1.kolo - Velim
Výsledky 1.kola Polabské ligy :
Pořadatel: Judo Sokol Velim
Ředitel soutěže: ing. Stanislav Jakl
Hlavní rozhodčí: Josef Musil
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný
Rozhodčí: Břetislav Olexa – TJ Start Kolín, Pavel Zima – DDM JK Chlumec nad Cidlinou, Jiří Polák – Judo ZŠ Sadová Judo ZŠ Sadová Čáslav, Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Judo ZŠ Sadová Čáslav, Michal Černý - Judo ZŠ Sadová Čáslav, Nikola Straková – SKP SKP Benešov, Vladislav Benčan – Vlašim, Rudolf Rybka - Judo Česká Judo Česká Třebová, Petr Černohorský - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Zdravotní dozor: Mudr. Josef Kroupa
Statistické ohlédnutí: průběžné
Celková účast :
222 dětí (160 chlapců a 62 dívek) z 21 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
355 zápasů , z toho 267 chlapci a 88 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 39 dětí (44 zápasů)
z toho 26 chlapců (26 zápasů) a 13 dívek (18 zápasů)
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 93 dětí (156 zápasů)
z toho 65 chlapců (118 zápasů) a 28 dívek (38 zápasů)
Kategorie ml.žactvo U13 :
Celkem 90 dětí (155 zápasů)
z toho 69 chlapců (123 zápasů) a 21dívek (32 zápasů)
Pořadí oddílů:
1.místo T.J. Sokol Jihlava 27 bodů
2.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou 26 bodů
3.místo Judo Česká Třebová 25 bodů
4.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav 22 bodů
5.-6.místo SKP Judo Nový Bydžov 21 bodů
5.-6.místo SK Judo Poběžovice 21 bodů
7.místo TJ Sokol Praha Vršovice 20 bodů
8.-9.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou 13 bodů
8.-9.místo TSC Turnov 13 bodů
10.místo TJ Start Kolín 10 bodů
11.-12.místo JC Sokol Hořovice 9 bodů
11.-12.místo Judo Dragons 9 bodů
13.místo JK Pardubice 8 bodů
14.místo JK Kladno 6 bodů
15.-16.místo SKP Benešov 5 bodů
15.-16.místo Junior Judo Brno 5 bodů
17.místo SKP Judo Náchod 2 body
18.-19.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem 1 bod
18.-19.místo SK Yawara Prague 1 bod
20.-21.místo Judo Sokol Velim 0 bodů
20.-21.místo AC Sparta Praha Judo 0 bodů
Výsledky jednotlivých kategorii:
Mláďata U9 chlapci a dívky
do 20,1 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Horká Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Nebeský Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 22,3 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Švadlenka Jáchym – JK Pardubice
2.místo Jakubec Jan – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Jičínský Radim – JK Pardubice
do 22,9 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Odvárka Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šantroch Patrik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
do 23,8 kg ( 4 závodníce / 6 zápasů)
1.místo Frýdová Leontýna – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tomková Bára – JK Pardubice
3.místo Reková Linda - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Skoupá Laura – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 25,3 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Gabčan Jakub – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Culek Daniel – JK Pardubice
3.místo Hyrš Ladislav - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 26 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Adámek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Žižka Jakub – TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Pirkl Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 26,3 kg ( 3 závodníce / 3 zápasy)
1.místo Černá Kateřina - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Sejkorová Nikola - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hubáčková Veronika - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 26,7 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Ježek Ondřej – Judo Dragons
2.místo Pohořalý Jiří - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
do 29,2 46 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Praus Vítězslav – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Beneš Maxim - SKP Judo Náchod
3.místo Průcha Vít – SKP Judo Nový Bydžov
do 32,2 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Bartošová Adriana – SKP Judo Náchod
2.místo Kadlecová Karolína – TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Reková Monika - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 33,6 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Brožek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vilgoš Dominik – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Rez Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
4.místo Váňa Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38,8 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Krejča Matyáš – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Kosička Josef – Sokol Velim
do 49 kg ( 1 závodník / 2 zápasy)
1.místo Barták Josef - SKP Judo Nový Bydžov
Mláďata chlapci U11
do 24 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Rychnovsý Adam – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Kotal Matěj – JK Pardubice
3.místo Knoll Matěj - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 27 kg ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Jahoda Vojtěch - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Sucharda Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 30kg ( 14 závodníků / 29 zápasů)
1.místo Medek Denis - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Štaiger Zdeněk - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Svoboda Jakub - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 34 kgA ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Kočárek Ondřej – JC Sokol Hořovice
2.místo Pataki Alexandr - Judo Česká Třebová
3.místo Hartingl Jan – JC Sokol Hořovice
3.místo Škoda Štěpán – JK Pardubice
do 34 kgB ( 10 závodníků / 19 zápasů)
1.místo Krčál Adam - Junior Judo Brno
2.místo Johánek David - SK Judo Poběžovice
3.místo Duba Adam - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
do 38 kg ( 11 závodníků / 22 zápasů)
1.místo Kárník Tomáš – SKP Benešov
2.místo Hartl Jan – SK Judo Poběžovice
3.místo Sarvaš Ondřej - JC Sokol Hořovice
3.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
do 42 kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Jaroš Kryštof - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Cejpek Oldřich – TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Darsa Filip – JK Kladno
3.místo Kolouch Lukáš - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 46 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Šuster Štěpán - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Midloch Ondřej - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Princ Jonáš - JK Pardubice
do 50 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Janča Petr – TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Bárta David – SKP Judo Náchod
Mláďata dívky U11
do 22 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy ms)
1.místo Kloučková Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 25 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Lazarová Lenka – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Lazarová Lucie – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hüblová Zuzana - Judo Česká Třebová
do 28 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů)
1.místo Paarová Martina – Judo Česká Třebová
2.místo Arientová Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tůmová Karina - TJ Sokol Praha Vršovice
3.místo Čuříková Michaela - SKP Benešov
do 32 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů)
1.místo Koritenská Eva - Judo Dragons
2.místo Zdeborová Šárka - SK Judo Poběžovice
3.místo Vacková Daniela – SKP Judo Náchod
3.místo Málková Veronika - Judo Česká Třebová
do 36 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Doležalová Eliška – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Šantrochová Ema – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 40 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Švadlenková Anna – JK Pardubice
2.místo Ubryová Terezie – JK Pardubice
do 44 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Schovánková Adéla - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Tučímová Natalie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Svobodová Anna Marie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 48 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy ms)
1.místo Mrňáková Monika – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Mladší žáci U13
do 27 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Hajdu Jiří - TJ Sokol Praha Vršovice
2.místo Tomek Vojtěch – JK Pardubice
do 30 kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Cerman David – TSC Turnov
2.místo Cibík Pavel – JK Kladno
3.místo Podrazil Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Černý Jonáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 34 kgA ( 9 závodníků / 16 zápasů)
1.místo Herman Jakub - Judo Česká Třebová
2.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
3.místo Reiniš Petr – TSC Turnov
3.místo Žižka Jan - TJ Sokol Praha Vršovice
do 34 kgB ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Vomela Vojtěch - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Košťák Matyáš - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Votroubek David – TJ Start Kolín
do 38 kg ( 16 závodníků / 32 zápasů)
1.místo Dvořáček Antonín - Judo Dragons
2.místo Vávra Krystián – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Janiš Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Péchy Marek - TJ Sokol Praha Vršovice
do 42 kg ( 12 závodníků / 23 zápasů)
1.místo Borč Ladislav - SK Judo Poběžovice
2.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Vrba Viktor – TJ Start Kolín
do 46 kg ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Onderka Matěj - JK Pardubice
2.místo Roušavý Nikola – TJ Start Kolín
3.místo Sejkora Adam - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Macek Lukáš - TJ Sokol Praha Vršovice
do 50 kg ( 1 závodník / 2 zápasy ms)
1.místo Koritenský Šimon - Judo Dragons
do 55 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Maršíček Jakub – SKP Benešov
2.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Veselý Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 60 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
nad 60 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13
do 28 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Bucharová Linda – TJ Start Kolín
do 32 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Jahodová Michaela - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Štusáková Kristýna - Judo Česká Třebová
do 36 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Veselá Aneta – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Bucharová Lucie – TJ Start Kolín
do 40 kg ( 5 závodnic / 10 zápasů )
1.místo Svobodová Tereza - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Myšková Viktorie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín
do 44 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Hadravová Kristýna – JK Kladno
2.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 48 kg (5 závodnic / 10 zápasů )
1.místo Borčová Simona - SK Judo Poběžovice
2.místo Zárybnická Julie – TSC Turnov
3.místo Zárybnická Lucie – TSC Turnov
do 52 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Janouchová Natalie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Zpracoval : Martin Novotny - předseda stk OSJu , email: stk@osju.eu