Jakub - Judoklub Pardubice
do 46kg (10 záv.)
1.místo Vrba Viktor - TJ Start Kolín
2.místo Nováček Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Janiš Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Chyba Jakub – Judo Klub DDM Mělník
do 50kg (3 záv.)
1.místo Řezníček Matěj - Judo Česká Třebová
2.místo Ježek Jan – SKP Judo Náchod
3.místo Pohanka Jaroslav - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
do 55kg (6 záv.)
1.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Imrich Pavel - Judo Česká Třebová
3.místo Janeček Zdeněk - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Bassarag Jan – SK YAWARA Prague
do 60kg (4 záv.)
1.místo Hložek Michal - AC Sparta Praha Judo
2.místo Maršíček Jakub - SKP Benešov
3.místo Gerišer Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
nad 60kg (5 záv.)
1.místo Širvanov Abdulla - SK YAWARA Prague
2.místo Jahoda Petr - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
3.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13:
do 28kg (2 záv.)
1.místo Bucharová Linda - TJ Start Kolín
2.místo Dvořáková Karolína - T.J. Sokol Jihlava
do 32kg (6 záv.)
1.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Lošková Kristýna - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 36kg (3 záv.)
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Hozáková Renée Elizab - Judo Choceň o.s.
3.místo Bucharová Lucie - TJ Start Kolín
do 40kg (1 záv.)
1.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
do 44kg (6 záv.)
1.místo Kučerová Helena - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
2.místo Svobodová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Myšková Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Jordánová Veronika - SKP Judo Nový Bydžov
do 52kg (3 záv.)
1.místo Vážková Petra - Judo Česká Třebová
2.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Dederová Tereza - SKP Benešov
do 57kg (2 záv.)
1.místo Janouchová Natálie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Čumová Jana Marie - TJ Lokomotiva Česká Lípa o.s.
nad 57kg (1 záv.)
1.místo Mandátová Klára - T.J. Sokol Jihlava
Starší žáci U15:
do 46kg (10 záv.)
1.místo Filip Petr - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Holub Jiří - Vyhlídka Ústí nad Labem
3.místo Minařík Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Döllinger Denis - Lokomotiva Beroun
do 50kg (7 záv.)
1.místo Doležal Michal - Vyhlídka Ústí nad Labem
2.místo Turchich Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Novák Lukáš - SKP Benešov
3.místo Vorlíček Josef - T.J. Sokol Jihlava
do 55kg (4 záv.)
1.místo Flossmann Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Krpata Radim - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Tůma Otakar - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 60kg (7 záv.)
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Míka Aleš - SKP Benešov
3.místo Bojanovský Cyril - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Papcun Pavel - TJ Start Kolín
do 66kg (3 záv.)
1.místo Krátký Jiří - TJ Kralupy o.s.
2.místo Tuček Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vychytil Antonín - Judo Choceň o.s.
do 73kg (5 záv.)
1.místo Svoboda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Hornof Hynek - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Pazdera Roman - TJ Start Kolín
nad 73kg (2 záv.)
1.místo Šedivý Martin - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Nápravník Tomáš - T.J. Sokol Jihlava
Starší žákyně U15:
do 44kg (2 záv.)
1.místo Jahodová Kateřina - SK YAWARA Prague
2.místo Lisá Tereza - Vyhlídka Ústí nad Labem
do 48kg (2 záv.)
1.místo Holečková Adéla - Lokomotiva Beroun
2.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 52kg (3 záv.)
1.místo Gregarová Zuzana - Judo Česká Třebová
1.místo Freiwaldová Anna - Judo club Broumov
3.místo Habermannová Elisabeth - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
do 57kg (1 záv.)
1.místo Fišerová Barbora - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
do 63kg (3 záv.)
1.místo Volfová Klára - TSC Turnov
2.místo Holečková katka - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Halvová Lenka – SKP Judo Náchod