Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2018

Polabska-liga-logo1
31. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

27 .1. 2018 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
7. 4. 2018 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
19. 5. 2018 - 3. kolo - Kolín (TJ Start Kolín z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)
8. 9. 2018 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
17. 11. 2018 - 5. kolo - Čáslav (U11 + U13 + U15)
+ doprovodný program pro U9 (není součástí PL)
15. 12. 2018 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

logo-sport-kolin-judo.png.tn.jpg

Partner OSJu, PL

logo-avendy2.jpg

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.



1.kolo - Velim

Výsledky 1.kola Polabské ligy :
 
Pořadatel: Judo Sokol Velim
Ředitel soutěže: ing. Stanislav Jakl
Hlavní rozhodčí: Josef Musil
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný
Rozhodčí: Břetislav Olexa – TJ Start Kolín, Pavel Zima – DDM JK Chlumec nad Cidlinou, Jiří Polák – Judo ZŠ Sadová Judo ZŠ Sadová Čáslav, Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Judo ZŠ Sadová Čáslav, Michal Černý - Judo ZŠ Sadová Čáslav, Nikola Straková – SKP SKP Benešov, Vladislav Benčan – Vlašim, Rudolf Rybka - Judo Česká Judo Česká Třebová, Petr Černohorský - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Zdravotní dozor: Mudr. Josef Kroupa
 
Statistické ohlédnutí: průběžné
Celková účast :
222 dětí (160 chlapců a 62 dívek) z 21 oddílů a klubů
 
Celkový počet zápasů :
355 zápasů , z toho 267 chlapci a 88 dívky
 
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 39 dětí (44 zápasů)
z toho 26 chlapců (26 zápasů) a 13 dívek (18 zápasů)
 
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 93 dětí (156 zápasů)
z toho 65 chlapců (118 zápasů) a 28 dívek (38 zápasů)
 
Kategorie ml.žactvo U13 :
Celkem 90 dětí (155 zápasů)
z toho 69 chlapců (123 zápasů) a 21dívek (32 zápasů)

Pořadí oddílů:

1.místo T.J. Sokol Jihlava 27 bodů
2.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou 26 bodů
3.místo Judo Česká Třebová 25 bodů
4.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 22 bodů
5.-6.místo SKP Judo Nový Bydžov 21 bodů
5.-6.místo SK Judo Poběžovice 21 bodů
7.místo TJ Sokol Praha Vršovice 20 bodů
8.-9.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou 13 bodů
8.-9.místo TSC Turnov 13 bodů
10.místo TJ Start Kolín 10 bodů
11.-12.místo JC Sokol Hořovice 9 bodů
11.-12.místo Judo Dragons 9 bodů
13.místo JK Pardubice 8 bodů
14.místo JK Kladno 6 bodů
15.-16.místo SKP Benešov 5 bodů
15.-16.místo Junior Judo Brno 5 bodů
17.místo SKP Judo Náchod 2 body
18.-19.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem 1 bod
18.-19.místo SK Yawara Prague 1 bod
20.-21.místo Judo Sokol Velim 0 bodů
20.-21.místo AC Sparta Praha Judo 0 bodů

Výsledky jednotlivých kategorii:

Mláďata U9 chlapci a dívky
 

do 20,1 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Horká Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Nebeský Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
 
do 22,3 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Švadlenka Jáchym – JK Pardubice
2.místo Jakubec Jan – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Jičínský Radim – JK Pardubice

 
do 22,9 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Odvárka Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šantroch Patrik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
 
do 23,8 kg ( 4 závodníce / 6 zápasů)
1.místo Frýdová Leontýna – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tomková Bára – JK Pardubice
3.místo Reková Linda - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Skoupá Laura – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
 
do 25,3 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Gabčan Jakub – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Culek Daniel – JK Pardubice
3.místo Hyrš Ladislav - Judo ZŠ Týnec nad Labem
 
do 26 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Adámek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Žižka Jakub –  TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Pirkl Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
 
do 26,3 kg ( 3 závodníce / 3 zápasy)
1.místo Černá Kateřina - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Sejkorová Nikola - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hubáčková Veronika - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
 
do 26,7 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Ježek Ondřej – Judo Dragons
2.místo Pohořalý Jiří - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
 
do 29,2 46 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Praus Vítězslav – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Beneš Maxim - SKP Judo Náchod
3.místo Průcha Vít – SKP Judo Nový Bydžov
 
do 32,2 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Bartošová Adriana – SKP Judo Náchod
2.místo Kadlecová Karolína –  TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Reková Monika - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
 
do 33,6 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Brožek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vilgoš Dominik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Rez Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Váňa Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
 
do 38,8 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Krejča Matyáš – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Kosička Josef – Sokol Velim
 
do 49 kg ( 1 závodník / 2 zápasy)
1.místo Barták Josef - SKP Judo Nový Bydžov

Mláďata chlapci U11
 
do 24 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Rychnovsý Adam – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Kotal Matěj – JK Pardubice
3.místo Knoll Matěj - Judo ZŠ Týnec nad Labem
 
do 27 kg ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Jahoda Vojtěch - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Sucharda Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
 
do 30kg ( 14 závodníků / 29 zápasů)
1.místo Medek Denis - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Štaiger Zdeněk - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Svoboda Jakub - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
 
do 34 kgA ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Kočárek Ondřej – JC Sokol Hořovice
2.místo Pataki Alexandr - Judo Česká Třebová
3.místo Hartingl Jan – JC Sokol Hořovice
3.místo Škoda Štěpán – JK Pardubice
 
do 34 kgB ( 10 závodníků / 19 zápasů)
1.místo Krčál Adam - Junior Judo Brno
2.místo Johánek David - SK Judo Poběžovice
3.místo Duba Adam - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
 
do 38 kg ( 11 závodníků / 22 zápasů)
1.místo Kárník Tomáš – SKP Benešov
2.místo Hartl Jan – SK Judo Poběžovice
3.místo Sarvaš Ondřej - JC Sokol Hořovice
3.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
 
do 42 kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Cejpek Oldřich – TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Darsa Filip – JK Kladno
3.místo Kolouch Lukáš - Judo Orel Žďár nad Sázavou
 
do 46 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Šuster Štěpán - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Midloch Ondřej - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Princ Jonáš - JK Pardubice
 
do 50 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Janča Petr – TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Bárta David – SKP Judo Náchod
 
 
Mláďata dívky U11
 
do 22 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy ms)
1.místo Kloučková Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
 
do 25 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Lazarová Lenka – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Lazarová Lucie – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hüblová Zuzana - Judo Česká Třebová
 
do 28 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů)
1.místo Paarová Martina – Judo Česká Třebová
2.místo Arientová Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tůmová Karina - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Čuříková Michaela - SKP Benešov
 
do 32 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů)
1.místo Koritenská Eva - Judo Dragons
2.místo Zdeborová Šárka - SK Judo Poběžovice
3.místo Vacková Daniela – SKP Judo Náchod
3.místo Málková Veronika - Judo Česká Třebová
 
do 36 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Doležalová Eliška – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Šantrochová Ema – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou
 
do 40 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Švadlenková Anna – JK Pardubice
2.místo Ubryová Terezie – JK Pardubice
 
do 44 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Schovánková Adéla - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tučímová Natalie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Svobodová Anna Marie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

do 48 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy ms)
1.místo Mrňáková Monika – DDM JK Chlumec nad Cidlinou  

Mladší žáci U13


do 27 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Hajdu Jiří - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Tomek Vojtěch – JK Pardubice
 
do 30 kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Cerman David – TSC Turnov
2.místo Cibík Pavel – JK Kladno
3.místo Podrazil Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Černý Jonáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
 
do 34 kgA ( 9 závodníků / 16 zápasů)
1.místo Herman Jakub - Judo Česká Třebová
2.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
3.místo Reiniš Petr – TSC Turnov
3.místo Žižka Jan - TJ Sokol Praha Vršovice
 
do 34 kgB ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Vomela Vojtěch - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Košťák Matyáš - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Votroubek David – TJ Start Kolín
 
do 38 kg ( 16 závodníků / 32 zápasů)
1.místo Dvořáček Antonín - Judo Dragons
2.místo Vávra Krystián – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Janiš Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Péchy Marek - TJ Sokol Praha Vršovice
 
do 42 kg ( 12 závodníků / 23 zápasů)
1.místo Borč Ladislav - SK Judo Poběžovice
2.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Vrba Viktor – TJ Start Kolín
 
do 46 kg ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Onderka Matěj - JK Pardubice
2.místo Roušavý Nikola – TJ Start Kolín
3.místo Sejkora Adam - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Macek Lukáš - TJ Sokol Praha Vršovice
 
do 50 kg ( 1 závodník / 2 zápasy ms)
1.místo Koritenský Šimon - Judo Dragons
 
do 55 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Maršíček Jakub – SKP Benešov
2.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Veselý Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
 
do 60 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
 
nad 60 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
 
Mladší žákyně U13
do 28 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Bucharová Linda – TJ Start Kolín
 
do 32 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Jahodová Michaela - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Štusáková Kristýna - Judo Česká Třebová
 
do 36 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Veselá Aneta – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Bucharová Lucie – TJ Start Kolín
 
do 40 kg ( 5 závodnic / 10 zápasů )
1.místo Svobodová Tereza - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Myšková Viktorie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín
 
do 44 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Hadravová Kristýna – JK Kladno
2.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
 
do 48 kg (5 závodnic / 10 zápasů )
1.místo Borčová Simona - SK Judo Poběžovice
2.místo Zárybnická Julie – TSC Turnov
3.místo Zárybnická Lucie – TSC Turnov
 
do 52 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Janouchová Natalie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

Zpracoval : Martin Novotny - předseda stk OSJu , email: stk@osju.eu

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů