4.kolo - Nový Bydžov
Konečné výsledky 4.kola Polabské ligy :
Pořadatel: SKP Judo Nový Bydžov
Ředitel soutěže: Jaroslav Hnát – SKP Judo Nový Bydžov
Hlavní rozhodčí: Petr Černohorský – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – TJ Start Kolín
Asistent hl.rozhodčího: Břetislav Olexa – TJ Start Kolín
Rozhodčí: Nkola Straková - SKP SKP Benešov,Jan Chaloupka - T.J. Sokol Jihlava, Patrik Hnát – SKP Judo Nový Bydžov ,Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Jiří Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Karel Gregar - Judo Česká Judo Česká Třebová, Pavel Zima – DDM JK Chlumec nad Cidlinou , Pavel Janouch - Judo Choceń , Michaela Duchanová – TJ Start Kolín
Zdravotní dozor: Martina Hornofová
Statistické ohlédnutí:
Celková účast :
239 dětí ( 181 chlapců a 58 dívek) z oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
374 zápasů , z toho 305 chlapci a 69 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 37 dětí (46 zápasů)
z toho 26 chlapců ( 33 zápasů) a 11 dívek (13 zápasů)
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 75 dětí (125 zápasů)
z toho 57 chlapců (104 zápasů) a 18 dívek ( 21 zápasů)
Kategorie mladší žactvo U13 :
Celkem 71 dětí ( 106 zápasů)
z toho 51 chlapců ( 83 zápasů) a 20 dívek ( 23 zápasů)
Kategorie starší žactvo U15 :
Celkem 56 dětí (81 zápasů)
z toho 46 chlapců ( 78 zápasů) a 10 dívek ( 3 zápasy)
Pořadí oddílů a klubů:
1.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou 28bodů
2.místo T.J. Sokol Jihlava 26bodů
3.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou 24 bodů
4.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 20 bodů
5.-6.místo SKKP Brno 19 bodů
5.-6.místo Lokomotiva Trutnov 19 bodů
7.-9.místo Poběžovice 15 bodů
7.-9.místo Sokol Hradec Králové 15 bodů
7.-9.místo Judo Česká Třebová 15 bodů
10.místo SKP Judo Nový Bydžov 14 bodů
11.místo DAITÓ RYU - Pardubice 12bodů
12.místo Kidsport Praha 10 bodů
13.místo SK Jihlava 8 bodů
14.místo Kralupy 7 bodů
15.místo TJ Start Kolín 6 bodů
16.-17.místo Sokol Vršovice 5 bodů
16.-17.místo SKP Benešov 5 bodů
18.-20.místo Mladá Boleslav 4 body
18.-20.místo Telč 4body
18.-20.místo DDM Hradec Králové 4 body
21.-23.místo Judo Choceń 2 body
21.-23.místo Polná 2body
21.-23.místo JC Hradec Králové 2body
Mláďata U9
do 28 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Pohořalý Jiří - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Gabčan Jakub - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Závodník Maxim - Judo Choceń
do 30 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Adámek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Bureš Richard – Lokomotiva Trutnov
3.místo Pašek Matěj – Sokol Hradec Králové
4.místo Doležal Tobiáš – JK Pardubice
do 33 kg chlapci ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Brožek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 37 kg mix ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Rez Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Vigloš Dominik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 21 kg mix ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Šipan Matěj – Kid sport Praha
2.místo Horká Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Čížek Charlie – Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 24 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
2.místo Jičinský Radim – JK Pardubice
3.místo Dobrý Štěpán – JK Pardubice
4.místo Jakubecz Jan – SKP Judo Nový Bydžov
do 26 kg dívky ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Janíček Adam – Judo Česká Třebová
2.místo Janouch Martin - Judo Choceń
3.místo Radimský Václav – Kid sport Praha
4.místo Hanik Maxim - Judo Česká Třebová
do 27 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Bečka Přemysl – SK Jihlava
2.místo Hyrš Ladislav – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Sedláček Filip – DAITÓ RYU - Pardubice
4.místo Křepel Matěj – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 26 kg dívky ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Sejkorová Nikola - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Šelešovská Barbara - DAITÓ RYU - Pardubice
3.místo Černá Kateřina - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 30 kg dívky ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Tučková Kristýna – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Hubáčková Kristýna - JK Pardubice
3.místo Hubáčková Veronika - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 33 kg dívky ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Zemánková Beáta – Judo Česká Třebová
2.místo Reková Linda - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 44 kg chlapci ( 1 záv. / 2 záp.ms)
1.místo Chmelař Štěpán - DAITÓ RYU - Pardubice
Mláďata U11 dívky
do 28kg (4 záv. / 6 záp.)
1.místo Pekařová Ema - Judo Jihlava
2.místo Lazarová Lucie - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hüblová Zuzana - Judo Česká Třebová
do 32kg (3 záv. / 3 záp.)
1.místo Zdeborová Šárka - SK JUDO Poběžovice
2.místo Moravcová Victorie - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Čuříková Michaela - SKP Benešov
do 36kg (6 záv./ 9 záp.)
1.místo Šedová Zuzana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Brychtová Luciana - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
do 44kg (1 záv. / 1 zap.ms)
1.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
do 48kg (2 záv. / 3záp.)
1.místo Svobodová Anna Marie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Schovánková Adéla - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 52kg (1 záv. / 1záp.ms)
1.místo Mrňáková Monika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 52kg (1 záv. / 1záp.ms)
1.místo Hylenová Romana - Judo Česká Třebová
Mláďata chlapci U11:
do 24kg (4 záv.)
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Zacha Viktor - Savada Polná
3.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
do 27kg (3 záv.)
1.místo Sklenář Josef - Judo Jihlava
2.místo Mlejnek Alex - Sokol Hradec Králové
3.místo Kotal Matěj - Judoklub Pardubice
do 30kg (11 záv.)
1.místo Radimský Šimon - Judo club Kidsport
2.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Bulena Lukáš - Judo DDM Hradec Králové
3.místo Studený Petr - Judo Česká Třebová
do 34kg (16 záv.)
1.místo Pancner Martin - Judo club Kidsport
2.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Šopinec David - Lokomotiva Trutnov
3.místo Medek Denis - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 38kg (10 záv.)
1.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Valenta Filip - SK JUDO Poběžovice
3.místo Seidl Václav - SK JUDO Poběžovice
3.místo Tuček Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 42kg (3 záv.)
1.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Hartl Jan - SK JUDO Poběžovice
3.místo Mistoler Václav - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 46kg (5 záv.)
1.místo Kárník Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Juda Václav - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Kolouch Lukáš - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 50kg (4 záv.)
1.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Janouch Lukáš - Judo Choceň o.s.
3.místo Mencl Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
do 55kg (1 záv.)
1.místo Maxa Petr - Univerzitní sportovní klub Praha
Mladší žáci U13:
do 30kg (3 záv.)
1.místo Medek Vojtěch - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Klec Jakub - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Podrazil Jan - SKP Judo Nový Bydžov
do 34kg (4 záv.)
1.místo Doupovec Vít - Judo SK Královo Pole Brno
3.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
do 38kg (10 záv.)
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Novák Marek - TJ Kralupy o.s.
3.místo Vach Vojtěch - Lokomotiva Trutnov
3.místo Szatmári Mark - Sokol Hradec Králové
do 42kg (8 záv.)
1.místo Sláma Marek - Judo SK Královo Pole Brno
2.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tobiška Jaroslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Ohnisko Adam - Judo SK Královo Pole Brno
do 46kg (9 záv.)
1.místo Sejkora Adam - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Krčmář Matěj - Lokomotiva Trutnov
3.místo Nováček Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Waldsberger Tomáš - Judo SK Královo Pole Brno
do 50kg (3 záv.)
1.místo Borč Ladislav - SK JUDO Poběžovice
2.místo Řezníček Matěj - Judo Česká Třebová
3.místo Šiňor Pavel - SKP Benešov
do 55kg (7 záv.)
1.místo Lisý Jan - Lokomotiva Trutnov
2.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Krudenc Filip - Sokol Hradec Králové
do 60kg (4 záv.)
1.místo Chmelík Tobiáš - Lokomotiva Trutnov
2.místo Maršíček Jakub - SKP Benešov
3.místo Voleský Ondřej - Judo Česká Třebová
nad 60kg (3 záv.)
1.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
2.místo Baudyš Tomáš - Sokol Hradec Králové
3.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13:
do 28kg (1 záv.)
1.místo Bucharová Linda - TJ Start Kolín
do 32kg (4 záv.)
1.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Lošková Kristýna - T.J. Sokol Jihlava
do 36kg (3 záv.)
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Bucharová Lucie - TJ Start Kolín
do 40kg (1 záv.)
1.místo Šlechtová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 44kg (4 záv.)
1.místo Pekařová Julie - Judo Jihlava
2.místo Kučerová Helena - Kodokan Judo Bushi při TJ Sokol Telč
3.místo Svobodová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (1 záv.)
1.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 52kg (4 záv.)
1.místo Borčová Simona - SK JUDO Poběžovice
2.místo Vážková Petra - Judo Česká Třebová
3.místo Zemánková Zora - Judo Česká Třebová
do 57kg (2 záv.)
1.místo Janouchová Natálie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Šedová Alena - Judo Orel Žďár nad Sázavou
Starší žáci U15:
do 42kg (3 záv.)
1.místo Filip Petr - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Janíček Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Židů Matyáš - TSC Turnov
do 46kg (8 záv.)
1.místo Minařík Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Marek Tomáš - TJ Start Kolín
3.místo Scholz Thomas - Judo SK Královo Pole Brno
3.místo Richtr Matěj - Judo Club Hradec Králové
do 50kg (12 záv.)
1.místo Mravec Marcel - Judo SK Královo Pole Brno
2.místo Mimra Martin - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Filipi Ondřej - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Flossmann Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55kg (9 záv.)
1.místo Musil Radomír - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Bojanovský Cyril - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Černý Jan - Sokol Hradec Králové
3.místo Krpata Radim - SKP Judo Nový Bydžov
do 60kg (5 záv.)
1.místo Lánský Michal - Sokol Hradec Králové
2.místo Krátký Jiří - TJ Kralupy o.s.
3.místo Horák Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 66kg (3 záv.)
1.místo Pohořalý Jakub - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tuček Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Skalský Radek - Sokol Hradec Králové
do 73kg (4 záv.)
1.místo Svoboda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Hornof Hynek - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Štosek David - Judo DDM Hradec Králové
nad 73kg (2 záv.)
1.místo Vavřínek Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Málek Ondřej - Judo Česká Třebová
Starší žákyně U15:
do 32kg (1 záv.)
1.místo Ryšavá Magdaléna - Judo Česká Třebová
do 36kg (1 záv.)
1.místo Šimůnková Jana - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 44kg (3 záv.)
1.místo Myslivcová Kateřina - SKP Benešov
2.místo Čížková Alexandra - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Lišková Aneta - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 48kg (1 záv.)
1.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 52kg (1 záv.)
1.místo Gregarová Zuzana - Judo Česká Třebová
do 57kg (1 záv.)
1.místo Hubáčková Eliška - Judoklub Pardubice
do 63kg (1 záv.)
1.místo Vaněčková Vanda - Savada Polná
nad 63kg (1 záv.)
1.místo Voříšková Radka - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.