3. kolo PL Kolín (TJ)
Výsledky 3.kola Polabské ligy :
Pořadatel: TJ Start Kolín
Ředitel soutěže: Martin Novotný
Hlavní rozhodčí: Josef Musil – Kolín
Asistent hl.rozhodčího: Břetislav Olexa – Kolín
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – Kolín
Rozhodčí: Rudolf Rybka – Česká Třebová, Marcel Tomsa – Beroun, Jiří Polák – Čáslav, Zdeňka Holečková – Beroun, František Odvárka – Čáslav, Vladislav Benačan – Vlašim, Pavel Zima – Chlumec nad Cidlinou, Josef Hakl – Beroun
Zdravotní dozor : MUDr. Josef Kroupa
Statistické ohlédnutí:
Celková účast :
252 dětí ( 193 chlapců a 59 dívek) z 22 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
385 zápasů , z toho 305 chlapci a 80 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 53dětí (79 zápasů)
z toho 43 chlapců ( 65 zápasů) a 10 dívek (14 zápasů)
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 88 dětí ( 134 zápasů)
z toho 59 chlapců (95 zápasů) a 29 dívek ( 39 zápasů)
Kategorie mláďata U13 :
Celkem 72 dětí ( 114 zápasů)
z toho 59 chlapců ( 96 zápasů) a 13 dívek ( 18 zápasů)
Kategorie mláďata U15 :
Celkem 39 dětí ( 58 zápasů)
z toho 32 chlapců ( 42 zápasů) a 7 dívek ( 9 zápasů)
Pořadí oddílů a klubů
1.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo T.J. Sokol Jihlava
4.místo Judo Česká Třebová
5.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav
6.místo SKP Judo Nový Bydžov
7.místo Sokol Hradec Králové
8.místo TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
9.místo JK Pardubice
10.místo SKP Benešov
11.místo JC Litokan Litoměřice
12.místo TSC Turnov
13.místo SK Judo Liberec
14.místo Lokomotiva Beroun
15.místo TJ Start Kolín
16.-17.místo Judo ZŠ Týnec nad Labem
16.-17.místo JC Hradec Králové
18.místo DAITÓ RYU – Pardubice
19.-22. místo Sokol Velim
19.-22. místo SKP Judo Náchod
19.-22. místo Judo Dragons
19.-22. místo JC Anděl
Mláďata chlapci U9
do 21 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Hyrš Ladislav – Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místoProcházka Marek – JK Pardubice
3.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
do 24 kg ( 10 závodníků / 17 zápasů)
1.místo Jahoda Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Studený Petr – Judo Česká Třebová
3.místo Myška Vít – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Veselý Vojtěch – SKP Judo Nový Bydžov
do 27kg ( 12 závodníků / 19 zápasů)
1.místo Štěpán Erik – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Kopecký Matěj – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Zach Jiří – Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
do 30kg ( 11 závodníků / 20 zápasů)
1.místo Nalezinek Ferdinand – SK Judo Liberec
2.místo Špejtek Filip – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Špačinský Rudolf – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Bělík Ladislav – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 34 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Plachý Vojtěch – Judo Česká Třebová
2.místo Protiva Jan – Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Mýl Karel – SKP Judo Náchod
do 38kg ( 2 závodníci / 2 zápasy )
1.místo Juda Václav – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Kosička Josef – Sokol Velim
do 42 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Mencl Ondřej – SKP Judo Nový Bydžov
do 46 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Princ Jonáš – JK Pardubice
Mláďata dívky U9
do 22 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Hubáčková Veronika – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 25 kg ( 6 závodnic / 9 zápasů)
1.místo Sejkorová Nikola – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Arientová Adéla – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Biolková Brigita – JK Pardubice
3.místo Hüblová Zuzana – Judo Česká Třebová
do 28 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Vavřínková Klára – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 32 kg ( 2 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Šedová Zuzana – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Vacková Daniela – SKP Judo Náchod
Mláďata chlapci U11
do 24 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Sucharda Adam – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 27 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Medek Vojtěch – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Strnad Matěj – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 30kg ( 15 závodníků / 28 zápasů)
1.místo Chlupáč Michal – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Zimmer Jakub – Sokol Hradec Králové
3.místo Benák Matěj – SKP Benešov
3.místo Filip Adam – SKP Benešov
do 34A kg ( 9 závodníků / 14 zápasů)
1.místo Szatmári Mark – Sokol Hradec Králové
2.místo Kárník Tomáš – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Slanina Jiří – JK Pardubice
3.místo Rainiš Petr – TSC Turnov
do 34B kg ( 13 závodníků / 20 zápasů)
1.místo Vávra Kristyán – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Vrána Jaromír – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Provazník Timon – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Flanderka Adam – TSC Turnov
do 38 kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Synek Vladimír – Judo Česká Třebová
2.místo Tuček Filip – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Zachariáš Jakub – JC Hradec Králové
3.místo Volenec Lukáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 42 kg ( 5 závodníků / 10 zápasů)
1.místo Morávek Martin – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Jansa Petr – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Kocourek Šimon – JC Hradec Králové
do 46 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Verner Jakub – Judo Česká Třebová
2.místo Řezníček Matěj – Judo Česká Třebová
3.místo Voleský Ondřej – Judo Česká Třebová
do 50 kg (1 závodník / 2 zápasy)
1.místo Kropáček Jan – TSC Turnov
do 55 kg ( 2 závodníci / 1 zápas)
1.místo Chromý Maxim – Judo Česká Třebová
2.místo Jelínek Jindřich – Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mláďata dívky U11
do 25 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Paarová Martina – Judo Česká Třebová
2.místo Karastojanová Petra – Judo Česká Třebová
3.místo Hronová Adéla – SKP Judo Náchod
do 28 kg ( 6 závodnic / 9 zápasů)
1.místo Štěpánová Karolína – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Jadrná Pavlína – Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Janišová Veronika – Judo Česká Třebová
3.místo Maxová Simona – SKP Judo Nový Bydžov
do 32 kg ( 9 závodnic / 14 zápasů)
1.místo Lošková Michaela – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Veselá Aneta – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Nedbálková Eliška – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Jahodová Michaela – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 36 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Šlechtová Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Schovánková Adéla – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín
do 40 kg ( 6 závodnic / 9 zápasů)
1.místo Štorková Jana – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Svobodová Anna Marie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Myšková Viktorie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Tučímová Natalie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 44 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Zemánková Zora – Judo Česká Třebová
do 52 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Hylenová Romana – Judo Česká Třebová
Mladší žáci U13
do 30 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Herman Jakub – Judo Česká Třebová
2.místo Cerman David – TSC Turnov
3.místo Hübl Lukáš – Judo Česká Třebová
do 34 kg ( 11 závodníků / 20 zápasů)
1.místo Poula Patrik – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Janiš Jan – Judo Česká Třebová
3.místo Vomela Vojtěch – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Ramašeuski Jakub – JK Pardubice
do 38 kg ( 10 závodníků / 17 zápasů)
1.místo Mlejnek Tomáš – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Sejkora Adam – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Vrba Viktor – TJ Start Kolín
3.místo Řehák Dominik – Judo Česká Třebová
do 42 kg ( 13 závodníků / 22 zápasů)
1.místo Jakubský Tomáš – Sokol Hradec Králové
2.místo Kopecký Jakub – JK Pardubice
3.místo Procházka Martin – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Minařík Dominik – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 46 kg ( 9 závodníků / 14 zápasů)
1.místo Bartoš Daniel – JK Pardubice
2.místo Foltýn Lukáš – JC Litokan Litoměřice
3.místo Imrich Pavel – Judo Česká Třebová
3.místo Turchich Jan – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 50 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Sedláček Bohuslav – Sokol Hradec Králové
2.místo Maršíček Jakub – SKP Benešov
3.místo Abrahám Lukáš – Lokomotiva Beroun
do 55 kg ( 5 závodníků / 10 zápasů)
1.místo Pohořalý Jakub – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Kopecký Adam – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Veselý Jakub – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 60 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Divanovič David – Sokol Hradec Králové
2.místo Hellich Jan – JC Litokan Litoměřice
3.místo Smejkal Vít – Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13
do 36 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Čížková Alexandra – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Myslivcová Kateřina – SKP Benešov
3.místo Richtrová Ria – JC Litokan Litoměřice
do 40 kg ( 2 závodnice / 3 zápasy )
1.místo Svobodová Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Doležalová Anna – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 44 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Janouchová Natálie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zárybnická Julie – TSC Turnov
3.místo Záribnická Lucie – TSC Turnov
do 48 kg ( 2 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Volfová Klára – TSC Turnov
2.místo Vážková Petra – Judo Česká Třebová
nad 57 kg ( 1 závodnice / zápas)
1.místo Šerá Natálie – T.J. Sokol Jihlava
Starší žáci U15
do 38 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Bohdálek Jan – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Marek Tomáš – TJ Start Kolín
do 42 kg ( 8 závodníků / 15 zápasů)
1.místo Bohdálek Jakub – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Flossman Lukáš – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Novák Lukáš – SKP Benešov
3.místo Filip Petr – DAITÓ RYU – Pardubice
do 46 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Bojanovský Cyril – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Linhart Ladislav – JK Pardubice
do 50kg ( 7 závodníků / 12 zápasů)
1.místo Vávra Tadeáš – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Konečný Jakub – Lokomotiva Beroun
3.místo Pařízek Daniel – JC Litokan Litoměřice
3.místo Horák Michal – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 55 kg ( 6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Pochop Daniel – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Pikora Tomáš – SKP Benešov
3.místo Pokorný Petr – SKP Benešov
3.místo Lánský Michal – Sokol Hradec Králové
do 60kg (4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Svoboda Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Vazač Milan – SK Judo Liberec
3.místo Nápravník Tomáš – T.J. Sokol Jihlava
do 66 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms)
1.místo Šedivý Martin – Judo ZŠ Sadová Čáslav
nad 73 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Vavřínek Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Stafen Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Starší žákyně U15
do 32 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Ryšavá Magdaléna – Judo Česká Třebová
do 40 kg ( 4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Moravcová Denisa – JC Litokan Litoměřice
2.místo Holečková Adéla – Lokomotiva Beroun
3.místo Vopálková Zuzana – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 57 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Holotínová Alena – Lokomotiva Beroun
nad 63kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Švecová Barbora – DDM JK Chlumec nad Cidlinou