Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu


Polabská liga 2018

Polabska-liga-logo1
31. ročník Polabské ligy OSJu Kolín

27 .1. 2018 -1. kolo - Velim (U11 + U13)
7. 4. 2018 - 2. kolo - Chlumec nad Cidlinou (U9 + U11 + U13 + U15
19. 5. 2018 - 3. kolo - Kolín (TJ Start Kolín z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)
8. 9. 2018 - 4. kolo - Nový Bydžov (U9 + U11 + U13 + U15)
17. 11. 2018 - 5. kolo - Čáslav (U11 + U13 + U15)
+ doprovodný program pro U9 (není součástí PL)
15. 12. 2018 - 6. kolo - Kolín (Sport Kolín, z.s.) (U9 + U11 + U13 + U15)

Partnerství PL

Novinky

Páčení u staršího žactva

31.3.2015

pozor při páčení. Některé děti na to nejsou připravené. Hrozí zbytečné úrazy. Naštěstí se dá (a měl by) vyhlašovat technický ipon.

Koučink dětí

31.3.2015

Děti (U9, U11) se smějí na některých soutěžích povzbuzovat jen podle nových pravidel, které naleznete rovněž na těchto stránkách.

Pravidla pro mládež

31.3.2015

Na těchto stránkách naleznete nové doplnění pravidel platné pro mládež.

Kontakt


Oblastní svaz juda v Kolíně

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
www.osju.eu


Josef Musil - předseda

mobil: 605 209 665
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz


Komise STK
Martin Novotný - předseda
mobil: 607 558 994
stk@osju.eu

Komise rozhodčích
Břetislav Olexa - předseda
mobil: 724 273 836
kr@osju.eu

Toplist

Odkazy



Partner OSJu a PL

logo-sport-kolin-judo.png.tn.jpg

Partner OSJu, PL

logo-avendy2.jpg

Partner PL

Partner PL

Kwon

Kalendář

Na této rubrice pracujeme
http://www.osju.eu/kalendar

Odkazy

Zájemci o členství v PL

pokud má některý z oddílů zájem soutěžit o hlavní cenu Polabské ligy, to je o broušený pohár, musí být zařazen mezi družstvy PL. To ovšem není zase tak jednoduché. Hlavní podmínkou členství je pravidelná účast jednotlivých kol (nemusí se na všechny, ale neměla by být absence trvalejšího rázu). Také je nutné se aktivně spolupodílet na zajišťování rozhodčích.
O přijetí rozhoduje výlučně VV OSJu Kolín. Ten může přijímání na čas pozastavit, ajko to nejednou udělal. Cílem je držet počty účastníků na přijatelných úrovních.



6. kolo PL Kolín (SK)

Výsledky 6.kola Polabské ligy :

 

Pořadatel: SK Sambo Kolín

Ředitel soutěže: Václava Musilová

Hlavní rozhodčí: Josef Musil - Kolín, zástup - Petr Černohorský Chlumec nad C.

Asistent hlavního rozhodčího: Břetislav Olexa - Kolín

Technické zpracování výsledků: Martin Novotný - Kolín

Rozhodčí: Robin Musil – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Pavel Zima – DDM JK Chlumec nad Cidlinou, Karel Toufar – Savada Polná, Miroslav Staněk – Mladá Boleslav, Rudolf Rybka -Česká Judo Česká Třebová, Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Chaloupka Jan – T.J. Sokol Jihlava, Vlastimil Zemánek – Česká Judo Česká Třebová, František Odvárka – Judo ZŠ Sadová Čáslav, Michal Černý Jonáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav – Nový SKP Judo Nový Bydžov

Zdravotní dozor: Dana Vokřálová, Tereza Šímová

 

Statistické ohlédnutí:

 Celková účast :
dětí 208 ( 155 chlapců a 53 dívek) z 17 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
303 zápasů , z toho 240 chlapci a 63 dívky

Kategorie mláďata U9 :
Celkem 48 dětí (65 zápasů)
z toho 37 chlapců (55 zápasů) a 11 dívek (10 zápasů)

 Kategorie mláďata U11 :
 Celkem dětí 64 (97 zápasů)
z toho 43 chlapců (67 zápasů) a 21 dívek (30 zápasů)

Kategorie mláďata U13 :
Celkem 55 dětí (80 zápasů)
z toho 46 chlapců (69 zápasů) a 9 dívek (11 zápasů)

Kategorie mláďata U15 :
Celkem 41 dětí (61 zápasů)
z toho 29 chlapců (49 zápasů) a 12 dívek (12 zápasů)

Pořadí oddílů 6.kola

 T.J. Sokol Jihlava 30 bodů
Judo ZŠ Sadová Čáslav 26 bodů
DDM JK Chlumec nad Cidlinou 24 bodů
Judo Česká Třebová 21 bodů
Judo Orel Žďár nad Sázavou 21 bodů
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20 bodů
SKP Judo Nový Bydžov 20 bodů
Judoklub Pardubice 14 bodů
Savada Polná 9 bodů
TJ Start Kolín 7 bodů
SKP Judo Náchod 5 bodů
TSC Turnov 3 body
DAITÓ RYU Pardubice 2 body
Judo ZŠ Týnec nad Labem 2 body
Sokol Hradec Králové 0 bodů
Sokol Velim 0 bodů
SK Judo Jihlava 0 bodů

Mláďata chlapci U9

 

do 24 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
2.místo Kotál Matěj – JK Pardubice
3.místo Outrata Jan – JK Pardubice

do 27 kg ( 10 závodníků / 17 zápasů)
1.místo Krátký Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Smejkal Štěpán – Savada Polná
3.místo Jahoda Vojtěch - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Adámek Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav

do 30 kg ( 13 závodníků / 22 zápasů)
1.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Kopecký Matěj – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Myška Vítek – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou

do 34 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Martinec Tomáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Pipek Vojtěch - Judo ZŠ Sadová Čáslav

 do 38 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Robovský Ondřej - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Bauer Jan – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Kosička Josef – Sokol Velim

 do 42 kg ( 1 závodník / .. zápasy)
1.místo Juda Václav - Judo Orel Žďár nad Sázavou

 do 46 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Mencl Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Barták Josef - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Princ Jonáš - JK Pardubice

Mláďata dívky U9

 do 20 kg ( 1 závodnice / .. zápasy)
1.místo Horká Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav

 do 22 kg ( 1 závodnice / .. zápasů)
1.místo Reková Linda - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 25 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Arientová Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Černá Kateřina - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hüblová Zuzana - Judo Česká Třebová

 do 28 kg ( 1 závodnice / .. zápasů)
1.místo Biolková Brigita - JK Pardubice

 do 32 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Málková Veronika - Judo Česká Třebová
2.místo Vacková Daniela - SKP Judo Náchod
3.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 36 kg ( 1závodnice / .. zápasů)
1.místo Šedová Zuzana - Judo Orel Žďár nad Sázavou

 do 40 kg ( 1 závodnice / .. zápasy)
1.místo Ubrýová Tereza - JK Pardubice

 

Mláďata chlapci U11

do 24 kg ( 1 závodník / .. zápasy)
1.místo Rychnovský Adam – T.J. Sokol Jihlava

do 27 kg ( 1 závodník / .. zápasů)
1.místo Sucharda Adam - Judo ZŠ Sadová Čáslav

 do 30kg ( 9 závodníků / 14 zápasů)
1.místo Medek Vojtěch - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Chlupáč Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Škoda Štěpán – JK Pardubice
3.místo Štaiger Zdeněk – T.J. Sokol Jihlava

 do 34 kg ( 10 závodníků / 17 zápasů)
1.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Košťák Matyáš - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Jelínek Kryštof – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Müller Šimon - Judo Orel Žďár nad Sázavou

 do 38 kg ( 11 závodníků / 20 zápasů)
1.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Borůvka Ondřej – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Kárník Tomáš - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Volenec Lukáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav

 do 42 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Synek Vladimír - Judo Česká Třebová
2.místo Šlejtr Jan – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Ježek Jan – SKP Judo Náchod

 do 46 kg ( 1 závodník / .. zápasy)
1.místo Řezníček Matěj - Judo Česká Třebová

 do 50 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Verner Jakub - Judo Česká Třebová
2.místo Bereščák Michal – DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 55 kg ( 2 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Voleský Ondřej - Judo Česká Třebová
2.místo Haken Jan - SKP Judo Nový Bydžov

 nad 55 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Chromý Maxim - Judo Česká Třebová
2.místo Čermák Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Mláďata dívky U11

 do 28 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Paarová Martina – Judo Česká Třebová
3.místo Hronová Adéla - SKP Judo Náchod

 do 32 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů)
1.místo Jahodová Michaela - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Štusáková Kristýna - Judo Česká Třebová
3.místo Pinterová Michaela - Judo Orel Žďár nad Sázavou

 do 36 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Veselá Aneta – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Šlechtová Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šantrochová Ema – DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 40 kg ( 2 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Myšková Viktorie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín

 do 44 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Štorková Jana - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Svobodová Anna Marie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Schovánková Adéla - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 nad 52 kg ( 1 závodnice / .. zápas ms)
1.místo Hylenová Romana – Judo Česká Třebova

 

Mladší žáci U13

 do 34 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Herman Jakub - Judo Česká Třebová
3.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová

 do 38 kg ( 9 závodníků / 14 zápasů)
1.místo Mlejnek Tomáš - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Janiš Jan - Judo Česká Třebová
3.místo Ramašeuski Jakub – JK Pardubice
3.místo Pelda Jáchym Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav

 do 42 kg ( 13 závodníků / 22 zápasů)
1.místo Procházka Martin - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Minařík Dominik – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Čech Daniel - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Burian Martin – DAITÓ RYU Pardubice

 do 46 kg ( 6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Baťka Jan – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Turchich Jan – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Roušavý Nikola – TJ Start Kolín
3.místo Onderka Matěj – JK Pardubice

 do 50 kg ( 6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Bartoš Daniel – JK Pardubice
2.místo Vacek Matěj – Savada Polná
3.místo Papcun Pavel – TJ Start Kolín
3.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava

 do 55 kg ( závodník / .. zápasy)
1.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava

 do 60 kg ( 6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Pohořalý Jakub - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Veselý Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Colan Šimon – TSC Turnov

 nad 60 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Hornof Hynek - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová

Mladší žákyně U13

 do 36 kg ( 1 závodnice / zápasů)
1.místo Uxová Andrea – TJ Start Kolín

 do 40 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy )
1.místo Doležalová Anna – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Havlová Šárka - Judo ZŠ Týnec nad Labem

 do 44 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Šedová Alena - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Záribnická Lucie – TSC Turnov

 do 52 kg ( 2 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Vážková Petra - Judo Česká Třebová
2.místo Janouchová Natálie - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 57 kg (1 závodnice / .. zápas )
1.místo Volfová Klára - TSC Turnov
 nad 57 kg ( 1 závodnice / .. zápasy)
1.místo Ulrichová Klára – SKP Judo Náchod

Starší žáci U15

 do 38 kg ( 2 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Janíček Jan - Judo Česká Třebová
2.místo Marek Tomáš – TJ Start Kolín

 do 42 kg ( 1 závodník / .. zápasů)
1.místo Filip Petr – DAITÓ RYU - Pardubice

 do 46 kg ( 6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Vlček Marek – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Flossman Lukáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tůma Otakar - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kostka Tomáš – T.J. Sokol Jihlava

do 50kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Chaloupka Tobiáš - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Bojanovský Cyril - Judo Orel Žďár nad Sázavou

do 55 kg ( 5 závodníků / 10 zápasů)
1.místo Vávra Tadeáš – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Pásler Richard – TJ Start Kolín
3.místo Horák Michal - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 60kg (4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Škrkoň Vít - Judo Česká Třebová
2.místo Vlček Zbyněk – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kopecký Roman – DDM JK Chlumec nad Cidlinou

do 66 kg ( 5 závodníků / 10 zápasů)
1.místo Horský Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Kobza Antonín - Judo Česká Třebová
3.místo Svoboda Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 73 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Dvorský David - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Šedivý Martin – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kriegsmann Petr – Savada Polná

Starší žákyně U15

do 40 kg ( 1 závodnice / .. zápasy)
1.místo Gregarová Zuzana - Judo Česká Třebová

 do 44 kg ( 1 závodnice / .. zápasy )
1.místo Vopálková Zuzana - DDM JK Chlumec nad Cidlinou

 do 48 kg ( 1 závodnice / .. zápas)
1.místo Rosůlková Nela - SKP Judo Nový Bydžov

 do 52 kg ( 1 závodnice / .. zápasy)
1.místo Klimešová Magdaléna - Judo Česká Třebová

 do 57 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Klimešová Kristýna - Judo Česká Třebová
2.místo Vaněčková Vanda – Savada Polná
3.místo Kolínová Kateřina – TJ Start Kolín

 do 63 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy )
1.místo Slunéčková Lucie – TJ Start Kolín
2.místo Kolínová Tereza - SKP Judo Nový Bydžov

 nad 63kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Švecová Barbora - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chlupáčová Kateřina - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Krymláková Andrea – TJ Start Kolín

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů