3.kolo - Kolín
Konečné výsledky::
Pořadatel: TJ Start Kolín
Ředitel soutěže: Martin Novotný - Kolín
Hlavní rozhodčí: Josef Musil - Kolín
Asistent hl.rozhodčího: Břetislav Olexa - Kolín
Instruktoři soutěže:
Mezinárodní rozhodčí p Karel Dvořák
Národní rozhodčí p. Karel Tesař
Národní rozhodčí p. Martin Schuster
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný - Kolín
Rozhodčí: Michal Vosátka - SKP SKP Benešov, Jan Chaloupka - T.J. Sokol Jihlava, Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , František Odvárka – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Zdeňka Holečková – Lokomotiva Beroun , Jiří Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Rudolf Rybka - Judo Česká Třebová Miroslav Turek – Neratovice , Robin Musil – Judo ZŠ Sadová Čáslav , Černohorský Petr – DDM JK Chlumec nad Cidlinou , Pavel Janouch - Judo Choceń , Petr Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav
Zdravotní dozor: Pavel Freimann
Statistické ohlédnutí:
Celková účast :
256 dětí ( 193 chlapců a 63 dívek) z 28 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
413 zápasů , z toho 326 chlapci a 87 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 51 dětí (67 zápasů)
z toho 41 chlapců ( 53 zápasů) a 10 dívek (11 zápasů, mix 3 zápasy)
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 86 dětí ( 152 zápasů)
z toho 59 chlapců (109 zápasů) a 27 dívek ( 43 zápasů)
Kategorie mladší žactvo U13 :
Celkem 76 dětí ( 129 zápasů)
z toho 57 chlapců ( 108 zápasů) a 19 dívek ( 21 zápasů)
Kategorie starší žactvo U15 :
Celkem 43 dětí ( 65 zápasů)
z toho 36 chlapců ( 56 zápasů) a 7 dívek ( 9 zápasů)
Konečné pořadi 3.kola
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 33 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou | 23 |
SKP Judo Nový Bydžov | 21 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 17 |
Judo Dragons | 15 |
TSC Turnov | 14 |
TJ Start Kolín | 14 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 12 |
Sokol Hradec Králové | 11 |
Judo Česká Třebová | 11 |
TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 8 |
SKP Judo Náchod | 6 |
AC Sparta Praha Judo | 5 |
TJ Kralupy o.s. | 5 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 5 |
SKP Benešov | 5 |
Judoklub Pardubice | 5 |
Judo Choceň o.s. | 3 |
TJ Sokol Praha Vršovice | 3 |
Judo Club Hradec Králové | 3 |
JC Tatran Praha | 2 |
Judo Klub DDM Mělník | 2 |
Judo víc než sport | 1 |
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. | 1 |
Judo Sokol Velim | 0 |
JUDO Příbram | 0 |
Sportovní klub sambo Kolín | 0 |
Mláďata U9
do 32 kg mix ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Praus Vítězslav – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Zachariášová Lucie – JC Hradec Králové
3.místo Rez Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 24 kg chlapci ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Jičínský Radim – JK Pardubice
2.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
3.místo Šantroch Patrik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 23 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Kucharčík Vojtěch – JC Tatran Praha
2.místo Jakubecz Jan – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Dobrý Štěpán - JK PArdubice
4.místo Černý Jakub – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 24,1 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
2.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Přibyl David – T.J. Sokol Jihlava
4.místo Šusta Ondřej – SKP Benešov
do 26 kg dívky ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Sejkorová Nikol - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Černá Kateřina - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šelešovská Barbora – DAITÓ RYU Pardubice
do 35 kg dívky( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Bartošová Adriana – SKP Judo Náchod
2.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 22 kg dívky ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Horká Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Fiedlerová Ester – JK DDM Mělník
4.místo Bednářová Hana – JC Hradec Králové
do 25 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Janouch Martin – Judo Choceň
2.místo Schneider Ondřej – Judo Příbam
3.místo Krejčí Jan – DDM Mělník
4.místo Hyrš Ladislav - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 26 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Resutík Adam – DDM Mělník
2.místo Hanik Maxim - Judo Česká Třebová
3.místo Holeček Adam – Judo víc než sport
4.místo Křepel Matěj- DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 42 kg chlapci ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Chmelař Štěpán - DAITÓ RYU Pardubice
2.místo Kosička Josef – Sokol Velim
do 27,2 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Adámek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Gabčan Jakub – SKP Judo Nový Bydžov
4.místo Pořízek Vivian – JC Hradec Králové
do 27 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Pohořalý Jiří - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Rozsíval Vladimír – JC Hradec Králové
3.místo Veselý Vojtěch – SKP Judo Nový Bydžov
4.místo Ligmajer Jan – T.J. Sokol Jihlava
do 36 kg chlapci ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Vilgoš Dominik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chudomel Lukáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Váňa Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 30,3 kg chlapci ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Brožek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Ježek Ondřej - Judo Dragons
3.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 28,2 kg chlapci ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Libý Adam – DDM Mělník
2.místo Schlichter David – Lokomotiva Beroun
3.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
4.místo Pešek Matěj – Sokol Hradec Králové
Mláďata chlapci U11
do 24 kg ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Rychnovský Adam – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Nikodým Matouš – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kotal Matěj – JK Pardubice
4.místo Knoll Matěj - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 27 kg (5 záv. / 10 záp.)
1.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Sucharda Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Masopust Matěj – TJ Start Kolín
do 30kg ( 16 záv. / 35 záp.)
1.místo Dědek Dominik – AC Sparta Praha Judo
2.místo Štaiger Zdeněk – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kopecký Matěj – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Svoboda Jakub – TJ Sokol Praha Vršovice
do 34A kg ( 8 záv. / 15 záp.)
1.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Sechovec Karel – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Pecina Jan - Judo Dragons
3.místo Vaníček Vojtěch – Sokol Hradec Králové
do 34B kg ( 9 záv. / 16 záp.)
1.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Duba Adam – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Tuček Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Špačinský Rudolf - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38 kg ( 6 záv. / 9 záp.)
1.místo Kopecký Vojtěch – JK Pardubice
2.místo Martinec Tomáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Beneš Ondřej - Judo Choceń
3.místo Kovrižnych Aleksej – Judo Dragos
do 42 kg ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Kolouch Lukáš – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Juda Václav - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Janda Jiří – Sokol Hradec Králové
do 46 kg ( 5 záv. / 10 záp.)
1.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Zachariáš Jakub – JC Hradec Králové
3.místo Mencl Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
do 50 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Janouch Lukáš - Judo Choceń
2.místo Princ Jonáš - JK Pardubice
Mláďata dívky U11
do 25 kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Mošnová Stefanie – DDM Mělník
2.místo Lazarová Lucie – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hüblová Zuzana - Judo Česká Třebová
do 28 kg ( 7 záv. / 12 záp.)
1.místo Lazarová Lenka – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Arientová Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Hronová Adéla - SKP Judo Náchod
3.místo Schlichterová Alžběta – Lokomotiva Beroun
do 32 kg ( 8 záv. / 15 záp.)
1.místo Zedníková Eliška - Judo Dragons
2.místo Krejčí Karolína – Judo Dragons
3.místo Chinová Kimie – JC Tatran Praha
3.místo Turková Emma – T.J. Sokol Jihlava
do 36 kg ( 5 záv. / 10 záp.)
1.místo Koritenská Eva - Judo Dragons
2.místo Pinterová Michaela – Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Doležalová Eliška – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 40 kg ( 1 záv. / 1 záp. ms)
1.místo Ubrýová Tereza - JK Pardubice
do 48 kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Svobodová Anna Marie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Schovánková Adéla - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Mrňáková Monika – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Mladší žáci U13
do 30 kg ( 5 záv. / 10 záp.)
1.místo Cerman David – TSC Turnov
2.místo Medek Vojtěch - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Černý Jonáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 34 kg ( 14 záv. / 29 záp.)
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
3.místo Borůvka Ondřej – SKP Judo Nový Bydžov
do 38 kg ( 12 záv. / 23 záp.)
1.místo Novák Marek – TJ Kralupy
2.místo Vávra Kristián – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Szatmári Mark – Sokol Hradec Králové
3.místo Bartoš Jan – SKP Judo Náchod
do 42 kg ( 15 záv. / 32 záp.)
1.místo Janiš Jan - Judo Česká Třebová
2.místo Tobiška Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Nováček Jiří – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Vrba Viktor – TJ Start Kolín
do 46 kg ( 6 záv. / 9 záp.)
1.místo Prockert Vojtěch – Sokol Hradec Králové
2.místo Sejkora Adam – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Roušavý Nikola – TJ Start Kolín
3.místo Melíšek Filip - Turnov
do 50 kg ( 1 záv. / 1 záp.ms)
1.místo Baťka Jan – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 55 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Janeček Zdeněk – Judo ZŠ Sadová Čáslav
nad 60 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Čermák Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Baudyš Tomáš – Sokol Hradec Králové
Mladší žákyně U13
do 28 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Bucharová Linda – TJ Start Kolín
2.místo Dvořáková Karolína – T.J. Sokol Jihlava
do 32 kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Jahodová Michaela - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Lošková Kristýna - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 36 kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Veselá Aneta – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Bucharová Lucie – TJ Start Kolín
do 40 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín
2.místo Peroutová Veronika – Judo Choceń
do 44 kg ( 4 záv. / 6 záp.)
1.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Záribnická Lucie – TSC Turnov
3.místo Svobodová Tereza - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 48 kg ( 1 záv. / 1 záp.ms)
1.místo Zárybnická Julie - TSC Turnov
do 52 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Hubková Denisa – Judo víc než sport
2.místo Zemánková Zora - Judo Česká Třebová
do 57 kg ( 1 záv. / 1 záp.ms)
1.místo Humlová Lucie – Lokomotiva Beroun
nad 57 kg ( 1 záv. / 1 záp.ms)
1.místo Ulrichová Klára – SKP Judo Náchod
Starší žáci U15
do 38 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Horálek Vojtěch – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Richtr Matěj – JC Hradec Králové
do 42 kg ( 5 záv. / 10 záp.)
1.místo Dölinger Denis – Lokomotiva Beroun
2.místo Linhart Vojtěch – TSC Turnov
3.místo Hobza Vojtěch – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 46 kg ( 7 záv. / 12 záp.)
1.místo Minařík Dominik – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Novák Lukáš – SKP Benešov
3.místo Procházka Martin - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Marek Tomáš – TJ Start Kolín
do 50kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Velebný Josef - Judo Česká Třebová
3.místo Líchý Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 55 kg ( 7 záv. / 12 záp.)
1.místo Bojanovský Cyril - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Horák Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Jansa Lukáš - TSC Turnov
3.místo Papcun Pavel – TJ Start Kolín
do 60kg ( 3 záv. / 3 záp.)
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Feikl Ondřej – TSC Turnov
3.místo Colan Šimon – TSC Turnov
do 66 kg ( 7 záv. / 12 záp.)
1.místo Pohořalý Jakub - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tuček Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Martinec Jiří - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Nápravník Tomáš - T.J. Sokol Jihlava
do 73 kg ( 1 záv. / 1 záp.ms)
1.místo Hornof Hynek - SKP Judo Nový Bydžov
nad 73 kg ( 1 záv. / 1 záp.)
1.místo Vavřínek Martin - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Starší žákyně U15
do 40 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Myslivcová Kateřina – SKP Benešov
2.místo Uxová Andrea – TJ Start Kolín
do 44 kg ( 1 záv. / 1 záp. ms)
1.místo Doležalová Anna – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 48 kg ( 2 záv. / 2 záp.)
1.místo Holečková Adéla – Lokomotiva Beroun
2.místo Vopálková Zuzana - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 57 kg ( 1 záv. / 2 záp.ms)
1.místo Volfová Klára - TSC Turnov
do 63 kg ( 1 záv. / 2. záp.ms)
1.místo Halvová Lenka – SKP Judo Náchod